هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
license و Null
سلام
من چند وقتیه که فکرمو چند تا سوال مشغول کرده که گفتم اینجا بپرسم شاید اساتید جواب این بنده حقیرو بدن.Huh
license.1 چیه منظورم اینه که کد , فایل , رمز چیه و چه جور اطلاعاتی توش هست؟
2.منضور از null کردن چیه و چه جور تغییراتی تو اسکریپت یا قالب null شده ایجاد میکنند؟
3.و اینکه یه شرکت که مثلا قالب میفروشه از کجا میفهمه که یه سایتی تو یه جایه دنیا داره از قالب بدون license اون شرکت استفاده میکنه در ضمن من دیدم که شرکتا یک قالب با یه مبلغی میفروشن به شخصی که میتونه اون قالب تو هر تعداد دامین که بخواد استفاده کنه حالا اگه یه کسه دیگه ای همون قالب بدون license استفاده کنه چه جوری می فهمه که کدوم قالب license داره کدوم نداره؟
ممنون از کسایی که جواب بدن
ایران سبز
پاسخ
درود
لیسانس یعنی شما یک محصول را تهیه کردید و تحت اون شرایطی که خودتون دوست دارید منتشر می کنید.
مثلا می گید این محصول پشتیبانی ندارد، یا حق انتشار آن را ندارید یا حق ویرایش آن را ندارید یا حق کپی رایت
نال در واقع یعنی کرک کردن یعنی استفاده غیر قانونی از برنامه ای که نیاز به خریداری آن می باشد اما هکر ها با دستکاری در فایل ها یا کد ها این نیاز را برطرف می کنند.
هر نویسنده ای به هر حال محصول خود را می شناسد و پیدا کردن آن البته زیاد آسان نیست اما سخت هم نیست.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطtekrare_royaha (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۱۷:۴۹:۳۵ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۲۰:۳۳:۳۷ عصر)
سلام
از علی رضا ممنونم ولی اگه کسی که میتونه کامل تر توضیح بده ممنون میشم
ایران سبز
پاسخ
برای فهمیدن تا جایی که من خبر دارم وقتی شما لایسنس ویبی رو می خری یا هر محصول دیگه ای ادرس دامین شما ثبت میشه اگه دامین شما توی بانک اطلاعاتشون بود یعنی اصلیه نسخه مورد استفاده اگر هم نبود یعنی نسخه نال شده هستش.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۱۸:۳۰:۱۰ عصر) ، tekrare_royaha (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۱۸:۴۳:۱۳ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۲۰:۳۳:۴۵ عصر)
ARVANT جان ممنون از جوابتون
این که شما میگین وقتی کاربرد داره که مثلا اون اسکریپت را واسه یه دامین می خری و اون دامینو هنگام خرید ثبت میکنی ولی اکثر شرکتا با پرداخت پول بیشتر میتونی اونو واسه تعداد نامحدودی دامین بخری اون وقت اوضاع چطوره؟
ایران سبز
پاسخ
خوب انوقت اون شركت يه نوع نمايندگي ميشه و اوناي كه ازش مي خرن رو ثبت مي كنه تو بانك اطلاعاتي سايت مرجع
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطtekrare_royaha (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۱۹:۴۳:۲۱ عصر)
ممنون plus جان
پس اینجوری می فهمن که کدام سایت از نسخه نال شده استفاده میکنه ولی این که چجوری می خوان اون طرف که از نسخه نال شده استفاده میکنه پیدا کنن هنوز نفهمیدم
ایران سبز
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۲۰:۳۳:۵۹ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۳۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان