هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در آستانه یک سالگی مای بی بی ایران
درود،

درود فراوان و ویژه من و گروه مای بی بی ایران،
- خدمت تمامی کاربر ها،
- خدمت حامیان و پشتیبانان عزیز،
- خدمت کسانی که در هر لحظه ما را یاری کردند و با ما بودند.
- همین طور افرادی که در لحظات بسته بودن سایت، ناراحتی خود را ابراز داشته اند.

اینک تلاش های شبانه روزی گروه و حمایت کاربر های سایت به بار نشسته است.

MyBBIran.com ، به عنوان بزرگ ترین سایت پشتیبانی MyBB در ایران، اینبار جشن یکسالگی خود را در کنار حامیان خود می گیرد.

MyBBIran.com فعالیت خود را از 7 شهریور 88 به طور رسمی آغاز کرد و پس از گذشت یک سال با فعالیت های شبانه روزی خود از جمله:
- تهیه کامل ترین ترجمه
- ساخت چندین پوسته و پلاگین
- ترجمه و تهیه بیش از 100 آموزش، 100 قالب و 200 پلاگین

به عنوان بزرگ ترین سایت پشتیبانی فارسی MyBB و سومین پشتیبانی محبوب MyBB در جهان، همواره قله های سعادت را پیموده است.

پیروز باشید.
گروه پشتیبانی پارسی MyBB

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۶/۶، ۱۲:۵۹:۵۶ عصر) ، cmstalk (۱۳۸۹/۶/۶، ۱۳:۰۲:۵۷ عصر) ، IACbook (۱۳۸۹/۶/۶، ۱۳:۲۳:۵۲ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۶/۶، ۱۳:۳۲:۲۹ عصر) ، amir.01 (۱۳۸۹/۶/۶، ۱۶:۱۳:۱۳ عصر) ، K@M@L (۱۳۸۹/۶/۶، ۱۶:۲۹:۲۲ عصر) ، s.moein.h (۱۳۸۹/۶/۶، ۲۱:۲۳:۰۰ عصر) ، BSE (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۳:۰۱:۲۷ صبح) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۳:۴۸:۳۱ صبح) ، Reza (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۹:۰۲:۲۳ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۶/۷، ۱۰:۵۷:۲۸ صبح) ، general (۱۳۸۹/۶/۷، ۱۴:۱۵:۰۰ عصر) ، S-ARM (۱۳۸۹/۶/۲۲، ۰۰:۲۸:۲۵ صبح)
منم تبریک میگم و امیدوارم که سال های طولانی با ما باشین و با قدرت ادامه بدین

دلگرمی ما وجود پشتیبان خوبی مثل شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۹:۰۲:۵۲ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۶/۷، ۱۰:۵۷:۳۲ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۶/۷، ۱۲:۵۹:۵۷ عصر)
خییییییییلییییییییییییییییی خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوبهBlush
مبارک بید

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۶/۸، ۱۱:۰۳:۰۹ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۶/۸، ۱۳:۰۰:۲۰ عصر) ، BSE (۱۳۸۹/۶/۸، ۱۵:۰۴:۳۹ عصر)
تولد تولد تولدت مبارک

سلام خدمت کاربران گرامی من هم یک ساله شدن تالار رو خدمت تمامی دوستان تبریک عرض میکنم.
راستش من مدت زیادی نیست که با اینجا آشنا شدم اما بگم که اینجا آخرشه هرچی امکانات بخوایم وجود داره.
من هم به مدیران این سایت تبریک میگم و برای همگی آرزوی موفقیت دارم و یه گله داشتم!!!!
دوستان اگه به مناسبت یکسالگی مای بی بی یه کم به دوستان حال میدادن و چند تا قالب توپ رو میدادند و یا قالب هایی مانند مجید آنلاین رو راییگان میزاشتند و در کل برای این روز به یاد ماندنی برنامه هایی از این قبیل داشتند خیلی بهتر میشد.
با تشکر و آرزوی موفقیت برای همه مای بی بی هااااااااااااااااااااااااااااااااا
www.bakhtegan.gigfa.com/forum
شهادت امام علی (ع) را به همگی تسلیت عرض می کنم.
::::... التماس دعا ...:::::
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۸، ۱۹:۱۸:۵۵ عصر) ، BSE (۱۳۸۹/۶/۹، ۰۵:۱۰:۴۷ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۲۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۱۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۳۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان