هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امار الکسا در فوتر
اینکدهاروهم باید اضافه کنم؟
انجمن هواداران تیلور سوئیفت
www.taylor-swift.ir
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۲۲:۳۸:۱۶ عصر)mehrad نوشته است: اینکدهاروهم باید اضافه کنم؟

من نگفتم کدی اضافه کنید .. گفتم کد الکسا رو قبل از این قرار بدین در فوتر قالبتون ببینید درست میشه یا خیر

کد php:
        </div>
        </
div
پاسخ
 سپاس شده توسطmehrad (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۲۲:۴۳:۴۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۲۳:۰۱:۵۰ عصر)
ممنون دوست عزیز.کاملا درست شد.
www.taylor-swift.ir
پاسخ
سلام.راستش آمار تو سایت میاد اما تغییر نمیکنه.الان سایت من خیلی تغییر کرده اما اون ثابته.
www.taylor-swift.ir
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۱۲:۵۸:۳۹ عصر)mehrad نوشته است: سلام.راستش آمار تو سایت میاد اما تغییر نمیکنه.الان سایت من خیلی تغییر کرده اما اون ثابته.

سلام

آمار الکسا به همین ترتیب هست - مثل آمار وبگذر نیست
برای صحیح بودن میتونید آمار وبگذر رو قرار بدید تا ببینید که به درستی کار خواهد کرد
پاسخ
 سپاس شده توسطmehrad (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۹:۲۲:۱۲ عصر)
چطور قرار بدم؟
www.taylor-swift.ir
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۱۳:۱۶:۵۱ عصر)mehrad نوشته است: چطور قرار بدم؟

در سایت وبگذر عضو بشید و بعد هم کدها رو جایگزین کد الکسا کنید ... البته مثل همیشه باید کدها رو اول در Notepad و بعد در فوتر قرار بدید

در همین انجمن اگر جستجو کنید توضیح کامل داده شده است
پاسخ
 سپاس شده توسطmehrad (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۹:۲۲:۲۵ عصر)
برای تست من این کد آمار الکسا رو اضافه کردم میتونین در پشتیبانی سایت ما مشاهده کنید
http://kingfa.gigpa.com/
ام چرا اینجا جایگزین وبگذر معرفی کردین وبگذر آمار بازدید میده ولی الکسا کاربردش متفاوتره و رتبه را نشون میده در هر صورتاگر در فوتر اضافه کنید مشکلی پیشنمیآد فقط قبلش فایل را در نوت پد ادیت کنید
پاسخ
دوستان آمار الکسا چییه؟
Heart
پاسخ
الکسا یه سایت هستش که سایت شما رو آنالیز میکنه و بر اساس بازدید از سایت به شما رتبه میده
این کدی هم که دوستمون قرار دادن توی فوتر میزارین تا کاربرانتون هم بدونن رتبه سایتشون توی سایت الکسا چنده
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۵۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۳۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۲۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان