هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لینک مستقیم پوسته ها
Lightbulb 
سلام من یک انجمن تو mihanbb دارم میخوام براش پوسته بزارم هر کار میکنم نمیتونم پوسته رو آپلود کنم می خواستم لینک کامل یک پوسته ی زیبارو برام بزارین
لطفاConfused
ممكن نيست!
شما بايد هاست داشته باشيد
اگر هاست ميخواهيد من www.online-hosting.org رو پيشنهاد ميدم
لایو گرافیک
LivegRaphic.ir
انجمن های لایو گرافیک
LivegRaphic.ir/fOrum
شما بهتره از اینجا هاست بگیرید
http://www.support.iacbook.com/aff.php?aff=006
خیلی عالیه
 سپاس شده توسطpathfinder (۱۳۸۹/۵/۳۰، ۱۲:۴۳:۲۳ عصر)
(۱۳۸۹/۵/۲۹، ۱۸:۵۷:۰۴ عصر)REZAFH نوشته است: ممكن نيست!
شما بايد هاست داشته باشيد
اگر هاست ميخواهيد من www.online-hosting.org رو پيشنهاد ميدم

سلام من هاست تو پرشین گیگ ارم بلد نیستم چطوری باید عکس ها و فایل xmlرو آپلود کنم که url عکس ها جایگزین url داخل فایل xml شود.

اگه میشه یک لینک مستقیم از یک پوسته با فرمت xml برام بزارین خیلی ممنون میشم
!!!
خب يكي از پوسته ها رو دانلود كن
لایو گرافیک
LivegRaphic.ir
انجمن های لایو گرافیک
LivegRaphic.ir/fOrum
 سپاس شده توسطpathfinder (۱۳۸۹/۵/۳۰، ۱۲:۴۳:۱۳ عصر)
(۱۳۸۹/۵/۲۹، ۲۱:۱۹:۱۹ عصر)REZAFH نوشته است: !!!
خب يكي از پوسته ها رو دانلود كن

ببخشید ولی شما منظوره منو متوجه نشدید من فقط یک پوسته با فرمت xmlولینک مستقیم میخوام که عکساش آپلود شده باشهSad
(۱۳۸۹/۵/۳۰، ۱۱:۴۹:۱۱ صبح)AR@KST@R نوشته است: دوست من این کار زمان بر هست چون باید هر عکس آپلود بشه و لینک اون در پوسته قرار بگیره.

بابا من که نگفتم یکی شخصی برای من آپلود کنین که منظورم این بود که اگه کسی این کارو برای انجمن خودش انجام داده لینک فایلیو که آپلود کره بزاره ماهم استفاده کنیم! لطفا.Idea
درود
اگر بخواهید تصاویر را در جای دیگری آپلود کنید. باید بعد از آن فایل پوسته را باز کرده و لینک تصاویر استفاده شده در قالب را تغییر دهید. این کار زمان بر است و اصلا توصیه نمی شود.
با این حال شما به راحتی می توانید از هاست های رایگان استفاده کرده و پوشه تصاویر قالب را در آن ها آپلود کنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطpathfinder (۱۳۸۹/۵/۳۰، ۱۲:۴۲:۵۰ عصر) ، golforosh (۱۳۸۹/۶/۴، ۰۵:۵۵:۴۲ صبح)
(۱۳۸۹/۵/۳۰، ۱۲:۱۷:۴۸ عصر)Pars نوشته است: درود
اگر بخواهید تصاویر را در جای دیگری آپلود کنید. باید بعد از آن فایل پوسته را باز کرده و لینک تصاویر استفاده شده در قالب را تغییر دهید. این کار زمان بر است و اصلا توصیه نمی شود.
با این حال شما به راحتی می توانید از هاست های رایگان استفاده کرده و پوشه تصاویر قالب را در آن ها آپلود کنید.

خیلی ممنون. اگه میشه یک پوسته برای دانلود برام بزارین و بگین باید چطوری آپلودش کنم
یک پوسته ای که تصاویرش زیاد نباشه. لطفا!Idea
(۱۳۸۹/۵/۳۰، ۱۲:۱۳:۳۱ عصر)pathfinder نوشته است:
(۱۳۸۹/۵/۳۰، ۱۱:۴۹:۱۱ صبح)AR@KST@R نوشته است:

اگه کسی این کارو برای انجمن خودش انجام داده لینک فایلیو که آپلود کرده بزاره ما هم استفاده کنیم! لطفا
سلام خدمت شما
من هم با این نظر موافقم اگر ممکن باشه این کار عالیه
با تشکر

سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۳۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۴۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان