هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخرین موضوعات
سلام
یه راهنمایی کنید چطوری تعداد ارسال های نشون داده شده در قسمت کنترل پنل کاربر و در بخش آخرین ارسال های رو از 5 به 10 تغیر بدم
چکار کنم که بجز پست هاس رو که خود کاربر زده سایر پست های هم که درش شرکت داشته رو نشون بده .
چیکار کنم در صورت کلیک روی موضوع مربوطه در این قسمت به اخرین پست زده شده بره ؟
پاسخ
(۱۳۸۹/۶/۲۴، ۲۰:۵۲:۱۵ عصر)ARVANT نوشته است: سلام
یه راهنمایی کنید چطوری تعداد ارسال های نشون داده شده در قسمت کنترل پنل کاربر و در بخش آخرین ارسال های رو از 5 به 10 تغیر بدم
چکار کنم که بجز پست هاس رو که خود کاربر زده سایر پست های هم که درش شرکت داشته رو نشون بده .
چیکار کنم در صورت کلیک روی موضوع مربوطه در این قسمت به اخرین پست زده شده بره ؟

درود

سوال اول : نامفهوم بود Huh

سوال دوم : فکر نکنم کار ساده ای باشه نیاز به کدنویسی داره ولی میتوانید از بخش { یافتن تمامی ارسال ها } تمام ارسالهای کاربرو مشاهده کنید

سوال سوم : نیاز به کار خاصی نداره وقتی روی اخرین ارسال موضوع کلیک کنید به اخر تایپک میره

موفق باشید...

انجمن تخصصی بازیهای آنلاین
www.MyFcForum.com

[تصویر:  banneropo.gif]
پاسخ
تمام سوالات من در باره اون بخشه که در کنترل پنل کاربری لیست پنج تا از تایپک های رو که فرد مورد نظر ایجاد کرده و دارای جدید ترین ارسال ها هستنه .
1- تعداد تایپک ها پنج عدده می تونید ببینید می خوام تعداد رو به ده تغیر بدم
2-تمام تایپک های رو که داخل اون نوشته ای ارسال شده و الان فعاله و نوشته جدید داره
3-نه باور کن مال من وقتی کلیک میکنی میره اولین پستHuh
پاسخ
(۱۳۸۹/۶/۲۴، ۲۱:۲۴:۳۰ عصر)ARVANT نوشته است: تمام سوالات من در باره اون بخشه که در کنترل پنل کاربری لیست پنج تا از تایپک های رو که فرد مورد نظر ایجاد کرده و دارای جدید ترین ارسال ها هستنه .
1- تعداد تایپک ها پنج عدده می تونید ببینید می خوام تعداد رو به ده تغیر بدم
2-تمام تایپک های رو که داخل اون نوشته ای ارسال شده و الان فعاله و نوشته جدید داره
3-نه باور کن مال من وقتی کلیک میکنی میره اولین پستHuh

دوست عزیز منظرتون پلاگین نمایش آخرین موضعات و پست ها در پروفایل هست ( lastxonucp )

این پلاگین تنظیماتی داره مراحل زیر را پیگیری کنید

وارد بخش مدیریت شده --> پیکربندی --> تنظیمات --> Last Threads, Posts and Popular Threads on UserCP Home --> و انرا ویرایش کنید( اعداد 5 را به 10 تغییر دهید )

لطفا لینک انجمن خودرا در پروفایلتون قرار دهید

با تشکر...

www.MyFcForum.com

پاسخ
 سپاس شده توسطAhmad (۱۳۸۹/۶/۲۵، ۱۰:۴۵:۴۷ صبح)
درود
توی تنظیمات نسخه 1.6 چیزی ندیدم (شاید باشه)
اما می توانید به قالب هم نگاه کنید:
User Control Panel Templates > در usercp_latest_threads و usercp_latest_threads_threads

لطفا لینک انجمن خودرا در پروفایلتون قرار دهید

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطAhmad (۱۳۸۹/۶/۲۵، ۱۰:۴۵:۴۴ صبح)

باور کن همچین چیزی تو منوی تنظیمات من نیستCool
پاسخ
(۱۳۸۹/۶/۲۴، ۲۱:۴۱:۴۴ عصر)ARVANT نوشته است: باور کن همچین چیزی تو منوی تنظیمات من نیستCool

چه نسخه ای از مای بی بی را نصب کرده اید ( با 1.6 که مشکلی نداره ) نمایش داده میشه

www.MyFcForum.com

پاسخ
1.6 دارم ولی تو تنظیماتش همچین گزینه ای که شما اعلام کردید نبود
پاسخ
برای حل گزینه دو کافیه بری تو قسمت تظیمات توی کنترل پنل و بعدش حالت پیش فرض اشتراک موضو ع رو به بدون اطلاع از طریق ایمیل تبدیل کنی

برای گزینه سوم هم میری تو قسمت تنظیمات تم و درستش میکنیم
اینا رو درست کردم ولی افزایش از 5 به ده رو هنوز نهBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۳۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۱۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۵۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان