هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشكر
تک تک پلاگین هاتون رو غیرفعال کنید و تست کنید ببینید بازم مشکل هست یا خیر

شاید مشکل از یه پلاگینتون باشه
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۲/۷، ۱۳:۰۷:۱۸ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۲/۸، ۰۳:۲۸:۴۱ صبح) ، chelsealondon (۱۳۹۰/۱۱/۱۲، ۰۳:۵۹:۴۷ صبح)
درود مشکلآژاکس این پلاگین حل نمیخواد بشه
یکی نمیخواد کمک کنه TongueHuh
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۷، ۰۴:۱۷:۱۹ صبح)sepanta-gsm نوشته است: درود مشکلآژاکس این پلاگین حل نمیخواد بشه
یکی نمیخواد کمک کنه TongueHuh
درود :
ایمان جان آخرین ورژن رو dl کن نصب کن مشکل باید حل بشه .
پاسخ
 سپاس شده توسطsepanta-gsm (۱۳۹۰/۲/۸، ۰۳:۲۸:۲۳ صبح)
3.9 دان کردم نصب کردم ولی فایده نداره ی کدی حامد تو وی پی ان گذاشته بود برای افزایش یرعت لود ولی تمام سایتم را سیستم آژاکسش را از بین برد کده را حذف کردم ولی بازهم فایده ندارد
پاسخ
کمک نمیکنیدHuh
پاسخ
برادرها درست شد اول پلاگین را غیر فعال کنید بعد کدی که در صفحه اول گذاشته شده را در قالهایی که گفته شد بذارید حالا بروید و پلاگین را فعال کنید
آژاکس درست میشهBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
پاسخ
 سپاس شده توسطmehr@ban (۱۳۹۲/۴/۳۱، ۱۷:۵۳:۲۵ عصر)
ببخشید headerinclude کجاست من پیدا نمی کنم...!!!!
اصلا واسه من قالب های گرو بندی شده نداره
پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۵:۵۴:۲۰ عصر)bahmaniiran نوشته است: ببخشید headerinclude کجاست من پیدا نمی کنم...!!!!

دوست عزیز وقتی وارد قالب ها میشوید و قالب را انتخاب می کنید آخرین گزینه قالب های گروه بندی نشده را کلیک کنید و در آنجا headerinclude را بیابید.
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۵:۵۴:۲۰ عصر)bahmaniiran نوشته است: ببخشید headerinclude کجاست من پیدا نمی کنم...!!!!

سلام
من همه ی مشکلات شماهارو داشتم :
اول جواب این دوست عزیز: برای دیدن گزینه قالب های گروه بندی نشده تو همون صفحه اصلی قالبها روی قالب فعلی سایتت کلیک کن و در صفحه ی باز شده آخرین گزینه همونه که میخوای.
و اما مشکل مد تشکر تنها راهی که من جواب گرفتم این بود که پلاگین رو از بخش پلاگین ها حذف کردم و بعدهم فایلهاشو از هاستم پاک کردم و دوباره بعد از refresh سایت دوباره همه رو ریختم و بعد نصبش کردم.
البته برای دوستانی که میخوان آمار تشکراشون حذف نشه اینکار یعنی حذف آمار...
از دوستان متخصص کمک بگیرید.
یا علی
پاسخ
 سپاس شده توسطnavidahanj (۱۳۹۲/۴/۳، ۱۸:۴۵:۰۳ عصر)
(۱۳۸۹/۱۱/۱۶، ۲۳:۱۵:۵۱ عصر)Pars نوشته است: اگر در زمان زدن دکمه سپاس با ارور "TypeError: table is null" مواجه می شوید:
به مسیر زیر بروید:
کنترل پنل مدیر کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > Post Bit Templates
در "postbit" و "postbit_classic"
بعد از آخرین </tr> قسمت {$post['thxdsp_inline']} را اضافه کنید
بعد از آخرین </table> قسمت {$post['thxdsp_outline']} را اضافه کنید.

postbit مانند زیر می شود:
کد:
</tr>{$post['thxdsp_inline']}
    </tbody>
</table>{$post['thxdsp_outline']}

postbit_classic مانند زیر می شود:
کد:
</tr>{$post['thxdsp_inline']}
</table>{$post['thxdsp_outline']}

درود به همه دوستان : عزيزاني كه موقع تشكر به مشكل بر ميخورند بايد ابتدا پلاگين سپاس رو غير فعال كنند بعدش كارهايي آقاي پارس گفتند رو انجام بدهند و سپس پلاگين رو مجددا فعال كنند مشكل برطرف ميشه منم همين مشكل رو داشتم الان برطرف شد . Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطmiladka (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۵:۵۶:۵۸ صبح) ، iman13 (۱۳۹۱/۱۰/۱۵، ۱۱:۵۸:۱۶ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۳/۲۵، ۰۰:۱۰:۱۹ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان