هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تظر شما برای ساخت پلاگین
(۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۱:۳۷:۴۴ صبح)alireza013 نوشته است: یه پیشنهاد دارم.اگه این پلاگین ساخته بشه ، خیلی عالی میشه.تقریبا یکی از مزیت های خوب وی بی در برابر ما بی بی اینه که توی VB هر کاربر یا مدیر در ازای ویرایش یا حذف یه پست یه دلیل ذکر می کنه.

این خیلی مهمه که مثلا من بدونم فلان مدیرم چرا فلا پست رو حذف کرده یا فلان کاربر بدونه فلان پستش چرا ویرایش شده توسط فلان مدیر.

دست مدیرای Mybbiran رو میبوسه واقعا...

یعنی یه چیزی غیر از این ؟
http://community.mybbiran.com/thread-340...ight=Prtik

Tongue
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۲:۴۲:۳۷ عصر)carrow نوشته است:
(۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۱:۳۷:۴۴ صبح)alireza013 نوشته است: یه پیشنهاد دارم.اگه این پلاگین ساخته بشه ، خیلی عالی میشه.تقریبا یکی از مزیت های خوب وی بی در برابر ما بی بی اینه که توی VB هر کاربر یا مدیر در ازای ویرایش یا حذف یه پست یه دلیل ذکر می کنه.

این خیلی مهمه که مثلا من بدونم فلان مدیرم چرا فلا پست رو حذف کرده یا فلان کاربر بدونه فلان پستش چرا ویرایش شده توسط فلان مدیر.

Tongue

شما اسمت رضا نیست؟Tongue

این پلاگین فقط به مدیر این قابلیت رو میده که یادداشت بذاره موقع ویرایش اما خود کاربر نمیتونه.ضمن اینکه مهمترین بخش صحبت های من مربوط به دلیل حذف بود چون مهمتر از دلیل ویرایشه
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطcarrow (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۵:۱۷:۵۹ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۳:۰۱:۰۲ عصر)alireza013 نوشته است:
(۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۲:۴۲:۳۷ عصر)carrow نوشته است:

Tongue

شما اسمت رضا نیست؟Tongue

این پلاگین فقط به مدیر این قابلیت رو میده که یادداشت بذاره موقع ویرایش اما خود کاربر نمیتونه.ضمن اینکه مهمترین بخش صحبت های من مربوط به دلیل حذف بود چون مهمتر از دلیل ویرایشه

چرا Tongue

این یکی رو هم یه نگاهی بکن . اون چیزی که دقیقا می خوای نیست ولی خب شاید بدردت بخوره

http://mybbhacks.zingaburga.com/showthread.php?tid=280
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۶:۱۰:۵۷ عصر) ، alireza013 (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۷:۱۸:۴۳ عصر)
سلام. ضمن تشکر از زحمات mybbiran.

پلاگینی که به کاربران با برخی نامهای کاربری که مدیر تایین میکند اجازه ثبت نام ندهد...

شاید هم این پلاگین موجوده من ندیدم Heart

پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۱:۰۴:۱۶ صبح)hamidtbt نوشته است: پلاگینی برای گروه های اجتماعی هست ساخته شده ول پولی هست . میخواستم بدونم میشه همچین چیزی ساخت

http://community.mybb.com/thread-74449.html

http://mybbsource.com/thread-5023.html

ایول این گروه اجتماعی رو من اول گفتم سریع اومدی جا من عنوانش کردی ممنون

من میگم پلاگین البوم تصاویر برای پروفایل کاربران اضافه شهSmile

و یه پلاگین که یوز کاربر محروم شد کلمه خروج برداشته شه و نتون یه خروج بزنه سه سوت دوباره عضو شه! این واقعا نیاز مبرمه اساسی لطف کنن پارس عزیز و حامد گل روی این پلاگین کار کنن ممنون میشم فقط میخوام کلمه خروج برداشته شه حالا باز بره کوکی حذف کنه واسه همه سایتا پاک میشه بحرحال ارزش نداره هی این کارو کنه از الانم بهتره
سیستم محروم سازی مای بی بی خیلی ضعیفه یه خروج میزنی تموم شد انگار نه انگار محروم شده طرف
خواهشا یه راهی باشه موقع محروم شدن خروججججج برداشته شه

دروووووود فراوان برای زحمت فراوان Big Grinپارس و حامد گللللللللللللللللللل قربونتونHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۰۱:۲۶:۲۹ صبح)
پیشنهاد می کنم فکری به حال پلاگین تگ کنید و اگر امکانش هست دوباره ردیفش کنید . که انشالله همه کاربران بتونن استفاده کنن

ممنون ازشما
پاسخ
فرض بر اینکه کلمه خروج هم برداشته بشه. نهایتأ میره با یه مرورگر دیگه عضو می‌شه یا مرورگرشو مجدد نصب میکنه.
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
گروه برنامه نویس تشکل شد.
http://community.mybbiran.com/index.php?...ups&gid=19

پلاگین های مورد نظر اعضا:

1- تقویم خورشیدی به جای تقویم میلادی (این پلاگین باید قابلیت افزونه تبدیل تاریخ میلادی به خوردشیدی هم داشته باشد، به گونه ای که با فعال کردن آن هم تقویم و هم تاریخ سایت به خورشیدی تبدیل شود.

2- پلاگین ضمیمه کردن پیوست در مسیر مورد نظر (مثلا هاست دیگر)، به این گونه که بتوان به هنگام پیوست ضمیمه، مکان آپلود را تعیین کرد. (در پوشه Upload پیشفرض مای بی بی، سرور A و...) هم چنین مدیر کل بتواند دسترسی انتخاب مکام را به رگوه ها داده یا فقط یکی از آن ها را پیوست انتخاب کند.

3- پلاگین اطلاع از تغییرات انجام شده در ارسال کاربر از طریق پیام خصوصی. (هنگامی که مدیران ارسال کاربر را ویرایش، حذف، انتقال و... می کنند یک پیام خصوصی خودکار جهت اطلاع کاربر ارسال شود.

4- پلاگین ثبت اعتبار های داده شده به هر ارسال در زیر آن، اعتبار هایی که کاربر ها به هر یک از ارسال ها می دهند (مانند پلاگین سپاس) در زیر آن ثبت شود.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطcarrow (۱۳۹۰/۲/۲، ۱۴:۰۵:۳۶ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۲/۲، ۱۵:۲۷:۵۴ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۲/۲، ۱۶:۵۵:۲۶ عصر)
دوستان اینم پلاگین مورد نظر من...Blush

ساختن پلاگین سیستم مدیریت پیغام های پروفایل کاربران شبیه وی بی

نقل‌قول: با سلامSmile
به نظرم حالا که پلاگین هایی برروی انجمن ساز mybb ساخته شده مثل پلاگین گروه های اجتماعی یا اتصال به بانک و ...... پلاگین هایی که فقط میگفن رو وی بی امکان پذیره فکر کنم این پلاگین هم نوبتش بشه خوبه و خیلی به دوستان کمک میکنه
پلاگین سیستم مدیریت پیغام های پروفایل کاربران وی بی
(حالا یک سیستمی ساخته بشه که یادداشت های پروفایل خودش رو هرکاربر بتونه اونطوری مدیریت کنه)
همتون دیدین یادداشت پروفایل وقتی میاد تا وقتی که خوده دریافت کننده پیغام نخواد به کاربران دیگر نمایش داده نخواهد شد یا میتونه پیغامی رو رد تایید کنه تا هیچکس نتونه بخونه
این یک سیستم خیلی خوبه برای نگهداشتن حریم خصوصی افراد (البته مدیران میتونن ببینن)
بهرحال ممنون میشم من و خیلی از دوستان دیگه که یکی از استادان عزیز زحمت ساخت این پلاگین هم بکشه...[تصویر:  139fs108574.gif]

اینم نمونه که منظورمه:

[تصویر:  0ellnuoo4f6v1j8qw0e.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۳/۸، ۱۶:۵۳:۵۰ عصر)
(۱۳۹۰/۲/۲، ۱۳:۰۹:۱۰ عصر)Pars نوشته است: گروه برنامه نویس تشکل شد.
http://community.mybbiran.com/index.php?...ups&gid=19

پلاگین های مورد نظر اعضا:

1- تقویم خورشیدی به جای تقویم میلادی (این پلاگین باید قابلیت افزونه تبدیل تاریخ میلادی به خوردشیدی هم داشته باشد، به گونه ای که با فعال کردن آن هم تقویم و هم تاریخ سایت به خورشیدی تبدیل شود.

2- پلاگین ضمیمه کردن پیوست در مسیر مورد نظر (مثلا هاست دیگر)، به این گونه که بتوان به هنگام پیوست ضمیمه، مکان آپلود را تعیین کرد. (در پوشه Upload پیشفرض مای بی بی، سرور A و...) هم چنین مدیر کل بتواند دسترسی انتخاب مکام را به رگوه ها داده یا فقط یکی از آن ها را پیوست انتخاب کند.

3- پلاگین اطلاع از تغییرات انجام شده در ارسال کاربر از طریق پیام خصوصی. (هنگامی که مدیران ارسال کاربر را ویرایش، حذف، انتقال و... می کنند یک پیام خصوصی خودکار جهت اطلاع کاربر ارسال شود.

4- پلاگین ثبت اعتبار های داده شده به هر ارسال در زیر آن، اعتبار هایی که کاربر ها به هر یک از ارسال ها می دهند (مانند پلاگین سپاس) در زیر آن ثبت شود.
درود
مورد 3 توسط یکی از پلاگین نویسی های خارجی و مورد 4 توسط گروه خودمون تهیه شد.
مورد 1 و 2 هم در برنامه ساخت قرار گرفته است.

برنامه ساخت دو پلاگین "ادیتور پیشرفته بدون اشکال" و "خرید آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب بدون کارمزد" هم در برنامه ساخت قرار گرفته است.

اگر نظری دارید مطرح کنید. نظر هایی که بیشترین حمایت را داشته باشند در اولویت ساخت قرار میگیرند.

با سپاس

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطcarrow (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۱۳:۰۶:۰۰ عصر) ، M48D1 (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۱۳:۰۹:۵۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۱۳:۱۹:۰۷ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۱۳:۲۵:۰۹ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۱۳:۲۸:۲۷ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۱۷:۲۳:۴۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان