هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hoteditor for mybb1.6
پوشه hoteditor را در مسیر اصلی فروم اپلود کنید .
فایل موجود در پوشه inc را در پوشه ای با همین نام در فروم جایگزین کنید .اول فای قدیمی را حذف کنید بعد این فایل رو اپلود کنید.توجه فقط فایل class_parser.php منظورمه نه کل پوشه inc رو دلت کنید.
قالبتون رو با استفاده از کد های موجود در پوشه ادیت کنید .
این ادیتور برای استفاده در پاسخ سریع ، ارسال کامل ، ایجاد تایپک جدید ، ویرایش موضوع و پیام خصوصی تهیه شده است.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   hoteditor.zip (اندازه: 1.41 MB / تعداد دفعات دریافت: 188)
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۷/۲، ۱۱:۳۵:۱۸ صبح) ، محمدی (۱۳۸۹/۷/۲، ۱۲:۱۱:۱۳ عصر) ، S-ARM (۱۳۸۹/۷/۲، ۱۲:۲۷:۴۳ عصر) ، sia1 (۱۳۸۹/۷/۲، ۱۵:۳۶:۴۲ عصر) ، carrow (۱۳۸۹/۷/۲، ۲۱:۲۷:۴۰ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۷/۳، ۱۷:۵۴:۵۰ عصر) ، RezaPTO (۱۳۸۹/۷/۳، ۲۲:۱۱:۱۶ عصر) ، varnayan (۱۳۸۹/۷/۴، ۰۴:۵۸:۵۳ صبح) ، ali_hidden (۱۳۸۹/۷/۴، ۲۱:۱۳:۳۰ عصر) ، amokhaliband (۱۳۸۹/۷/۵، ۲۰:۳۵:۴۲ عصر) ، yaghi (۱۳۸۹/۷/۶، ۱۹:۴۴:۳۰ عصر) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۷/۸، ۱۲:۱۵:۱۶ عصر) ، bikalac (۱۳۸۹/۷/۲۲، ۱۵:۳۴:۴۵ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۷:۱۵:۵۲ عصر) ، tokkistar (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۶:۱۴:۱۸ عصر)
سلام دوست گرامي
من فرصت نكردم انجمنم رو ارتقا بدم، الان هم كه فرصت كمتر شده، آيا ميشه از اين اديتور در ماي بي بي 1.4 استفاده كرد؟
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
خب برای مای بی بی یک و چهار فکر کنم قبلا از اولشم بوده از اون استفاده کن من از اون دیدگه خبر ندارم
ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه
پاسخ
(۱۳۸۹/۷/۳، ۱۷:۰۲:۰۹ عصر)hashtbandi نوشته است: سلام دوست گرامي
من فرصت نكردم انجمنم رو ارتقا بدم، الان هم كه فرصت كمتر شده، آيا ميشه از اين اديتور در ماي بي بي 1.4 استفاده كرد؟
بله

(۱۳۸۹/۷/۳، ۲۰:۲۷:۱۹ عصر)ARVANT نوشته است: خب برای مای بی بی یک و چهار فکر کنم قبلا از اولشم بوده از اون استفاده کن من از اون دیدگه خبر ندارم
ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه

اولا بگم من انجمنم 1.4 هست و این ادیتور روی انجمنم به خوبی و بسیار عالی کار میکنه

و نکته مهم تر
من از را دور دست ARVANT را بابت تمام زحماتی که کشید و تمام وقتی که برای درست کردن این ادیتور کشید میبوسم . Blush
خیلی ممنون
واقعا عالیه
حرف نداره و دیگه به نظر مای بی بی عیبی نداره و از ویبولتین سر تر شده Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطARVANT (۱۳۸۹/۷/۳، ۲۲:۴۶:۵۲ عصر)
مدیران فروم کجان تا این ادیتور رو تایید کنن؟

آخه اولش ادیتور میزارین بعدش میگین ما امنیتش رو تایید نمیکنیم و خودتون ریسک کنین , حالا میشه بگین ریسک این ادیتور چقدره؟
مای بی بی انجمن ساز حرفه ای و زیبا در عین حال ساده و کاربردی

انجمن فروم استار

پاسخ
Big Grin فکر کنم تنها مشکل که ممکنه داشته باشه همینه که چون از یه فرم استفاده شده یکم نسبت به ادیتور خود مای بی بی دیر تر لود میشه
بعد یه مشکل دیگشه اینه که چون نامردی کرده بودن یه قسمت از کدا رو سازنده این ادیتور خودشون مخفی کرده بودن که اعصابم رو داغو کرد منم این تبلیغاتوشن رو پوشوندم دیگه نمی دونم کپی رایت نقض شد یا نهBig Grin

بعد در صورت اپدیت کردن مای بی بی حتما باید فایلی که به اسم clase_parse همراه ادیتور هست دوباره اپلود شه وگرنه چپ چین و اینای قبلی به هم میخورهTongue
پاسخ
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۷/۳، ۲۳:۱۰:۵۴ عصر)
(۱۳۸۹/۷/۳، ۲۲:۵۰:۳۴ عصر)ARVANT نوشته است: Big Grin فکر کنم تنها مشکل که ممکنه داشته باشه همینه که چون از یه فرم استفاده شده یکم نسبت به ادیتور خود مای بی بی دیر تر لود میشه
بعد یه مشکل دیگشه اینه که چون نامردی کرده بودن یه قسمت از کدا رو سازنده این ادیتور خودشون مخفی کرده بودن که اعصابم رو داغو کرد منم این تبلیغاتوشن رو پوشوندم دیگه نمی دونم کپی رایت نقض شد یا نهBig Grin

بعد در صورت اپدیت کردن مای بی بی حتما باید فایلی که به اسم clase_parse همراه ادیتور هست دوباره اپلود شه وگرنه چپ چین و اینای قبلی به هم میخورهTongue

خیلی عالیه
ممنون
کارت درسته دادا
پاسخ
Big Grin خیلی معذرت این پیام خصوصیش وقتی پاسخ رو میزدی نوشته های قبل رو نمی اورد درستش کردم کافیه که فقط این فایل رو جایگزین کنید .

فایل‌(های) پیوست شده
.html   index_mini.html (اندازه: 3.84 KB / تعداد دفعات دریافت: 19)
پاسخ
درود بر همه.آقا کسی این ادیتور رو تست کرده؟؟؟؟؟مدیران ای ن ادیتور رو تائید میکنند؟؟؟؟؟؟کسانی که از این ادیتور استفاده کردند آدرس فرومشون رو بدن تا بقیه ببینن چطوریه این ادیتور که این هم هازش تعریف میکنن؟؟؟آیا آمنیت ادیتور مای بی بی رو داره؟؟؟؟؟
html غیر فعال هست؟؟؟؟؟؟؟خواهشا جناب پارس یا کوین یه اوکی بدن تا بقیه با خیالی راخت از این ادیتور استفاده کنن.ممنون
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
پاسخ
(۱۳۸۹/۷/۴، ۱۵:۰۱:۵۸ عصر)q_azy نوشته است: درود بر همه.آقا کسی این ادیتور رو تست کرده؟؟؟؟؟مدیران ای ن ادیتور رو تائید میکنند؟؟؟؟؟؟کسانی که از این ادیتور استفاده کردند آدرس فرومشون رو بدن تا بقیه ببینن چطوریه این ادیتور که این هم هازش تعریف میکنن؟؟؟آیا آمنیت ادیتور مای بی بی رو داره؟؟؟؟؟
html غیر فعال هست؟؟؟؟؟؟؟خواهشا جناب پارس یا کوین یه اوکی بدن تا بقیه با خیالی راخت از این ادیتور استفاده کنن.ممنون

1-من تست کردم
2-من مدیر نیستم ولی تایید میکنم
3- فروم من www.s-arm.com/forum
4-امنیتش خوبه
5- html عیر فعاله
خوبه و مشکلی نداره
یعنی حرف نداره
من کامل تست کردم

دوستانی که میاند تو سایت من میخواند ادیتورا تست کنند لطفا چرت و پرت نفرستند
پاسخ
 سپاس شده توسطali_hidden (۱۳۸۹/۷/۴، ۱۸:۰۰:۰۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان