هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش قرار دان آیکون در کنار انجمن به راحت ترین شکل ممکن
سلام دوستان من این روش کار خودم هستBlush و کپی رایت این آموزش رو به اسم این سایت میزنمWink چون من هرچی دارم از مدیران و اساتید بزرگ این سایتHeart هست.
این آموزش بصورت تصویری هست که تصاویرش رو تویه پیوست گذاشتمSmile و دوستان اگه جایی مشکل داشتن حتما بگن.برای نمونه میتوانید سایت من رو ببینید.این آموزش راحت ترین راه وساده ترین راه است.با این روش میتونید کنار هر انجمن خود یک آیکون با موضوع انجمن خودتون بذارید.
1.اول آیکونی رو که میخواهید قرار بدید تویه یه آپلودر عکس آپ کنید و بعد از آپلود چند تا گزینه بهتون میده که باید طبق تصویری که براتون گذاشتم کد های آخرین پلاگین رو کپی کنید و بعد از آن به سایت خود بروید و در قسمت مدیریت انجمن ها انجمنی رو که میخوایئد به اون عکس اضافه کنید رو ویرایش کنید.بعد در قسمت کادر توضیح انجمن اون کد رو کپی کنید و بعد ذخیره بزنید مشاهده خواهید کرد که عکس به انجمن شما اضافه شده.
من در همینجا از اساتید بزرگ سایت عذر میخوام اگر جسارتی کردم و آموزش در سای قرار دادم.

موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   leran.zip (اندازه: 30.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 143)
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطcarrow (۱۳۸۹/۵/۲۷، ۱۰:۴۵:۵۰ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۷، ۱۰:۴۷:۵۴ صبح) ، papalook (۱۳۸۹/۵/۲۸، ۲۱:۰۹:۳۷ عصر) ، REZAFH (۱۳۸۹/۵/۲۹، ۱۷:۵۵:۳۴ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۲۹، ۱۹:۵۴:۵۹ عصر) ، amir.01 (۱۳۸۹/۵/۳۰، ۱۸:۱۰:۰۱ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۶/۲۵، ۱۶:۴۴:۰۷ عصر) ، satropat (۱۳۸۹/۶/۳۰، ۰۵:۴۰:۰۶ صبح) ، www.suma.ir (۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۲۰:۳۸:۵۰ عصر) ، Mehryar (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۱۴:۳۴:۴۵ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۹، ۲۲:۰۹:۴۵ عصر) ، hichki (۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۱:۳۱:۱۵ صبح) ، nice-paradise (۱۳۹۱/۸/۱۶، ۱۶:۲۱:۱۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۵/۹، ۱۸:۰۶:۱۶ عصر)
ما كه هيچي نفهميديم
لایو گرافیک
LivegRaphic.ir
انجمن های لایو گرافیک
LivegRaphic.ir/fOrum
پاسخ
(۱۳۸۹/۵/۲۹، ۱۹:۴۲:۱۹ عصر)REZAFH نوشته است: ما كه هيچي نفهميديم
دوست عزیز خیلی راحته.حداقا از اون کد نویسی که راحت تره.ببین شما آیکونی رو که میخوای تویه انجمنت قرار بدی رو تویه یه آپلودر عکس آپ کن.همیشه آپلودر ها بعد از آپلود عکس یه چندتا کد بهت میدن.شما آخرین کدی که بهت داده رو کپی کن.بعد برو به قسمت انجمن ها و ارسال ها انجمنی رو که میخوایی آیکون بهش اضافه کنی رو ویرایش کن(سعی کن همیشه زیر انجمن رو ویرایش کنی)بعد اون کد رو در قسمت توضیح وارد کن و ذخیره بزن

[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطwww.suma.ir (۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۲۰:۳۹:۰۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۴۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۳۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۰۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش گذاشتن تصویر کنار انجمن با طرح های زیبا adnan 7 5,466 ۱۳۹۲/۱/۵، ۱۴:۵۶:۴۲ عصر
آخرین ارسال: استاد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان