هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین سن انجمن Forum Age by HSC
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: سن انجمن Forum Age by HSC
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: mihu
[تصویر:  d.png] معرفی: 22nd August 2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: ---
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: نمایش سن انجمن در صفحه اصلی

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی پلاگین از کنترل پنل مدیریت > سپس پیکربندی > سن انجمن

توجه: نمایش در مد پیشرفته یک آیکون اضافه می کند، کد نویسی نسخه اصلی پلاگین مشکل داشت و موجب به هم ریختن انجمن می شد، آن را بهینه کردم، اگر مشکلی با مد پیشرفته داشتید اطلاع دهید.

[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Persian_Forum Age v1.0.zip (اندازه: 12.71 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,533)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/forum-age-by-hsc

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۵/۳۱، ۱۹:۴۴:۳۲ عصر) ، diyarbikasan (۱۳۸۹/۶/۴، ۲۱:۵۸:۰۷ عصر) ، محمدی (۱۳۸۹/۶/۶، ۰۰:۳۲:۴۱ صبح) ، ali_hidden (۱۳۸۹/۶/۶، ۰۹:۳۶:۴۷ صبح) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۶/۳۰، ۱۶:۵۰:۳۸ عصر) ، warriors (۱۳۸۹/۷/۱۹، ۲۲:۴۱:۴۵ عصر) ، yangom (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۳۴:۱۷ عصر) ، stetar (۱۳۸۹/۱۱/۳، ۰۹:۱۸:۵۰ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۱:۰۰:۵۰ صبح) ، Masoudsh (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۱۶:۰۴:۰۴ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱۹، ۱۴:۴۹:۳۹ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۴۹:۰۷ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۱۸:۱۹:۳۳ عصر) ، sam70 (۱۳۹۰/۲/۹، ۱۵:۳۳:۳۲ عصر) ، میدوری (۱۳۹۰/۲/۲۵، ۱۳:۱۳:۱۲ عصر) ، Javad (۱۳۹۰/۲/۲۵، ۱۷:۲۰:۲۱ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۵:۵۰:۱۷ عصر) ، mahdionline (۱۳۹۰/۵/۲۹، ۰۲:۲۴:۰۷ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۸/۲۴، ۱۵:۵۴:۲۸ عصر) ، quester (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۱:۴۴:۳۳ صبح) ، adnan (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۷:۰۲:۴۴ صبح) ، only-only (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۰۸:۰۸:۳۱ صبح) ، soltaneghalbha (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۳:۲۵:۱۸ صبح) ، king92 (۱۳۹۱/۱/۱۹، ۰۶:۴۶:۵۲ صبح) ، donia (۱۳۹۱/۴/۲۰، ۱۴:۴۰:۵۰ عصر) ، KNOWIT (۱۳۹۱/۶/۳، ۰۹:۰۱:۳۰ صبح) ، mohammad_oppa (۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۱۶:۳۸:۱۰ عصر) ، kahroba_d (۱۳۹۲/۱/۲۵، ۱۵:۰۰:۵۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۲/۲۰، ۱۲:۰۰:۲۴ عصر) ، vitamin (۱۳۹۲/۳/۲۳، ۰۶:۱۶:۳۶ صبح) ، MH-AKBARI (۱۳۹۲/۴/۷، ۱۵:۴۰:۵۲ عصر) ، omidkuhi (۱۳۹۲/۱۱/۱۵، ۱۴:۵۹:۱۵ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۳، ۲۲:۳۹:۲۱ عصر) ، anvaryy (۱۳۹۳/۱/۵، ۲۳:۱۴:۰۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۵:۴۶:۳۴ عصر) ، mehran_hadadi (۱۳۹۳/۵/۲۱، ۰۱:۴۹:۳۹ صبح) ، محمد جواد (۱۳۹۳/۵/۳۱، ۱۴:۱۷:۵۶ عصر)
درود

دوستان وقتی نصب میکنم اینجورنمایش داده میشه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

انجمن تخصصی بازیهای آنلاین
www.MyFcForum.com

[تصویر:  banneropo.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۴۹:۲۴ عصر) ، KNOWIT (۱۳۹۱/۶/۳، ۱۱:۰۱:۱۰ صبح)
معمولا این نحوه ی نمایش به مشکل در قسمت stats قالب و ناسازگاری با IE بر می گرده ..
اگه در انجمن جست و جو کنید ، دوستان کدهای مناسب بری این قسمت رو گذاشتن که می تونید جایگزین کنید .
وگرنه پلاگین به درستی کار می کنه ...
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمدی (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۰:۳۴:۳۹ صبح) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۴۹:۲۲ عصر)
http://community.mybbiran.com/thread-298.html

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطمحمدی (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۰:۳۴:۴۷ صبح) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۴۹:۲۹ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۱۱/۳، ۰۱:۴۹:۵۱ صبح)
من با این فایل فارسی مشکل داشتم از انگلیسیش (فقط همون فایل پلاگ این ) استفاده کردم درست شدBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۴۹:۳۲ عصر)
ممنون
به خوبی نمایش میدهHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۴۹:۳۴ عصر)
من انجمن رو حدود 6 ماهه راه انداختم ولی سنش رو میزنه 2 سال
جریان چیه؟
در ضمن نمیشه کاری کنید که به جای پایین صفحه بالای صفحه نشون بده
پاسخ
برای منم یک روز مغایرت داره
یک روز با تاریخی که خودش اعلام میکنه!!! البته
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
دوستان من آپلود کردم فایل ها رو بعد فعال هم کردم اما اصلا توی فروم مای بی بی همچین چیزی بعدش دیده نشد!!
مشکل چیه؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۱۴، ۱۸:۱۴:۳۰ عصر)AsiaDL نوشته است: دوستان من آپلود کردم فایل ها رو بعد فعال هم کردم اما اصلا توی فروم مای بی بی همچین چیزی بعدش دیده نشد!!
مشکل چیه؟

شما باید پلاگینو از قسمت پیکر بندی رو حالت روشن قرار بدی !
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان