هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تظر شما برای ساخت پلاگین
دوستان و آقایان من کشتم ولی پلاگینی برای نمایش آنلاین بودن کاربر در تاپیک نیافتم همانند وی بی که یک چراغ سبز و سیاه اضافه میشه
اگر یک همچنین پلاگینی ساخته بشه خیلی خوب میشه[تصویر:  139fs108574.gif]
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۷، ۰۳:۵۹:۰۳ صبح)persiavip نوشته است: دوستان و آقایان من کشتم ولی پلاگینی برای نمایش آنلاین بودن کاربر در تاپیک نیافتم همانند وی بی که یک چراغ سبز و سیاه اضافه میشه
اگر یک همچنین پلاگینی ساخته بشه خیلی خوب میشه[تصویر:  139fs108574.gif]

پلاگین نمیخواد!

شما برو دوتا فایل با همین پسوند و همین نام بزار جای عکس های حالت آفلاین یا آنلاین بودن. روش بنویس آفلاین یا آنلاین

کنار نام کاربری هم قرار میگیره. مثلا" برای سایت مای بی بی این آنلاینه

http://community.mybbiran.com/images/MYB...online.gif

این آفلاینه

http://community.mybbiran.com/images/MYB...ffline.gif

جاش هم میشه عوض کرد البته باید متغییرش رو پیدا کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۷، ۰۴:۱۰:۱۴ صبح)
دوستان یک پلاگین که کل کاربرای سرزده به یک تاپیک رو در زیره تاپیک نمایش داده بشه اگر ساخته بشه خیلی خوب میشه...[تصویر:  victory.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۱/۶، ۰۳:۵۶:۲۴ صبح)
غیر رایگانش موجود هست.

رایگانش هم موجود هست.
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۲۴، ۰۹:۱۸:۱۹ صبح)HAMED.RAMZI نوشته است: الان نیاز مبرم مای بی بی
طراحی یک روش برای اتصال به عملیات بانکی ایران هست که بتونه درگاه بانک رو درخودش هضم کنه که اینکار فقط برای جوملا تا حالا صورت گرفته اونم توسط پی سی دکتر نوشته شده اگه این پلاگین طراحی بشه با ساخت یک فروشگاه مای بی بی هم بی نظیر میشه
البته نیاز به تخصص داره که اگه بچه ها کسی بتونه حرف ندارهBig Grin

من چند نمونه سمپل از بانک ملی و اقتصاد نوین و بانک پارسیان دارم اگر به کارتون میاد برای درگاه اینترنتی تو انجمنم هستش

بانک ملی :
وب سرویس دامون بانک ملی
راهنماي پياده سازي روش SIM (روش يکپارچه سازي ساده) جهت اتصال به دامون تراکنش هاي بدو
سوالات متداول روش SIM و سرویس Verification سیستم دامون
راهنماي عضويت در سيستم دامون

بانک اقتصاد نوین
اهنمای اتصال به درگاه اینترنتی بانک اقتصاد نوین

بانک پارسیان
راهنماي اتصال به سرويس دروازه پرداخت بانک پارسیان

و اما نظر برای ساخت پلاگین :

یکی از کمبود های مای بی بی نداشتن گروه های اجتماعی و آلبوم هستش که دروی بی موجود می باشد . اگه این پلاگین ها هم ساخته بهش خیلی خوبه و همچنین خروجی جاوا اسکیریپت برای آر اس اس

پاسخ
 سپاس شده توسطcarrow (۱۳۸۹/۱۲/۲۴، ۱۳:۴۱:۵۴ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۴، ۱۳:۵۵:۲۹ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۴، ۱۳:۵۵:۳۵ عصر)
به نظر من هم اگه پلاگینی مربوط به گروه ها و آلبوم ایجاد بشه بیشتر از هر پلاگینی ازش استقبال میشه.
یه پلاگین هم مخصوص انجمن های گیمی اگه بسازید ممنونتون میشم :
پلاگینی که بشه مثل VB بتونیم پلتفرم های کاربر رو نشون بدیم البته این کارو میشه کرد اما تنها مشکل اینه که توی پست بیت از یک فیلد نمیشه چند عکس قرار بدیمSad ولی من مشابه این کارو در یکی از انجمن های ساخته شه با مای بی بی دیدم و هنوز تو کفش هستم Tongue
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۴، ۱۴:۴۸:۵۰ عصر)
پلاگینی برای گروه های اجتماعی هست ساخته شده ول پولی هست . میخواستم بدونم میشه همچین چیزی ساخت

http://community.mybb.com/thread-74449.html

http://mybbsource.com/thread-5023.html
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۴:۵۰:۱۸ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۴۹:۵۸ عصر)
(۱۳۸۹/۷/۵، ۱۴:۵۷:۱۰ عصر)ARVANT نوشته است: یه پلاگین میخوام که وقتی به یه کاربر اعتبار میدی مثل پلاگین تشکر زیر همون ارسال بنویسه که فلان کاربر از دکمه اعتبار استفاده کرده .Big Grin
پیشنهاد جالبیه!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۴۹:۴۲ عصر)
اگه بشه پلاگینی بسازید که مثل کلوب ، کاربر بتونه یه جمله رو بعنوان "فریاد بزن" داشته باشه خیلی خوب میشه
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطSSASHA (۱۳۹۰/۱/۱۲، ۰۱:۴۲:۴۵ صبح)
یه پیشنهاد دارم.اگه این پلاگین ساخته بشه ، خیلی عالی میشه.تقریبا یکی از مزیت های خوب وی بی در برابر ما بی بی اینه که توی VB هر کاربر یا مدیر در ازای ویرایش یا حذف یه پست یه دلیل ذکر می کنه.

این خیلی مهمه که مثلا من بدونم فلان مدیرم چرا فلا پست رو حذف کرده یا فلان کاربر بدونه فلان پستش چرا ویرایش شده توسط فلان مدیر.

دست مدیرای Mybbiran رو میبوسه واقعا...
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان