هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین آواتار پیشفرض Default Avatar
نقل‌قول: اون رو هم از پست بيت كلاسيك درستش كن .

قالب ها » قالب مورد نظرت » Post Bit Templates » قالب postbit_classic

فكر كنم بعد از اون پاپ آپ نام كاربري.

قبل كد هاي جاوا اسكريپت يعني كد با تگ script يه تگ <br> قرار داده كه بايد اون رو حذف كني.

جناب مدیر من کُل کدهای پست بیت کلاسیک رو میزارم شما بگید کدوم رو باید بزارم ، یعنی اگه میشه بگید کدوم رو باید حذف کرد چون اینجا کُلی کُد <br > هست که نمیدونم کدومش رو باید حرف کنم. . .

کد php:
{$ignore_bit}
<
table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}cellpadding="{$theme['tablespace']}class="tborder" style="{$post_extra_style} {$post_visibility}id="post_{$post['pid']}">
    <
tr>
        <
td class="{$altbg}width="15%" valign="top" style="white-space: nowrap; text-align: center;"><a name="pid{$post['pid']}id="pid{$post['pid']}"></a>
        <
strong><span class="largetext">{$post['profilelink']}</span></strong> {$post['onlinestatus']}<br />
        <
span class="smalltext">
            {
$post['usertitle']}<br />
            {
$post['userstars']}<br />
            {
$post['groupimage']}
             {
$post['useravatar']}<br />
            {
$post['user_details']}

</
span>
    </
td>
    <
td class="{$altbg}valign="top">
        <
table width="100%">
            <
tr><td>{$post['posturl']}<span class="smalltext"><strong>{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}</strong></span>
            <
br />
            <
div id="pid_{$post['pid']}style="padding: 5px 0 5px 0;">
                {
$post['message']}
            </
div>
            {
$post['attachments']}
            {
$post['signature']}
            <
div style="text-align: right; vertical-align: bottom;" id="post_meta_{$post['pid']}">
                <
div id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}</div>
                {
$post['iplogged']}
            </
div>
        </
td></tr>
    </
table>
</
td>
</
tr>
<
tr>
    <
td class="{$altbg}style="white-space: nowrap; text-align: center; vertical-align: middle;"><span class="smalltext">{$post['postdate']} {$post['posttime']}</span></td>
    <
td class="{$altbg}style="vertical-align: middle;">
        <
table width="100%" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
            <
tr valign="bottom">
                <
td align="right" ><span class="smalltext">{$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}</span></td>
                <
td align="left">{$post['button_spam']}{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['thanks']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}</td>
            </
tr>
        </
table>
    </
td>
</
tr>{$post['postrep_inline']}{$post['thxdsp_inline']}
</
table>{$post['postrep_outline']}{$post['thxdsp_outline']} 

نقل‌قول: شما وارد mysql شده ايد . وارد phpMyAdmin شويد.

جناب مدیر این قسمت رو هر چه میگردم نمییابم
این عکس کل هاست من هستش ، متاسفانه چنین قسمتی نیست
شما به این عکس نگاه کنید شاید من اشتابه میکنم که احتمالش کم نیستHuh
واقعاً معذرت میخوام که اینقدر سوال میکنم ، امیدوارم که مارو ببخشید به بزرگواری خودتون

[تصویر:  j418qothv8dn2gped8um_thumb.jpg]
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
كد هاي قالبت كه ظاهراً حاوي كدهاي پاپ آپ نام كاربري نيست ؟ ‌اون هارو كجا قرار دادي ؟

phpMyAdmin يا چيزي شبيه اون ظاهراً در Database Administartor هاست شما قرار داره.
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۰۹:۱۱:۰۳ صبح)
جناب مدیر والا من از پلاگین پاپ آپ نام کاربری اتسفاده میکنم و کد نزاشتم چون هر بار که کد میزاشتم بهم میریخت همه چیز . . .

در مورد قسمت دوم هم باید بگم اون قسمت رو از من یوزر نیم و پس میخواد که من نمیدونم چی میخواد و منظورش چی هست!

میخواید دستریسی بدم بهتون خودتون ببنیدی؟
We Are Basketball
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۱۴، ۱۶:۰۵:۳۳ عصر)Srbija نوشته است: جناب مدیر والا من از پلاگین پاپ آپ نام کاربری اتسفاده میکنم و کد نزاشتم چون هر بار که کد میزاشتم بهم میریخت همه چیز . . .

در مورد قسمت دوم هم باید بگم اون قسمت رو از من یوزر نیم و پس میخواد که من نمیدونم چی میخواد و منظورش چی هست!

میخواید دستریسی بدم بهتون خودتون ببنیدی؟

براي وضعيت كاربر :
پس بايد تغييرات رو توي پلاگين اعمال كنيد.

واسه اون بخش هم :
با يوزر و پسوورد هاستتون وارد شويد.
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۸/۱۵، ۱۲:۳۳:۵۱ عصر)
نقل‌قول: براي وضعيت كاربر :

واسه اون بخش هم :
دوست عزیز من ، دیشب حسابی باهاش ور رفتم، تونستم متغییری که باعث میشه وضعیت کاربر رو جابجا کنه پیدا کنم، هر کاری کردم به قسمت سمت چپ بره نشد که بشه، حتی یادم میاد یه جایی این کد رو ذخیره کرده بودم قبلاً حتی اون رو هم که مطمئن بودم که مشکل ایجاد نمیکنه و مثل قدیم هست رو هم کپی کردم ولی بازم نشد که بشه، من حالا دیگه مطمئنم که اون پلاگین اواتار پیش فرض باعث شده همه چیز به هم بریزه، من واقعاً گیج شدم. . .

در مورد قسمت دوم هم متوجه هستم که باید یوزر پس بدم ولی قبول نمیکنه، یوزر پس هاست رو هم که میدم بازم قبول نمیکنه، من واقعاً نمیدونم باید چه کنم،
فکر کنم بهترین راه دادن دسترسی باشه ، دوست عزیز، شما که وارد هستید و من که خیلی دارم تلاش میکنم مشکل رو برطرف کنم چرا قبول نمیکنید که دسترسی بدم خودتون مشکل رو حل کنید؟
ازتون تقاضا دارم قبول کنید لطفاً
We Are Basketball
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۱۵، ۱۲:۳۶:۵۸ عصر)Srbija نوشته است:
نقل‌قول: براي وضعيت كاربر :

واسه اون بخش هم :
دوست عزیز من ، دیشب حسابی باهاش ور رفتم، تونستم متغییری که باعث میشه وضعیت کاربر رو جابجا کنه پیدا کنم، هر کاری کردم به قسمت سمت چپ بره نشد که بشه، حتی یادم میاد یه جایی این کد رو ذخیره کرده بودم قبلاً حتی اون رو هم که مطمئن بودم که مشکل ایجاد نمیکنه و مثل قدیم هست رو هم کپی کردم ولی بازم نشد که بشه، من حالا دیگه مطمئنم که اون پلاگین اواتار پیش فرض باعث شده همه چیز به هم بریزه، من واقعاً گیج شدم. . .

در مورد قسمت دوم هم متوجه هستم که باید یوزر پس بدم ولی قبول نمیکنه، یوزر پس هاست رو هم که میدم بازم قبول نمیکنه، من واقعاً نمیدونم باید چه کنم،
فکر کنم بهترین راه دادن دسترسی باشه ، دوست عزیز، شما که وارد هستید و من که خیلی دارم تلاش میکنم مشکل رو برطرف کنم چرا قبول نمیکنید که دسترسی بدم خودتون مشکل رو حل کنید؟
ازتون تقاضا دارم قبول کنید لطفاً

از طريق پيام خصوصي اقدام كنيد.
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۸/۱۶، ۰۱:۵۸:۱۸ صبح)
مدیر محترم من مشکل اول رو حل کردم

ولی در مورد مشکل دوم هم فکر میکنم دلم میخواد این پلاگین بمونه و با این اوصاف مشکل دوم هم خود به خود حل میشه،

حالا یه مشکل جدید دارم،
من عکس آواتار پیش فرض رو میخوام عوض کنم، برای همین از طریق فتوشاپ یه عکسی که دلخواهم بود دقیقاً به همون نام یعنی invalid_url.gif درست کردم و دقیقاً با همون پسوند و دقیقاً تو همون پوشه آپلود کردم، ولی بازم همون عکس قبلی رو نمایش میده، شما نمیدونید مشکل از کجاست؟
We Are Basketball
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۱۶، ۰۱:۵۷:۴۷ صبح)Srbija نوشته است: مدیر محترم من مشکل اول رو حل کردم

ولی در مورد مشکل دوم هم فکر میکنم دلم میخواد این پلاگین بمونه و با این اوصاف مشکل دوم هم خود به خود حل میشه،

حالا یه مشکل جدید دارم،
من عکس آواتار پیش فرض رو میخوام عوض کنم، برای همین از طریق فتوشاپ یه عکسی که دلخواهم بود دقیقاً به همون نام یعنی invalid_url.gif درست کردم و دقیقاً با همون پسوند و دقیقاً تو همون پوشه آپلود کردم، ولی بازم همون عکس قبلی رو نمایش میده، شما نمیدونید مشکل از کجاست؟

چك كردم تصوير تغيير كرده بود.

حالا يا بعد از اين ارسال مشكل رو خودتون برطرف كرديد يا مشكل از cache بوده.
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۸/۱۶، ۱۳:۲۱:۳۷ عصر)
سلام جناب مدیر ، عیدتون مبارک
بله ، این دفعه اول نیست که اینطوری میشه، من بارها چندین عکس رو آپلود کردم که فردای اون روز به روز میشد، فکر میکنم مشکل از هاست هست، شاید هم از مرورگر ، نمیدونم ولی خوشحالم که درست شده.

حالا فقط تو قسمت آواتار ها یه مشکل میمونه، اونم همون غیر فعال یا کوچیک کردن اندازه آواتار تو قسمت یادداشت های پروفایل هست که هنوزم براش نتونستم چاره ای پیدا کنم. . .

جناب مدیر پیام خصوصی جدید دارید. . .
We Are Basketball
پاسخ
آیا راهی هست که دو تا آواتار بعنوان پیشفرض تعریف بشه ؟
یکی برای خانم ها و دیگری برای آقایون
ممنون میشم بررسی و راهنمایی بفرمایید
myavarahmadi سابق
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین تنظیمات پیشفرض پروفایل Default Profile Pars 3 7,701 ۱۳۹۱/۱۲/۱۱، ۱۶:۱۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان