هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زيباسازي
با سلام
دوستان من منظورم همین کدی هست که الان جناب pars در حال استفاده میباشد
همین کد با حالت محو و خط دور سبز و با لینک عکسی که ایشان در حال استفاده اند
با تشکر
[تصویر:  85616129644024722825.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۰۱:۱۷:۲۱ صبح)
ارسال 7

موفق باشید.Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۰۱:۱۷:۲۵ صبح)
سلام
من ارسال 7 رو مطالعه کردم
ولی منظور شما رو نمیفهمم
میگی که داخل ارسال 7 جواب رو پیدا کنم؟
یا اینکه اونجا جواب رو پست کنم؟Undecided
با تشکر
من دیگه ادامه این داستان رو نمیدم
اگه کسی کد رو با تمام جزئیات خواست بهم pm بزنه
ای دی یاهو من : fasatechnology@yahoo.com
[تصویر:  85616129644024722825.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۰۱:۱۷:۳۱ صبح)
اون کد در ارسال 7 هست.
این همه داستان و ارسال و ایدی یاهو و ایمیل و پشتیبانی 24 ساعته و pm سر یک کد ساده که در همه جا هست Smile
موفق باشید.Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۰۱:۱۷:۵۳ صبح)
برا خاتمه کار ها کد جرقه :

کاربران و گروه ها » گروه ها » ویرایش گروه کابری مورد نظر »»سبک نام کاربری

و در اونجا این کد رو وارد می کنید
کد:
<span style="background: transparent url(images/jarage.gif) repeat-x scroll 0% 0%;  color: red; text-shadow: 0px 0px 3px;"><strong>{username}</strong></span>

بعد هم عکس رو که تو پیوست هست رو تو پوشه images انجمنتون اپ کنید

نام کاربری های موجود در گروه مورد نظر کاملا شبیه مال Pars میشه

فایل‌(های) پیوست شده
.gif   jarage.gif (اندازه: 2.23 KB / تعداد دفعات دریافت: 37,637)
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۲۰، ۰۲:۰۷:۲۲ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۹/۲۰، ۱۳:۵۴:۴۰ عصر) ، ostad24000 (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۰۵:۳۴:۵۲ صبح) ، Mah6447 (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۱:۳۳:۴۷ عصر) ، A.H.K (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۱۷:۱۶:۰۲ عصر) ، hadisoft (۱۳۸۹/۱۰/۲، ۱۴:۴۲:۲۳ عصر) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۵:۳۶:۰۴ عصر) ، mahpishoni (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۰۲:۲۱:۳۲ صبح) ، hadei (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۱۶:۲۳:۲۴ عصر) ، stetar (۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۱۴:۱۱:۳۸ عصر) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۱/۲۵، ۰۱:۲۸:۴۸ صبح) ، 3oxor (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۲:۴۱:۴۸ عصر) ، yahova (۱۳۹۰/۲/۲، ۱۳:۲۶:۲۵ عصر) ، Master. (۱۳۹۰/۲/۳، ۲۳:۳۶:۴۸ عصر) ، luxmovie (۱۳۹۰/۲/۲۷، ۱۲:۳۴:۴۵ عصر) ، mihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۰۱:۱۸:۲۷ صبح) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۴/۲۱، ۱۹:۰۳:۱۸ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۵/۴، ۰۰:۳۸:۴۷ صبح) ، teenagers (۱۳۹۰/۵/۷، ۱۵:۵۵:۵۰ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۱۹:۰۶:۲۴ عصر) ، king_yekta (۱۳۹۰/۷/۱۰، ۲۲:۳۴:۴۴ عصر) ، elmi1413 (۱۳۹۰/۸/۲۴، ۱۴:۳۹:۲۹ عصر) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۱۳:۴۴:۴۱ عصر) ، mehrjonoob (۱۳۹۱/۷/۵، ۱۵:۰۴:۳۸ عصر) ، الی (۱۳۹۱/۸/۲۰، ۱۱:۱۸:۲۱ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۱، ۱۸:۰۸:۲۸ عصر)
آقا اين كد اصليشو يكي بزاره
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۰۱:۱۸:۳۳ صبح)
امیدوارم این آخرین پستی باشه که اینجا ارسال میشه و شر این قضیه کنده بشهDodgy

هرکدوم از دوستان که میخواد این جرقه هارو ایجاد کنه، کد زیرو عینأ توی قسمت سبک نام کاربری وارد کنهSmile

Angel

کد:
<span style="color: green; background: url('http://community.mybbiran.com/attachment.php?aid=2259') repeat-x">{username}</span>

پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۰۱:۱۸:۴۳ صبح) ، teenagers (۱۳۹۰/۵/۷، ۱۵:۵۶:۰۸ عصر)
خیر دوست عزیز، کد شما صحیح نیست چرا که آدرس ضمیمه اینجا رو دادین که برای مشاهده اون لازم به ثبت نام میباشد و برای همه قابل مشاهده نیست Idea
[تصویر:  1293436101.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۰۱:۱۹:۰۰ صبح) ، teenagers (۱۳۹۰/۵/۷، ۱۵:۵۶:۱۷ عصر)
خب کسایی که دارن اینج دنبالش میگردن و سوال میپرسن مسلما عضو هستن و به راحتی میتونن استفاده کنن Cool

اگر هم 1% عضو نبودن با چند ثانیه وقت گذاشتن میتونن عضو بشن و به استفاده کنندWink
پاسخ
 سپاس شده توسطswat (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۱۷:۱۵:۰۲ عصر) ، mihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۰۱:۱۹:۰۹ صبح) ، not (۱۳۹۲/۱۰/۱، ۱۸:۱۴:۵۰ عصر)
نه عزیز من، منظورم این نبود، منظورم اینه که وقتی همین کد رو توی انجمنشون بذارن برای کسی نشون داده نمیشه مگه اینکه عضو باشه، خب همه کاربراش که نمیتونن بیان اینجا عضو شن تا سبک کاربری مدیرشون رو نگاه کنن! Idea
[تصویر:  1293436101.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۱۵:۳۰:۲۱ عصر) ، Master. (۱۳۹۰/۲/۳، ۲۳:۳۷:۳۳ عصر) ، mihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۰۱:۱۹:۲۶ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان