هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین هم اندازه کردن تصویر با انجمن Fit on Page
منم همین رو گفتم Big Grin

کسی نیست ؟!

ببینید همون چیزی که funset گفت انجام دادم و همه ی چیزا درست بود به گفته ی اشون ولی متاسفانه هوز درست نشده

دوستانی که انجمنشون درسته به من بگن لطفا Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطhesam_esf (۱۳۹۰/۶/۳، ۰۰:۰۸:۳۷ صبح)
یه مای کد هست که همین کارو میکنه . اونم بد نیست . تست کنید .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۲، ۱۹:۵۰:۵۵ عصر)arianik نوشته است: یه مای کد هست که همین کارو میکنه . اونم بد نیست . تست کنید .

مای کد با پلاگین عدم نمایش لینک برای مهمان مشکل داره و من هم اصلاحش کردمو درس شد ولی متاسفانه در مروگر اینترنت اکسپلوره کار نمی کنه و اینکه بعضی وقتا در پرتال کار نمی کنه.
تالار دانشجویی کیان پرتال
kianportal.com

پروژه های من:
چت باکس ( تمام شد. درحال تست )
پینگر اتومات ( تمام شد. درحال تست )
بازگشت به بالا ( بدون ازکار افتادن آجاکس ) (تمام شد. در حال تست)
اجبار روبوت ها ( در حال کار )
پاسخ
این پلاگین کار نداد ، هیچ کدوم از عکس ها چه تو پست های قبلی و چه جدید همون اندازست Huh
پاسخ
سوال من اینه ، اونایی که این پلاگین در انجمن هاشون کار می کنه ، چه کاری انجام دادن که من ندادم ؟!
پاسخ
درسته بیشتر انجمن ها کار میده اما مال ما و عده ای از کاربران نه
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۳، ۰۰:۴۲:۱۶ صبح)funset 2 نوشته است: سوال من اینه ، اونایی که این پلاگین در انجمن هاشون کار می کنه ، چه کاری انجام دادن که من ندادم ؟!

از انجمن ساز مای بی بی استفاده کردن
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
کسی که به فکر مشکل مانیست لااقل یکی از دوستان که این پلاگین رو بدون مشکل نصب کرده نسخه خودش رو برای ما قرار بده.
اگه پلاگین دیگه ایی هم وجود داره اونو معرفی کنید نیم خوام حتماً فارسی باشه
پاسخ
نمایش تصاویر بصورت اسلاید رو نصب کنید اون هم چیز خوبیه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۸، ۰۱:۲۷:۵۵ صبح)Cancer9003 نوشته است: نمایش تصاویر بصورت اسلاید رو نصب کنید اون هم چیز خوبیه

من نمی خوام به صورت اسلاید نمایش داده بشن می خوام مثل همین فرم خود به خود کوچیک بشن
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان