هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل دانلود فایل پیوست
سلام خدمت دوستان عزیز

به یه مشکل خوردم ممنون میشم راهنمایی کنید

این مشکل جدیداً اتفاق افتاده و اینجوری هستش که فایلهای zip , rar به راحتی در سایت آپلود میشود ولی وقتی دانلود میشوند ایراد گرفته و میگه که فایل مصدوم هستش و باز نمیشه و حتماً باید با برنامه winrar ریپیر بشه تا باز بشه

در صورتی که تا چند روز پیش این مشکل وجود نداشت

به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه

من با واحد پشتیبانی هاست تماس گرفتم و گفتم که مشکل هاست نیست
[تصویر:  116.gif] [تصویر:  75.gif]
دوست عزیز بهترین برنامه برای Zip یا Rar کردن فایل ها همان Winrar هست.
وقتی شما با winrar به خوبی میتوانید فایل ها را آپلود و دانلود کنید پس مشکل از MyBB هم نیست!
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۲۷، ۱۵:۴۹:۲۴ عصر) ، picolo (۱۳۸۹/۸/۸، ۰۹:۲۶:۴۶ صبح)
Exclamation 
(۱۳۸۹/۶/۲۷، ۱۳:۴۰:۳۵ عصر)Kevin نوشته است: دوست عزیز بهترین برنامه برای Zip یا Rar کردن فایل ها همان Winrar هست.
وقتی شما با winrar به خوبی میتوانید فایل ها را آپلود و دانلود کنید پس مشکل از MyBB هم نیست!

سلام كوين عزيز

مشكل من استفاده از نرم افزار وين رر نيست و ميدونم كه بهترين نرم افزار هميني هست كه شما معرفي كردي

بهتره موضوع رو يه بار ديگه توضيح بدم

نميدونم چه اتفاقي افتاده

2 تا مشكل بزرگ پيش اومده

1- وقتي فايلي رو پيوست ميكني و ارسال ميكني بعد از اون وقتي ويرايش كامل رو ميزني و ميخواي فايل پيوست رو پاك كني نميشه
و فايل همچنان باقي ميمونه تا اينكه به كنترل پنل كاربري بري و از اونجا بوسيله مديريت فايلهاي پيوست پاكش كني!!

2- مشكل اصلي من اينه كه وقتي شم يه فايلي رو زيپ ميكني و روي كامپيوتر امتحان ميكني به راحتي باز ميشه و همين فايل زيپ رو به يه پست پيوست ميكني و بعداً دانلودش ميكني ديگه باز نميشه و پيغام ميده كه فايل مصدوم شده

يعني اينكه زماني كه يه فايل زيپ رو پيوست ميكني و بعد دانلودش ميكني يه مشكلي پيش مياد كه اون فايل زيپ آسيب ميبينه

حالا من اين مشكل رو با پشتيباني سرور مطرح كردم گفتن سرور مشكل نداره

اينو ميخوام بدونم آيا امكان داره كه نصب پلاگين روي ماي بي بي تاثير گذاشته باشه و اينجوري شده باشه ...

آيا ممكنه كه خود ماي بي بي مصدوم شده و ارتباط بين فايلهاي پيوست رو درست برقرار نميكنه چون نه حذف ميشه و نه درست دانلود ميشه

اميدوارم متوجه منظورم شده باشيد

از كمكتون ممنونم
[تصویر:  bo034.jpg]
بیچاره شدم Confused
من هاست رو عوض کردم و به این مشکل برخوردم. همه چیز راحت آپلود میشه اما بعد از اپلود شدن هرکسی فایل رو بگیره Corrupt شده. هر فرمتی هم که باشه فرقی نداره.
دسترسی پوشه Upload هم 777 درست هست.
Max upload رو هم از طریق هاست و با تغییر php.ini روی 6MB گذاشتم. با یه فایل PDF کم حجم 1.25MB تست کردم.
ZIP-PDF-RAR هر سه Corrupt شدن.
چهر اه حلی به ذهنتون میرسه؟ روی هاست قبلی مشکلی نداشتم و همه چیز رو کپی کردم اینجا و تغییرات لازم رو دادم. فایلها توی پوشه Upload ارسال میشن. اما دیگه خراب شده.

ضمنا هاست هم پولیه از شرکت بزرگ ixwebhosting گرفتم.
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۰۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۴۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۲۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل پیوست فایل afshinmu 2 3,822 ۱۳۹۰/۳/۲۷، ۰۲:۳۳:۴۲ صبح
آخرین ارسال: arminkit
  مشکل در پیوست فایل kimya 11 6,101 ۱۳۹۰/۱/۷، ۱۱:۰۶:۰۰ صبح
آخرین ارسال: kimya
  امکان ادامه ی دانلود فایل های پیوست carrow 7 5,624 ۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۲۳:۵۳:۴۹ عصر
آخرین ارسال: carrow

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان