هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] (محصول مای بی بی ایران) آمار پیشرفته موضوع TopicStats
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: آمار پیشرفته موضوع TopicStats
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: Pars و mamaly12h
[تصویر:  d.png] معرفی: 29/08/2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: ---

[تصویر:  info.png] عملکرد: نمایش آمار کامل هر تاپیک در بالای آن

ویژگی ها:
- نمایش افراد آنلاین در تاپیک
- نمایش آغار کننده تاپیک
- نمایش آخرین ارسال کننده تاپیک
- نمایش تعداد ارسال های تاپیک
- نمایش تعداد بازدید از تاپیک
- قرار دادن کلید های بیشتر
- و بسیاری دیگر

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی پلاگین از کنترل پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png] نمونه:

دانلود (ویژه مای بی بی 1.6):

نسخه بهینه (تصاویر در پوشه images)

.zip   Persian_Topic Stats NEW.zip (اندازه: 25.65 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,496)

حق تولید برای سازنده محفوظ می باشد.

.zip   Persian_Topic Stats.zip (اندازه: 15.01 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,301)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
به زودی
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۷:۳۱:۵۹ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۶:۰۶:۳۵ عصر)bivafadl نوشته است: سلام اقا تو رو خدا یکی کمکم کنه من قبل اپدیت از از کنترل مدیر کل بک اپ گرفته بودم چطور باز گردانی کنم چون من میخوام انجمنم رو اپدیت کنم ولی الان فقط میکنه باید از اول نصب کنی Sad Sad
کسی نیست کمکم کنه من الان انجمنم اپدیت نمیشه و فقط میگه باید از اول نصب کنم فایل config.phpهم خالی شده فکر کنم اطلاعات پاک شدن الان چطوری [تصویر:  sad.gif] اون بک با فرمت sql.gz رو بازگردانی کنم یا روشی هست درست بشه

دوست گرامی احتمالاً شخص ثالثی وارد مسیر install شما شده و گزینه‌ی نصب را انتخاب کرده است. و این اصلاً دیتابیس شما را حذف نمی‌کند! تنها فایل config.php را خالی می‌کند.
پس اصلاً لزومی به بازگردانی دیتابیس نیست.
شما با داشتن اطلاعات ورود و نام کاربری و نام دیتابیس، می‌توانید آن را وارد فایل config.php کنید. حتی می‌توانید فایل config.php روز قبل انجمن‌تان را از سرور خود دریافت کنید.
پس از این‌که این کار را انجام دهید، گزینه‌ی به‌روزرسانی بازگشایی خواهد شد.
البته اگر تا الآن فایل‌ها و دیتابیس خود را حذف نکرده باشید!

Sad Sad اما دیگه انجمن جدید رو روی اون انجمن اصلی نصب کردم پس حتما اطلاعات قبلی پاک شده مگه نه؟
البته من با یه دیتابیس جدید این انجمن رو روی همون دامنه ساختم و اون دیتابیس اصی هنوز هست
داداش الن من رفتم همون دیتا بیس و نام کاربری دیتابیس و رمز رو تو کانفینگ وارد کردم و به روزرسانی دوباره اومده ولی بازم هر کاری میکنم از نام کاربری جلوتر  نمیره Sad Sad

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطc_r_fel (۱۳۸۹/۶/۷، ۱۸:۴۵:۴۹ عصر) ، badpad (۱۳۸۹/۶/۷، ۱۸:۵۶:۲۷ عصر) ، IACbook (۱۳۸۹/۶/۷، ۱۹:۲۲:۳۵ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۶/۷، ۱۹:۵۳:۵۹ عصر) ، محمدی (۱۳۸۹/۶/۷، ۱۹:۵۷:۱۲ عصر) ، peymanpbl (۱۳۸۹/۶/۷، ۲۰:۰۷:۵۵ عصر) ، K@M@L (۱۳۸۹/۶/۷، ۲۰:۱۷:۱۵ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۶/۷، ۲۰:۳۵:۵۰ عصر) ، tekrare_royaha (۱۳۸۹/۶/۷، ۲۰:۳۷:۵۷ عصر) ، papalook (۱۳۸۹/۶/۷، ۲۰:۵۵:۰۸ عصر) ، hks (۱۳۸۹/۶/۷، ۲۲:۵۹:۵۳ عصر) ، BSE (۱۳۸۹/۶/۸، ۰۲:۰۱:۴۷ صبح) ، amir.01 (۱۳۸۹/۶/۸، ۰۲:۱۰:۱۴ صبح) ، varnayan (۱۳۸۹/۶/۸، ۱۵:۲۳:۱۲ عصر) ، S-ARM (۱۳۸۹/۶/۹، ۰۳:۱۲:۱۶ صبح) ، diyarbikasan (۱۳۸۹/۶/۱۰، ۲۱:۵۴:۲۳ عصر) ، electroni_c (۱۳۸۹/۷/۱۱، ۲۲:۲۸:۵۴ عصر) ، warriors (۱۳۸۹/۷/۱۹، ۲۲:۵۶:۳۸ عصر) ، soft2fire (۱۳۸۹/۸/۱۸، ۱۴:۵۹:۴۲ عصر) ، Armin (۱۳۸۹/۸/۱۹، ۰۰:۱۲:۵۸ صبح) ، soroosh (۱۳۸۹/۸/۱۹، ۰۲:۱۶:۱۰ صبح) ، Ghazal E (۱۳۸۹/۸/۲۵، ۲۰:۳۴:۰۷ عصر) ، nodetkids (۱۳۸۹/۸/۲۸، ۱۳:۱۴:۳۴ عصر) ، LORD SaeeD (۱۳۸۹/۱۰/۲۳، ۰۸:۵۲:۲۵ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۰/۲۶، ۱۴:۲۴:۳۸ عصر) ، ms83 (۱۳۸۹/۱۱/۱، ۰۲:۲۶:۰۳ صبح) ، zesht (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۰۳:۳۸:۲۴ صبح) ، motorola30 (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۲:۰۹:۱۷ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۱۵:۲۰:۳۲ عصر) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۴:۴۲:۱۲ عصر) ، hadisystem (۱۳۸۹/۱۱/۳۰، ۱۸:۱۹:۱۷ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۲/۱۱، ۰۰:۵۴:۵۲ صبح) ، stetar (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۰۰:۴۰:۴۹ صبح) ، mehrdadnoori (۱۳۸۹/۱۲/۱۷، ۲۱:۱۶:۰۹ عصر) ، Master. (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۷:۴۳:۴۹ عصر) ، cniran (۱۳۹۰/۱/۱، ۲۰:۱۹:۵۲ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۴، ۰۲:۲۹:۳۵ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۰/۱/۵، ۲۳:۲۸:۵۲ عصر) ، elmi1413 (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۲۰:۰۴:۱۱ عصر) ، میدوری (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۱۵:۴۲:۳۳ عصر) ، AJ Shinoda (۱۳۹۰/۱/۲۷، ۰۲:۴۴:۲۲ صبح) ، dokaven (۱۳۹۰/۲/۲، ۱۳:۲۸:۴۶ عصر) ، luxmovie (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۰۸:۵۰:۵۶ صبح) ، Aryan (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۱۳:۳۰:۳۵ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۷:۰۱:۴۶ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۴/۴، ۰۱:۲۰:۵۱ صبح) ، tofighi (۱۳۹۰/۵/۱۵، ۱۷:۰۴:۲۳ عصر) ، MSTF (۱۳۹۰/۵/۱۶، ۱۶:۱۳:۴۹ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۱۸:۰۶:۱۱ عصر) ، mirzakhani (۱۳۹۰/۵/۲۶، ۱۰:۲۷:۱۲ صبح) ، bartar (۱۳۹۰/۶/۴، ۱۶:۱۲:۵۷ عصر) ، dll1024 (۱۳۹۰/۶/۸، ۰۴:۱۴:۱۷ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۲۱:۲۲:۵۵ عصر) ، سجاد صبری (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۰۳:۴۷:۴۸ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۷/۶، ۱۷:۵۵:۱۸ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۷/۶، ۲۱:۱۲:۴۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۲۲، ۰۱:۵۶:۲۸ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۹:۰۷:۰۶ عصر) ، heshi (۱۳۹۰/۹/۲، ۰۵:۰۴:۴۴ صبح) ، baloochs (۱۳۹۰/۹/۳، ۲۰:۵۰:۴۲ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۵:۵۴:۱۵ عصر) ، Amir-H Band (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۷:۲۰:۳۰ صبح) ، BB Baz (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۱۱:۴۵:۵۵ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۵:۱۵:۳۲ صبح) ، SB_RAP (۱۳۹۰/۱۱/۴، ۰۲:۱۰:۰۹ صبح) ، hojjat (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۲:۱۴:۱۰ عصر) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۳:۱۴:۱۸ صبح) ، f.gh1372 (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۶:۴۸:۰۷ صبح) ، oktay (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۱۱:۱۸:۴۵ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۱۵:۳۱:۳۸ عصر) ، Royaei (۱۳۹۱/۴/۱، ۲۲:۱۴:۱۶ عصر) ، dorna (۱۳۹۱/۴/۲۲، ۱۱:۱۹:۰۹ صبح) ، atom2000 (۱۳۹۱/۴/۲۳، ۰۶:۰۷:۳۸ صبح) ، Javad (۱۳۹۱/۵/۱، ۲۰:۲۴:۳۴ عصر) ، moallemgoft (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۹:۴۱:۰۴ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۲، ۰۹:۲۲:۲۴ صبح) ، Shahim (۱۳۹۱/۶/۲۳، ۰۹:۵۲:۱۱ صبح) ، Reza (۱۳۹۱/۷/۲۰، ۲۱:۳۸:۰۳ عصر) ، Abbas412 (۱۳۹۱/۸/۲۱، ۰۱:۲۵:۴۷ صبح) ، what? (۱۳۹۱/۸/۲۱، ۱۱:۲۵:۳۹ صبح) ، iman13 (۱۳۹۱/۹/۵، ۰۱:۴۱:۴۳ صبح) ، ms490 (۱۳۹۱/۱۰/۲۴، ۱۶:۰۰:۴۲ عصر) ، mromidansari (۱۳۹۱/۱۰/۲۸، ۰۰:۳۸:۵۸ صبح) ، دونده آزاد (۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۰۰:۱۴:۰۹ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۲/۴/۱۳، ۱۷:۴۲:۲۹ عصر) ، MOH3NDiEGO (۱۳۹۲/۴/۲۲، ۱۲:۳۱:۵۲ عصر) ، mmm.mohammad (۱۳۹۲/۵/۲، ۰۱:۰۳:۱۶ صبح) ، istgah51 (۱۳۹۲/۵/۱۶، ۰۸:۴۴:۰۹ صبح) ، armanb (۱۳۹۲/۶/۱۲، ۱۳:۲۵:۳۰ عصر) ، firstline (۱۳۹۲/۸/۹، ۰۳:۴۱:۴۱ صبح) ، nedaariania (۱۳۹۲/۱۲/۲۳، ۲۱:۲۹:۲۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۸، ۱۰:۳۹:۴۴ صبح) ، ناقلا (۱۳۹۳/۱/۲۸، ۱۵:۴۳:۴۴ عصر) ، Mr.mohammad (۱۳۹۳/۳/۷، ۰۷:۲۳:۰۴ صبح) ، quester (۱۳۹۳/۵/۸، ۰۰:۲۴:۵۳ صبح) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۶، ۰۶:۲۵:۳۳ صبح) ، lovemee (۱۳۹۳/۶/۱۷، ۲۰:۵۹:۱۳ عصر) ، SADEGH0098 (۱۳۹۴/۳/۴، ۲۰:۲۵:۲۹ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۶/۱۱/۱۰، ۱۶:۵۲:۰۶ عصر)
دستتون درد نکنه.عالی بود، به راحتی جواب دادBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۰۱:۲۲:۳۲ صبح)
بسیار عالی بود. فقط یه ایراد من توش دیدم. اونم این که در فیلد تعداد پاسخها اگر حتی کسی پاسخی نداده باشه مینویسه 1.
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۸۹/۱۱/۱، ۰۲:۲۱:۱۴ صبح) ، darya1012 (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۰۱:۲۲:۴۰ صبح)
منظور از "پاسخ ها" تعداد ارسال ها ی درون موضوع است که در کمترین حالت ممکن 1 است.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۸، ۱۹:۴۶:۵۴ عصر) ، BSE (۱۳۸۹/۶/۸، ۲۱:۰۰:۴۷ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۷/۳، ۱۹:۴۶:۰۹ عصر)
(۱۳۸۹/۶/۸، ۱۴:۳۳:۵۸ عصر)takpar33 نوشته است: بسیار عالی بود. فقط یه ایراد من توش دیدم. اونم این که در فیلد تعداد پاسخها اگر حتی کسی پاسخی نداده باشه مینویسه 1.
درود
البته شاید منظور دوستمون هم درست باشه!
می توانید با تغییر یک متغییر در پلاگین این کار را انجام دهید:
فایل پلاگین را باز کنید و به خط 80 بروید.
متغییر زیر را پیدا کنید:
کد:
{\$postcount}
این را با آن جایگزین کنید:
کد:
{\$thread[\'replies\']}
یک بار پلاگین را غیر فعال کرده و دوباره فعال کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۶/۸، ۱۹:۵۰:۱۶ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۶/۸، ۱۹:۵۷:۲۳ عصر) ، amir.01 (۱۳۸۹/۶/۸، ۲۰:۵۷:۱۱ عصر) ، BSE (۱۳۸۹/۶/۸، ۲۱:۰۱:۰۱ عصر) ، papalook (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۰۰:۲۱:۴۳ صبح) ، reza-shady (۱۳۸۹/۶/۱۵، ۱۵:۵۸:۰۹ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۷/۶، ۲۱:۱۷:۲۸ عصر) ، Javad (۱۳۹۱/۵/۱، ۲۰:۲۶:۵۷ عصر) ، mohamad62 (۱۳۹۳/۱/۷، ۱۵:۰۴:۱۴ عصر)
اين هموني هست كه به صورتي دستي مي زاشتيم ؟
ساخت پلاگينش فقط براي راحتي كاربرا هستش ؟
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
(۱۳۸۹/۶/۸، ۲۳:۱۱:۲۴ عصر)plus نوشته است: اين هموني هست كه به صورتي دستي مي زاشتيم ؟
ساخت پلاگينش فقط براي راحتي كاربرا هستش ؟
درود
بله البته با کمی تغییرات!

پاسخ
 سپاس شده توسطamir.01 (۱۳۸۹/۶/۹، ۰۴:۰۲:۲۱ صبح) ، Low Battery (۱۳۸۹/۶/۹، ۱۶:۱۲:۴۴ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۷/۶، ۲۱:۱۷:۴۰ عصر)
(۱۳۸۹/۶/۹، ۰۰:۲۴:۴۸ صبح)h.ghahremani نوشته است: خوب دوستان روی یک سری قالبها در قسمت نمایش چه کاربرانی در حال مشاهده تایپک هستند فقط عدد نمایش داده میشه و نام یوزر نمافتد .
با اجازه از علی آقا
دوستان فایل پلاگین را باز کرده با برنامه notepad و به دنبال کد زیر بگردید یا در خط 76

کد:
<legend>{$lang->users_browsing_thread}</legend>

و این کد را جاگزین نمائید

کد:
<legend>{$usersbrowsing}</legend>

یک بار پلاگین را غیر فعال کرده و دوباره فعال کنید.
کار متغییر {$lang->users_browsing_thread} با {$usersbrowsing} کاملا متفاوت است.
شما مشکل خود را بگویید تا اصلاح کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۶/۹، ۱۶:۱۲:۲۶ عصر)
نسخه 1.6 مای بی بی نیازی به نصب پلاگین برای نمایش افراد آنلاین ندارد!
ما از امکانات پیشفرض خود مای بی بی استفاده کردیم.
در ضمن شما کپی رایت مای بی بی را حذف کرده اید و حق استفاده از محصولات و خدمات ما را ندارید!

پاسخ
 سپاس شده توسطgolforosh (۱۳۸۹/۶/۹، ۰۱:۴۰:۲۴ صبح) ، amir.01 (۱۳۸۹/۶/۹، ۰۴:۰۵:۱۰ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۶/۹، ۱۰:۴۷:۱۸ صبح)
پلاگین را از همینجا دانلود کنید سپس از اول بر روی هاست آپلود کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۰، ۲۳:۲۳:۲۶ عصر) ، mypgr.ir (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۱۶:۳۲:۵۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان