هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 4.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پوسته The Cure
این فایل ها رو لازم نیست آپ کنی، 2 تا از فایل ها PSD‌طراحی هستند برایت تغییر هیدر و... و اون یکی فونت لازم هست.
از پنل ادمین پوسته را همگانی کنید درست میشه.(اون فلش سبز جلو نام پوسته رو بزنید)
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۷/۲۷، ۲۳:۱۰:۵۱ عصر)
این پوسته زیبا بود پوسته بعدی رو کی میزارین(پوسته جدید)
در ضمن سوال بنده رو کسی جواب نداد
اینکه رنک صفحه بین انجمن ها یکنواخت هستش چجوری میشه رنگ بین دو انجمن رو متفاوت از هم کرد
پاسخ
Video 
سلام.... اين پوسته رو نصب كردم....قشنگ هست ....دو تا فايل PSD داره يكيش هدر سايت هست .. طراحي كردم...اما وقتي ميندازم تو هاست صفحه انجمن ايجوري ميشه...... اگه ممكنه كامل راه حل را توضيح دهيد

اينجا : WWW.DOREHAM.CO.CC
lizard از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
با سلام
به من بگید چجوری میتونم این پوسته رو روی مای بیبی نصب کنم ؟ من تازه کارم هیچی بلد نیستم
پاسخ
1000 باری گفته شده سرچ کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطdjary (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۶:۵۶:۰۲ عصر)
(۱۳۸۹/۸/۱، ۱۰:۳۹:۴۴ صبح)lizard نوشته است: سلام.... اين پوسته رو نصب كردم....قشنگ هست ....دو تا فايل PSD داره يكيش هدر سايت هست .. طراحي كردم...اما وقتي ميندازم تو هاست صفحه انجمن ايجوري ميشه...... اگه ممكنه كامل راه حل را توضيح دهيد

اينجا : WWW.forum.DOREHAM.CO.CC

كسي نبود....HuhHuh
پاسخ
دوست عزیز لینک انجمنتون رو توی امضاتو قرار بدین .
در ضمن من توی این آدرسی که شما گفتی هیچ انجمن مای بی بی مشاهده نمیکنم ، جوملا است نه مای بی بی
پاسخ
(۱۳۸۹/۸/۱، ۱۹:۱۷:۱۰ عصر)zohair نوشته است: دوست عزیز لینک انجمنتون رو توی امضاتو قرار بدین .
در ضمن من توی این آدرسی که شما گفتی هیچ انجمن مای بی بی مشاهده نمیکنم ، جوملا است نه مای بی بی

آقا شرمنده::: www.forum.doreham.co.cc
پاسخ
(۱۳۸۹/۸/۱، ۱۹:۴۸:۳۸ عصر)lizard نوشته است:
(۱۳۸۹/۸/۱، ۱۹:۱۷:۱۰ عصر)zohair نوشته است: دوست عزیز لینک انجمنتون رو توی امضاتو قرار بدین .

آقا شرمنده::: www.forum.doreham.co.cc

دوستان من رو هواا هستم....يه كاري كنيد......Angel
Angry
Angry
پاسخ
هیدر این پوسته 126×500 هست که چیزی که شما طراحی کردین 211×1200 هست !!
(شاید مشکل در فایل PSD باشه)
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان