هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین آمار حرفه ای ProStats
سلام
بابا من کچل شدم یکی بگه مشکل کار من کجاست
www.forum.royalpardaz.com
من پلاگین رو دانلود و همه فایل ها رو درست اپلود کردم به جاهاشون بعد اکتیو کردم و تنظیمات هم اومد اما در سایت اثاری از این پلاگین نیست
Sad
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۱/۳/۸، ۰۵:۲۱:۳۸ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۶، ۰۵:۵۵:۰۵ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۹:۳۲:۵۷ عصر)
متغیرش را قرار بدید
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
 سپاس شده توسطdvdposti (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۰:۴۳:۱۹ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۹:۳۳:۰۰ عصر)
متغیرش چیه و کجا قرار بدیمHuh
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۹:۳۳:۰۳ عصر)
بريد تنظيمات پلاگين

آمار پیشرفته پرو استاتس » فعال کردن تگ سراسری » اونجا بله رو بزنيد اونجا متغيير رو نوشته

<ProStats>

بعدش در جاي دلخواه اضافه كنيد
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۷/۱۲، ۱۲:۰۰:۴۱ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۴/۱، ۰۳:۳۵:۴۱ صبح) ، halfgame (۱۳۹۰/۴/۳، ۰۰:۲۰:۱۲ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۰/۸/۱۲، ۱۰:۵۴:۴۹ صبح) ، dvdposti (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۰:۴۱:۳۱ صبح) ، s2s2x (۱۳۹۱/۱/۱۸، ۰۲:۳۴:۱۱ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۱/۳/۸، ۰۵:۲۲:۵۰ صبح) ، اسحاق (۱۳۹۱/۵/۳، ۱۴:۳۰:۱۶ عصر) ، الی (۱۳۹۱/۶/۹، ۰۷:۵۸:۳۵ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۶، ۰۵:۵۲:۱۲ صبح) ، ironline (۱۳۹۱/۱۰/۶، ۰۲:۲۲:۲۷ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۹:۳۵:۲۹ عصر)
در index
کد:
{$ps_header_index}
{$forums}
{$ps_footer_index}

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطamir.01 (۱۳۸۹/۷/۱۲، ۱۵:۵۵:۱۱ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۴/۱، ۰۳:۳۵:۵۷ صبح) ، riches2011 (۱۳۹۰/۵/۵، ۰۱:۰۲:۰۵ صبح) ، dvdposti (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۰:۴۱:۴۶ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۱/۳/۸، ۰۵:۲۳:۰۱ صبح) ، الی (۱۳۹۱/۶/۹، ۰۷:۵۸:۴۶ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۶، ۰۵:۵۲:۱۶ صبح) ، mirzanejad (۱۳۹۲/۲/۲۹، ۱۴:۵۹:۳۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۹:۳۵:۳۶ عصر)
درود بر شما جناب مهندس

من چون نمیتوانستم موضوع جدیدی در این انجمن ایجاد کنم بنا بر این به نا چار در ذیل همین تایپیک سوالم را میپرسم
آقای نجفی گرامی چگونه میتوان نام کاربری را در انجمن مانند نام کاربری شما pars نورانی (فشفشه مانند) بشود ؟
ممنون می شوم پاسخ دهید
سرچ برادر سرچ. (قبلا گفته شده)
 سپاس شده توسطsattarforum (۱۳۸۹/۷/۱۸، ۲۱:۳۶:۲۳ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۱/۳/۸، ۰۵:۲۳:۱۸ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۹:۳۷:۳۱ عصر)
(۱۳۸۹/۷/۱۸، ۲۱:۰۱:۲۹ عصر)AR@KST@R نوشته است: سرچ برادر سرچ. (قبلا گفته شده)

ممنونم هم وطن !
اما چیزی پیدا نکردم Sad
 سپاس شده توسطnumb11 (۱۳۹۰/۶/۲۶، ۰۲:۳۹:۱۹ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۹:۳۷:۳۴ عصر)
پس این چیه عزیز؟
http://community.mybbiran.com/thread-275...8%B1%DB%8C
 سپاس شده توسطsattarforum (۱۳۸۹/۷/۱۸، ۲۱:۳۶:۱۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۹:۳۷:۳۸ عصر)
نسخه 1.7.6 معرفی شد.

--------ویژگی های نسخه 1.7.6------------------------------------
ویژگی های جدید:
بیشترین اعتبار
گزینه ای برای خاموش کردن برای موتور های جستجو
باگ های رفع شده:
- Possible redeclare problem
ویژگی حذف شده:
حذف تنظیم کپی رایت

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطdvdposti (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۰:۴۳:۱۴ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۶، ۰۶:۰۰:۳۶ صبح) ، number-one (۱۳۹۲/۴/۳۱، ۱۹:۳۲:۳۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۹:۳۷:۴۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان