هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین چت روم MyShoutbox
ببخشین یه سوال دیگه دارم چون انجمن ها اکثرا بزرگه و کاربران که نمی تونند دائم بالا سر این چت باکس بایستند تا جواب چت هاشو ببینه یا کسی چت کنه باهاش می خواستم ببینم راهی هست که این چت باکس طوری بشه که در بالای تمامی صفحات ، انجمن ها و تایپیک های سایت قرار بگیره تا اعضا خیلی راحت بتونند استفاده کنند
اگه کمکم کنید یه دنیا ممنون میشم
پاسخ
توی نسخه قبلی متغییر را میشد جابجا کرد تست کنید
متغیر را در هدر یا فوتر بذارید ببینید نشون داده میشه یا خیر
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmohsenmir (۱۳۸۹/۱۱/۷، ۰۰:۵۱:۲۰ صبح)
جا به جایی که نه این کار شدنی هست و انجام دادم ولی منظورم این نیست می خوام طوری باشه که در تمامی صفحات انجمن این چت باکس نشون بده مثلا این یکی داره پست قانون های انجمن رو می خونه در حالی که در همون صفحه چت باکس قرار داشته باشه و کاریر بتون چت کنه
پاسخ
سلام

من میخوام چت باکس فقط برای گروه خاصی نمایش داده بشه به group id توش پیدا کردم ولی نمیدونم اون گروه چه id ای داره
پاسخ
گروه مورد نظر رو تو يه صفحه از مرورگرت باز كن. آخرش gid رو نوشته. مثلاً gid گروه گرافيك اينجا 9 هست. اينم لينك گروه:

http://community.mybbiran.com/index.php?...oups&gid=9
(۱۳۸۹/۱۱/۷، ۰۱:۰۲:۵۱ صبح)mohsenmir نوشته است: جا به جایی که نه این کار شدنی هست و انجام دادم ولی منظورم این نیست می خوام طوری باشه که در تمامی صفحات انجمن این چت باکس نشون بده مثلا این یکی داره پست قانون های انجمن رو می خونه در حالی که در همون صفحه چت باکس قرار داشته باشه و کاریر بتون چت کنه

{myshoutbox} رو توي مسير زير بعد از {header} قرار بده

templates--> your template--> Show Thread Templates--> showthread
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطsajjadgame (۱۳۸۹/۱۱/۹، ۲۰:۰۱:۲۵ عصر) ، mohsenmir (۱۳۸۹/۱۱/۹، ۲۳:۱۱:۰۵ عصر) ، mahdi.sagga (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۰۶:۰۶:۰۵ صبح)
(۱۳۸۹/۱۱/۸، ۲۳:۵۱:۰۲ عصر)Cancer9003 نوشته است: گروه مورد نظر رو تو يه صفحه از مرورگرت باز كن. آخرش gid رو نوشته. مثلاً gid گروه گرافيك اينجا 9 هست. اينم لينك گروه:

http://community.mybbiran.com/index.php?...oups&gid=9
(۱۳۸۹/۱۱/۷، ۰۱:۰۲:۵۱ صبح)mohsenmir نوشته است: جا به جایی که نه این کار شدنی هست و انجام دادم ولی منظورم این نیست می خوام طوری باشه که در تمامی صفحات انجمن این چت باکس نشون بده مثلا این یکی داره پست قانون های انجمن رو می خونه در حالی که در همون صفحه چت باکس قرار داشته باشه و کاریر بتون چت کنه

{myshoutbox} رو توي مسير زير بعد از {header} قرار بده

templates--> your template--> Show Thread Templates--> showthread

میشه کاری کرد که فقط یک بخش خاص از فروم که میخوایم نمایش داده شه ( مثلا فقط توی فروم ورزش) ؟
پاسخ
نه چون واسه فرومها فقط يه template هست كه اونم تو ارسال قبلي گفتم. يا بالاي همه فروم ها يا هيچ كدوم
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطsajjadgame (۱۳۸۹/۱۱/۱۰، ۰۱:۳۷:۱۱ صبح)
بسیار کاربردی و جالب مورد استفاده قرار گرفت ممنون
پاسخ
با عرض سلام و خسته نباشید ببخشین یه سوال وقتی " شکلکها " توی جعبه پیام رو کلیک می کنم بالاش نوشته "جهت وارد شدن یک شکلک به پیامتان روی تصویر شکلک کلیک کنید" ولی بهیچ وجه نمیشه رو شکلک ها کلیک کرد میشه راهنمایی کنید آخه اعضا خیلی شاکی هستن
پاسخ
سلام

یه قسمتی هست که نوشته شده آی دی کاربر برای چت خصوصی چرا کار نمی کنه وقتی اسم کاربر را می نویسم و ارسال را می زنم می نویسه آی دی مورد نظر معتبر نیست . چس کار کنم . اصلا برای آی دی چی را باید بنویسم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان