هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین پنهان کردن لینک از مهمان ها Registered Links
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: پنهان کردن لینک از مهمان ها Registered Links
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: vbgamer45
[تصویر:  d.png] معرفی: 4th September 2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: ---
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: پنهان کردن تمامی لینک ها از مهمان

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل پلاگین، فعال سازی از کنترل پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png] نمونه:
[تصویر:  1307305831.png]

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Persian_registeredlinks.zip (اندازه: 2.82 KB / تعداد دفعات دریافت: 3,145)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/registered-links

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۷/۳، ۱۸:۴۹:۲۳ عصر) ، ebadian (۱۳۸۹/۷/۴، ۱۷:۳۹:۵۶ عصر) ، Arsam (۱۳۸۹/۷/۶، ۰۵:۵۵:۵۴ صبح) ، golbazi (۱۳۸۹/۷/۱۴، ۱۲:۱۳:۲۴ عصر) ، pep30 (۱۳۸۹/۷/۲۷، ۱۱:۳۱:۲۰ صبح) ، swastika (۱۳۸۹/۷/۲۹، ۱۳:۴۶:۲۸ عصر) ، yangom (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۵:۵۲:۵۳ عصر) ، dionysius (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۶:۲۳:۲۷ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۱۶، ۰۵:۳۳:۵۸ صبح) ، jafari52 (۱۳۸۹/۸/۱۶، ۰۸:۳۵:۵۸ صبح) ، Ghazal E (۱۳۸۹/۸/۱۹، ۱۷:۰۲:۰۷ عصر) ، shahryar (۱۳۸۹/۸/۲۰، ۰۰:۴۰:۵۷ صبح) ، elecamp (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۲۱:۵۶:۰۶ عصر) ، Mah6447 (۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۲۲:۴۷:۵۹ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۱/۱، ۰۷:۳۳:۰۹ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۲۳:۵۷:۵۱ عصر) ، stetar (۱۳۸۹/۱۱/۳۰، ۰۰:۴۲:۲۲ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۳:۱۷:۳۳ عصر) ، andy2012 (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۴:۲۲:۳۵ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۲۰:۴۳:۳۶ عصر) ، lordehsan (۱۳۹۰/۱/۲۲، ۱۸:۵۰:۴۱ عصر) ، yahova (۱۳۹۰/۲/۸، ۱۳:۲۵:۰۴ عصر) ، zefreh (۱۳۹۰/۲/۱۳، ۱۹:۱۴:۰۰ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۰۶:۴۱:۵۶ صبح) ، rizesh (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۱۱:۳۷:۱۱ صبح) ، baloochs (۱۳۹۰/۴/۱۱، ۰۱:۲۵:۴۹ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۹:۴۸:۴۸ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۶/۲۳، ۱۵:۵۵:۴۴ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۲:۳۴:۲۵ عصر) ، aidin (۱۳۹۰/۶/۳۰، ۱۵:۰۹:۴۶ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۹/۸، ۰۲:۲۵:۰۵ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۲۰:۵۰:۳۷ عصر) ، digital (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۱:۰۳:۵۱ صبح) ، wolf144grz1 (۱۳۹۰/۱۱/۱، ۰۸:۴۶:۱۸ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۱، ۱۴:۰۴:۰۰ عصر) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۷:۴۸:۳۴ صبح) ، Toot (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۵:۵۳:۱۰ صبح) ، amirashkan (۱۳۹۱/۱/۱، ۰۱:۰۵:۳۶ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۲، ۰۵:۰۸:۴۸ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۲، ۱۲:۴۳:۳۰ عصر) ، Spears (۱۳۹۱/۲/۵، ۱۰:۳۶:۰۸ صبح) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۲/۵، ۲۱:۳۵:۲۰ عصر) ، nooromahdi (۱۳۹۱/۲/۱۰، ۰۶:۱۶:۲۷ صبح) ، hamidxx (۱۳۹۱/۴/۱۱، ۰۷:۳۶:۵۲ صبح) ، arsham (۱۳۹۱/۵/۷، ۲۲:۴۷:۴۹ عصر) ، KNOWIT (۱۳۹۱/۶/۱، ۱۷:۴۸:۲۵ عصر) ، arz (۱۳۹۱/۶/۱۳، ۰۶:۲۳:۱۷ صبح) ، m2_dr (۱۳۹۱/۸/۱۲، ۰۵:۰۷:۲۳ صبح) ، lich king (۱۳۹۱/۱۱/۲۸، ۱۸:۴۷:۴۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱/۳۰، ۱۰:۵۹:۴۴ صبح) ، nafele (۱۳۹۲/۳/۱۶، ۱۸:۲۳:۳۰ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۲/۳/۲۹، ۱۵:۱۲:۵۶ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۴/۱۳، ۱۶:۳۳:۱۳ عصر) ، istgah51 (۱۳۹۲/۵/۱۶، ۰۷:۵۵:۲۶ صبح) ، lord_theone (۱۳۹۲/۵/۳۰، ۱۳:۱۱:۳۶ عصر) ، jordanir (۱۳۹۲/۵/۳۱، ۱۴:۰۰:۰۳ عصر) ، alireza_k (۱۳۹۲/۷/۳۰، ۱۵:۵۷:۲۶ عصر) ، amir1 (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۰۱:۴۲:۳۹ صبح) ، eghbaldar (۱۳۹۵/۴/۳، ۱۲:۴۲:۰۷ عصر)
سلام

چه طور میشه مخفی کردن لینک را همانند عکس زیر کرد ؟

[تصویر:  3au5pi1j2kz3sd7mbbpj.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطghanari (۱۳۸۹/۱۱/۱، ۰۷:۳۳:۵۴ صبح) ، webm_67 (۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۱۲:۰۱:۵۹ عصر) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۲۳:۵۷:۵۹ عصر) ، spiderman1 (۱۳۹۱/۵/۱۳، ۱۳:۱۰:۳۳ عصر)
ممنون ولی منظور من این بود که پلاگین شبیه به اون عکسی که قرار دادم بشه ( استایلش )
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۱/۳۰، ۰۰:۰۱:۵۳ صبح)
کسی بلد نیست همینی که دوستمون Ahriman میگه؟؟؟
پاسخ
اگه به php و html آشنایی دارید که میتونید همین پلاگین رو ویرایش کنید و مثل اون عکس دربیارین.
پاسخ
 سپاس شده توسط2delboro (۱۳۸۹/۱۲/۴، ۱۲:۰۳:۴۹ عصر)
سلام من میخواستم لینکهایی که در فروم میزارم و برای نظم فروم از [/code] استفده میکنم رو مخفی کنم ولی با 3 تا پلاگینی که در سایت بود تست کردم لینکهایی که درون کد قرار میگیرن همه قابل مشاهده هستن
ولی دیگر لینکها که بدون کد گذاشتم حتما باید ثبت نام کنن تا بتونن لینکهارو ببینن میخواستم ببینم راهی نیست که لینکهایی که درون کد قرار میدم پنهان بشن چون هر کاری کردم نشد
پاسخ
scd hide from guest رو هم نصب کردین؟ تو تنظیماتش میشه مای کدهای مورد نظر برای مخفی کردن رو قرار داد
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
مرسیAngel
پاسخ
دوستان سلام
آيا راهي هست كه لينك هاي مطلب در حالت نسخه قابل چاپ و آرشيو نشون داده نشه؟
همه كاربرا ياد گرفتند و به جاي ثبت نام يا ميزنن روي ارشيو يا نسخه قابل چاپ و راحت لينك ها رو ميبينن.Huh
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
 سپاس شده توسطKoroglu (۱۳۹۰/۱۱/۱۲، ۰۴:۰۲:۱۵ صبح) ، Zebel Khan (۱۳۹۲/۸/۱۵، ۰۸:۵۶:۲۹ صبح)
آیا راهی وجود داره که بتوان مطالبی که در داخل کد میگذاریم برای مهمان ها نمایش داده نشه؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان