هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فلش چت mybb_mod_for_123flashchat
با سلام

فلش چت 123 برای مای بی بی دوستان هرکی تونست بگه چطوره به تا همه ستفاده کنن

دریافت فایل

توضیحات انگلیسی در فایل readme برای نصب و اجرا چت
باید ببخشید خودم وقت نداشتمShy

یا علی
پاسخ
فکر کنم سه بار این مطلب مطرح شده و در موردش بحث شده باشه!
شما برای استفاده از فلش چت باید این نرم افزار رو از سایت سازنده بخری و روی سرور خودت نصب کنی، این افزونه که شما معرفی کردی مای بی بی رو با فلش چت ست میکنه و یه سری قابلیت های چت رو تو فروم مای بی بی میتونین ببینین.
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۶/۳، ۱۹:۲۶:۴۳ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۲۳:۰۲:۰۶ عصر)
دوستانی که نمیدونن اسکریپت 123 فلش چت اصل رو از کجا گیر بیارن اینو بخونن. من خودم این رو توی یه انجمن دیگه دیدم که یکی اومده بود و اینو گفته بود. من سایتشونو دیدم . خداییش کفم برید. من خودم میخوام از خدماتشون استفاده کنم . حالا شما رو نمیدونم. فقط میخواستم اطلاع رسانی بشه. مطلبی که خونده بودم اینه:
با سلام به شما دوست عزیز
به نظر من به جای استفاده از این اسکریبت ها که به زور پیدا میشه و هزار تا نقص و نقوص داره، بهتره که چت روم فلشتون رو آماده و نهاده از نماینده رسمی 123 فلش چت توی ایران تحویل بگیرید.
من هم مثل شما داشتم دنبال یه اسکریپت مجانی میگشتم که یکی از دوستان توی یه انجمن این شرکت روم معرفی کرده بود و خیلی هم راضی بود. من هم وقتی دیدم قیمتهاشون اینقدر ارزونه و خدماتشون اینطوری خوبه انتخابشون کردم و خیلی خیلی راضیم. کارشون بینظیره!
این ادرس سایتشونه: www.123chatflash.com
امکاناتشون اینه:
دامین مجانی به انتخاب خودتون
هاست مجانی نامحدود
نصب مجانی
همه ماژول ها که امکانات خیلی پیشرفته ای رو به روم اضافه میکنن و خیلی هم گرونن (99_499 دولار توی سایت اصلی) رو مجانی واستون نصب میکنه!!!!!!!!!!!
قیمتها:
سیستم های متنوعی دارن که میتونین انتخاب کنین. مثلا نوع حداکثر 50 یوزر در هر روم رو باید 100 دولار برای ترخیص دامین بدی و ماهی 30 دولار. البته نوع وبکمو مایک هم داره که هزینش یه کم بیشتره. 100 دولار ترخیص و بعد شروع میکنی ماهی 80 دولار میدی.
من سیستم100 یوزر رو انتخاب کردم با مایک و وبکم. وبکم مثل اینه که داری تلوزیون میبینی.
حالا خودتون برین توی سایت و انتخاب کنین. 50 یا 100 یا 150 ... با وبکم و مایک یا بدونش . دیگه هر طور راحتین
پاسخ
من اونطوری که یکسال پیش دنبال این چت بودم
به نتایج زیر رسیدم و صرف نظر کردم
1_اختصاصی نبود
2_روم های مختلف با کاربران خارجی
3_چت روم هلای توپ تری در همین انجمن هستش(2 تاشو فقط خودم معرفی کردم)
من اینها رو پس از نصب اسکریپت متوجه شدم Heart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطreza536 (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۴:۳۱:۴۹ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۰۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۲۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان