هاست لینوکس هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.12 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید تم
Star 
Man baraye kasy ke yek galeb baram tarahi kone uploadesh kone varo anjomanam bezare 9000toman midam dar zemn anjomane man to site mihanbb.com ijad shode agar kasi mitone shomare mobaileshe az tarige Payame khososy baram befreste! Adrrese anjomanam ine http://www.bojnourdgroup.mihanbb.com
پاسخ
آگهی
طراحی سایت آموزش طراح سایت
سلام دوست عزیز

تو سایت میهن بی بی چون به هاست دست رسی نداری نمی تونی عكس های قالب رو توش بریزی باید عكس هارو تو یه سرور اپ كنی و بعدش ادرس شانو هر جا كه استفاده می كنی قرار بدی

من انجمنت رو دیدم انگاری تازه باز كردی و چند تا عضو بیشتر و چند مطلب بشتر نداری بهتره یه انجمن روی هاست رایگان یا هاست بخری و روش بریزی بهترین گزینه ها

گیگفا برای هاست رایگان

و Vastdata برای پولی هست

رو مهین بی بی نمی تونی پلاگین دیگه ای استفاده كنی یا از چیزای مثل بخش بازی و.... استفاده كنی این نظر منه هر كمكی هم مثل نصب انجمن رو هاست و قرار دادن قالب و....می توی رو كمك من حساب كنی اساتید مای بی بی ایران هم 24 ساعته پشتیبانی می كنن قالب هم می تونی تو بخش قالب همین كه سومین انجمن محبوب پشتبانی در دنیا و بهترین در ایران هست پیدا كنی

راستی فینگلیش ننویس البته من تو این درجه نیستم كه بگم اما بازم همكار تو انجمنی كه این همه تو پشرفت بهم كمك كرده وظیفه هست Big Grin

Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
http://dibapc.com
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (1389/5/30، 17:24:28 عصر)
درود
نظر دوست خوبمون plus کاملا درست است.
فعالیت روی میهن بی بی هیچ فایده ای ندارد.
اگر خواستید یک انجمن در هاست راه اندازی کنید و اطلاعات کافی ندارید می توانید با من در تماس باشید!

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت میخواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطamir.01 (1389/5/30، 17:27:14 عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان