هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ستونی کردن زیر انجمن ها
http://community.mybbiran.com/thread-575...l#pid42442
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
 سپاس شده توسطbambo600 (۱۳۹۰/۴/۲، ۱۳:۵۳:۱۲ عصر)
با سلام

کد:
<div style="float:right; width:50%; overflow:hidden;">{$statusicon} <a href="{$forum_url}" title="{$forum_viewers_text}">{$forum['name']}</a></div>

آقا من اومدم اين كد رو دادم و فروم من به اينصورت شده متن زير انجمن ها به سمت چپ رفته چيكار بايد بكنم.
[تصویر:  1b8ad7hyywrqewot6s42.jpg]
صفحات اول تاپیک رو مطالعه کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

آقا اون مشكل رفع شد
يه چيز ديگه چطور ميشه بازديد و ارسالي ها رو مثل شكل زير جلوش آورد
[تصویر:  nf41x5mhzmd0kwhean2j.png]
آموزشش توی بخش vip هست

ببخشيد اگه ميشه اينو بگين
ميخوام زير انجمن هاي من به صورت دو رديفه بشه
[تصویر:  rvmne040ju0xnkou7per.jpg]

يعني هيچ راه ديگه اي نداره كه به ما هم بگيد
واسه دو ستون شدن تو ارسال اول توضیح داده شده. برای نمایش تعداد موضوعات و ارسال ها هم آموزش موجود هست ولی توی بخش vip باید عضو بشین تا بتونین استفاده کنین

من انجام دادم عالی شد Heart
(۱۳۸۹/۹/۲۳، ۱۷:۴۵:۵۰ عصر)AR@KST@R نوشته است: عزیز پوسته ای که استفاده می کنی نسخه دزدیده شده از کار بنده است و نواقصی داره که دوستان لطف کرده اند و در سایت همسایه برای دان قرار دادن.

نکنه بگی خودت طراحیش کردی
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۲۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۳۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان