هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[محصول MyBBIran] اعلانات انجمن - Header Announcements
پستمو نتونستم پاک کنم!!!
آسمان جای من است...
پاسخ
سلام
من نصب کردم اما وقتی می خوام در پلاگینها تنظیمش کنم، وارد Mybb میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Huh

[تصویر:  7042ac7d03d3.png]
اسطوره های ذهنتان را بیدار نمایید
پاسخ
دوست عزيز تنظيماتش تو "پيكربندي--> تنظيمات" قرار داره
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۲/۱۶، ۰۰:۲۴:۵۲ صبح) ، 84510980 (۱۳۹۰/۲/۱۶، ۱۶:۱۰:۴۱ عصر)
(۱۳۹۰/۲/۱۵، ۲۲:۴۶:۵۱ عصر)84510980 نوشته است: سلام
من نصب کردم اما وقتی می خوام در پلاگینها تنظیمش کنم، وارد Mybb میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Huh

[تصویر:  7042ac7d03d3.png]

عضو VIP ؟

....
پاسخ
دوستان من این پلاگین را نصب کرده ام و از کد هایی که برای نوشتار قرار داده شده استفاده میکنم. و حتی از این کدها برای نوشتار در نام کاربری و دیگر نوشته ها استفاده میکنم ،
حالا یک سوال، آیا میشود سایز را هم در کد مشخص کرد که کجا نوشته شود که بتوانیم سایز نوشتار را نیز تغییر بدهیم.
به عنوان مثال میخواهم نوشته ( اطلاعیه) با سایز درشت باشد ، در این کد ها چه چیزی را باید اضافه نمایم.
</ul>
<b><font color="#ffcc00">اطلاعيه</font>
</b>
[/size][/align]
پاسخ
شما توي بلاگفا متن مورد نظر خودتون رو بنويسيد و از روي اديتور حالت html رو انتخاب كنيد بعد كدها رو توي فيلد مورد نظر كپي كنيد
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۳/۱۵، ۲۱:۳۶:۱۶ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۶/۲۲، ۲۳:۳۱:۲۴ عصر)
با تشکر از شما ، منظورتان از بلاگفا کجاست؟
البته اگر در همین کدی که قرار دادم ، جای size مشخص بشود مشکل حل میشود چون سایز را نیز تغییر میدهد.
پاسخ
دوست من اين كد ها كد هاي HTML ، حالا تو بلاگفا يا هر جاي ديگه مثل نرم افزار Expression Web كه خروجي HTMl بهت مي ده استفاده كني و كد ها رو در داخل اون قرار بدي .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۳/۱۵، ۲۱:۳۶:۲۰ عصر)
لینک این بلاگفا که باید داخل آن بنویسم را لطف میفرمایید؟Smile
پاسخ
ساختن HTML كه كاري نداره عزيز ،

شما مطلبي كه مي خواي قرار بدي رو بده من برات درست مي كنم .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۳/۱۵، ۲۱:۵۲:۱۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان