هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین کادر آواتار Framed Avatar
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: کادر آواتار Framed Avatar
[تصویر:  version.png] نسخه: 4.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: bomfile
[تصویر:  d.png] معرفی: 8th August 2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: ---
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: کادر آواتار برای کاربر های آنلاین، آفلاین یا غایب

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت
سپس به مسیر قالب ها > postbit و postbit_classic بروید و متغییر زیر را حذف کنید:
کد php:
{$post['onlinestatus']} 

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  1307127157.jpg]

[تصویر:  1285867094.png]

[تصویر:  1343152155.png]

[تصویر:  1283310844.png]

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Persian_Framed Avatar (Online_Ofline_Away) 4.0 Plugin.zip (اندازه: 90.08 KB / تعداد دفعات دریافت: 3,722)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/framed-avatar-...way-plugin

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۲۰:۳۹:۳۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۱:۵۷:۴۹ صبح) ، مهدی (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۹:۱۳:۲۷ عصر) ، papalook (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۹:۲۳:۵۴ عصر) ، sajjad (۱۳۸۹/۶/۷، ۱۲:۰۹:۳۸ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۷/۱۳، ۱۰:۰۴:۵۱ صبح) ، Arsam (۱۳۸۹/۸/۱۳، ۰۸:۱۲:۰۵ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۰:۳۷:۱۱ صبح) ، Armin (۱۳۸۹/۹/۴، ۰۱:۰۹:۱۹ صبح) ، hamidy (۱۳۸۹/۹/۲۸، ۱۳:۴۲:۱۸ عصر) ، behroz khan (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۱۸:۵۶:۲۲ عصر) ، HosseinOa (۱۳۸۹/۱۰/۱۱، ۱۷:۳۴:۰۰ عصر) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۱/۲، ۱۴:۳۷:۵۸ عصر) ، stetar (۱۳۸۹/۱۱/۷، ۰۲:۳۰:۳۵ صبح) ، sab-zero (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۲۲:۱۶:۳۱ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۱/۲۳، ۰۸:۴۵:۲۵ صبح) ، 2delboro (۱۳۸۹/۱۲/۸، ۱۰:۴۸:۵۶ صبح) ، mehrdadnoori (۱۳۸۹/۱۲/۲۳، ۱۷:۰۸:۲۴ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۵۳:۳۳ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۴، ۰۲:۲۹:۱۹ صبح) ، vangahi (۱۳۹۰/۱/۹، ۰۶:۵۶:۱۴ صبح) ، Master. (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۶:۵۴:۰۱ عصر) ، dimorun (۱۳۹۰/۱/۲۳، ۱۹:۰۰:۱۱ عصر) ، sam70 (۱۳۹۰/۱/۲۷، ۰۹:۰۴:۵۹ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۲۱:۵۴:۴۸ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۲۲، ۱۷:۲۶:۵۶ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۴/۳۰، ۱۴:۱۱:۳۰ عصر) ، 206 (۱۳۹۰/۵/۱۲، ۲۱:۴۳:۵۸ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۵/۱۷، ۰۰:۱۱:۱۷ صبح) ، simjim (۱۳۹۰/۵/۱۸، ۰۱:۵۲:۱۰ صبح) ، dll1024 (۱۳۹۰/۶/۸، ۰۴:۱۲:۴۴ صبح) ، ROHANPC (۱۳۹۰/۶/۱۲، ۰۰:۰۷:۵۲ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۰/۶/۱۲، ۲۲:۱۸:۴۴ عصر) ، Hamed Zahedi (۱۳۹۰/۶/۱۳، ۲۰:۲۰:۱۹ عصر) ، reza_5 (۱۳۹۰/۷/۲۳، ۱۹:۴۱:۳۴ عصر) ، reza536 (۱۳۹۰/۷/۲۸، ۲۱:۰۹:۰۷ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۸/۱۶، ۰۱:۱۱:۳۷ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۹/۲۵، ۲۰:۰۱:۱۱ عصر) ، iranfunclub (۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۸:۵۴:۵۴ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۵:۰۷:۲۸ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۱/۷، ۰۸:۴۲:۴۱ صبح) ، quester (۱۳۹۰/۱۱/۱۱، ۰۳:۱۵:۱۵ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۱/۱۹، ۲۳:۴۶:۴۱ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۰۵:۵۰:۰۷ صبح) ، allcomp (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۹:۳۰:۵۷ صبح) ، MoviePlus (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۶:۰۷:۱۱ صبح) ، BB Baz (۱۳۹۱/۱/۹، ۱۱:۱۵:۱۷ صبح) ، gerashboys (۱۳۹۱/۱/۹، ۱۴:۵۵:۲۱ عصر) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۳:۱۶:۰۴ صبح) ، Javad (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۱:۱۴:۳۹ صبح) ، Spears (۱۳۹۱/۲/۲۷، ۱۶:۵۲:۴۹ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۴/۲۲، ۰۵:۰۱:۱۲ صبح) ، hadi_yousefii (۱۳۹۱/۵/۲۸، ۱۹:۴۷:۵۹ عصر) ، amin2904 (۱۳۹۱/۵/۳۱، ۱۰:۳۷:۰۵ صبح) ، mihi (۱۳۹۱/۶/۴، ۱۴:۰۶:۴۱ عصر) ، The Killer Wolf (۱۳۹۱/۸/۱۳، ۱۵:۲۳:۱۱ عصر) ، MOH3NDiEGO (۱۳۹۱/۱۰/۱۸، ۱۶:۰۷:۵۹ عصر) ، loveangel (۱۳۹۱/۱۱/۴، ۱۶:۵۰:۲۹ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۲۱:۵۷:۴۴ عصر) ، Mohamad1373 (۱۳۹۲/۱/۲۳، ۱۴:۲۴:۳۸ عصر) ، Ahma (۱۳۹۲/۱/۳۱، ۲۱:۱۷:۵۶ عصر) ، Morteza_rk (۱۳۹۲/۳/۱۰، ۰۱:۳۶:۳۹ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۲/۴/۱۴، ۲۰:۰۳:۵۴ عصر) ، Sina_23 (۱۳۹۲/۵/۸، ۰۴:۳۴:۵۳ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۸/۳، ۱۶:۰۲:۱۹ عصر) ، adnan (۱۳۹۲/۸/۵، ۱۸:۱۷:۵۱ عصر) ، sinaadabi (۱۳۹۲/۸/۲۴، ۱۲:۴۳:۰۴ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۹/۲، ۰۲:۵۲:۴۷ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۳:۱۴:۳۸ عصر) ، adel3d (۱۳۹۳/۱/۸، ۰۸:۵۶:۲۰ صبح) ، 토링501 (۱۳۹۳/۲/۱۳، ۰۱:۳۸:۳۲ صبح) ، mehrjonoob (۱۳۹۳/۲/۲۲، ۲۲:۱۰:۴۳ عصر) ، yavar (۱۳۹۳/۴/۱۱، ۱۷:۳۱:۴۴ عصر) ، p30today2014 (۱۳۹۳/۹/۱۹، ۱۹:۲۹:۰۲ عصر)
درود
من رفتم به آدرس:
قالب ها - از اون جا قالب مورد استفادم را (my blue) را انتخاب کردم در قسمت مدیریت قالب پست بیت تمپلیت را باز کردم و قسمت پست بیت کلاسیک را ویرایش.
ولی این کد را پیدا نکردم
یعنی درسته یا اشتباه؟
Exclamation
من در دوردست ترین جای جهان ایستاده ام.
کنار تو.
(شاملو

انجمن کویر جرقویه علیا
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۵۴:۲۲ عصر) ، sam70 (۱۳۹۰/۱/۲۷، ۰۹:۰۴:۵۶ صبح)
(۱۳۸۹/۶/۲۷، ۱۷:۵۳:۰۲ عصر)amokhaliband نوشته است: درود
من رفتم به آدرس:
قالب ها - از اون جا قالب مورد استفادم را (my blue) را انتخاب کردم در قسمت مدیریت قالب پست بیت تمپلیت را باز کردم و قسمت پست بیت کلاسیک را ویرایش.
ولی این کد را پیدا نکردم
یعنی درسته یا اشتباه؟
Exclamation

هنگامی که پیدا نکرده اید دیگر زحمت حذف آن را هم ندارید. Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطamokhaliband (۱۳۸۹/۶/۲۷، ۱۹:۰۴:۰۹ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۵۴:۲۴ عصر) ، sam70 (۱۳۹۰/۱/۲۷، ۰۹:۰۴:۵۳ صبح)
آقا شرمنده
پیدا کردم
فقط می خواستم بدونم عین عبارتی که گفتید را باید حذف کنم یا پس و پیشش هم چیزی باید حذف بشه؟
Blush
من در دوردست ترین جای جهان ایستاده ام.
کنار تو.
(شاملو

انجمن کویر جرقویه علیا
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۵۴:۲۸ عصر)
عین عبارت
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۲۷، ۱۹:۵۴:۱۱ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۶/۲۷، ۲۰:۵۳:۰۵ عصر) ، amokhaliband (۱۳۸۹/۶/۲۷، ۲۳:۲۰:۴۸ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۵۴:۳۱ عصر)
یه جا دیدم که گفته بودن این پلاگین مشکل داره و ستون اطلاعات رو بهم میریزه و این چیزا

حالا این درست کار میکنه
مای بی بی انجمن ساز حرفه ای و زیبا در عین حال ساده و کاربردی

انجمن فروم استار

پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۵۴:۳۲ عصر)
سلام.
بهم ریختگی که شما میگین پیش میاد و بدین شرح است که اواتار هر کاربر در پست بیت ۲ بار نشون داده میشه.
واسه رفع مشکل همون متغیری که توی اموزش گفته شد را اگه حذف کنید مشکل بر طرف میشه
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۲۹، ۲۳:۲۲:۰۰ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۵۴:۳۵ عصر) ، sam70 (۱۳۹۰/۱/۲۷، ۰۹:۰۵:۳۳ صبح) ، shervin6623 (۱۳۹۰/۴/۲۱، ۲۱:۴۳:۴۵ عصر) ، aidin (۱۳۹۰/۶/۸، ۱۶:۰۵:۰۱ عصر) ، esi (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۳:۴۲:۱۵ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۳:۱۴:۴۸ عصر)
واسه من کار نمیکنه؟
بعد از قعال سازی آواتار دوبار تکرار می شد و بعد از حذف اونی که گفتید به حالت قبل برگشت
ولی خبری از قاب نیست!!!
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۵۴:۳۶ عصر)
من این کار رو انجام دادم ولی چیزی ندیدم
می خوام اون کدی که گفتین حذف کنید رو دوباره برگردونم
ولی نمی دونم کجای کد ها باید بزارم
لطفا کمک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۵۴:۳۸ عصر)
با سلام
من تمام کارهای بالا رو کردم اما عکسهای کادر دور آواتار نمایش داده نمیشه و تصویر اواتار رو هم در وسط نمایش میده.اگه امکانش هست راهنمایی کنید.مرسی
اینم آدرس انجمنم
http://www.irsaze.ir
نسخه 1.6[/color]
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۶:۵۴:۳۹ عصر) ، iranfunclub (۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۸:۵۴:۲۹ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۳:۱۴:۵۷ عصر) ، salamkhenejin (۱۳۹۳/۱/۲۸، ۱۷:۰۸:۵۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان