هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین ثبت نام سریع
برای دریافت این پلاگین می توانید به آدرس زیر بروید
دریافت پلاگین ثبت نام سریع
موفق باشیدExclamation
پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۶:۱۸:۴۵ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۶:۴۸:۳۶ عصر) ، hamed.gh (۱۳۸۹/۵/۲۸، ۱۳:۳۵:۵۹ عصر) ، taqizadeh (۱۳۸۹/۵/۳۰، ۰۳:۲۱:۳۲ صبح) ، T_Taak (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۰:۱۶:۳۴ صبح) ، pouya1364 (۱۳۸۹/۶/۱۳، ۰۱:۴۴:۱۳ صبح) ، shahab2005 (۱۳۸۹/۶/۱۶، ۰۲:۰۷:۱۰ صبح) ، imanparsa (۱۳۸۹/۶/۲۶، ۰۳:۳۳:۵۷ صبح) ، H B K (۱۳۸۹/۶/۲۶، ۲۲:۲۷:۰۰ عصر) ، shahryar (۱۳۸۹/۶/۲۷، ۰۱:۱۴:۱۱ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۷/۱، ۰۳:۴۳:۰۳ صبح) ، Arsam (۱۳۸۹/۷/۶، ۰۵:۵۶:۲۷ صبح) ، moji-hunter (۱۳۸۹/۷/۹، ۱۸:۵۸:۰۱ عصر) ، Safeman (۱۳۸۹/۷/۱۳، ۱۹:۲۰:۳۸ عصر) ، سالارتبریز (۱۳۸۹/۷/۲۲، ۱۴:۳۸:۱۵ عصر) ، khoozestan (۱۳۸۹/۷/۲۹، ۱۷:۳۲:۳۸ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۸۹/۸/۲۴، ۰۳:۳۸:۲۰ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۱:۲۸:۵۰ صبح) ، kiannml (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۴:۲۶:۵۱ عصر) ، bahram (۱۳۸۹/۱۰/۷، ۱۳:۰۲:۳۱ عصر) ، baloochs (۱۳۸۹/۱۱/۱، ۲۰:۳۲:۳۴ عصر) ، saeedhunter (۱۳۸۹/۱۱/۱۰، ۱۹:۴۰:۴۱ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۳:۱۷:۴۴ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۵/۲، ۱۵:۳۶:۳۵ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۵، ۱۷:۴۷:۳۶ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۲، ۲۲:۵۱:۲۵ عصر) ، alka30r (۱۳۹۱/۵/۲، ۰۲:۵۲:۲۶ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۳، ۰۷:۱۶:۴۱ صبح) ، iman13 (۱۳۹۱/۹/۲، ۰۴:۲۱:۰۶ صبح) ، AhooraGC (۱۳۹۱/۹/۱۹، ۱۵:۰۹:۲۶ عصر) ، PRO (۱۳۹۲/۴/۱۸، ۱۷:۴۷:۲۳ عصر) ، 0081500 (۱۳۹۳/۳/۱۸، ۱۵:۰۸:۵۰ عصر)
سلام...
دوستان میشه یکی لینک دانلود این پلاگین همینجا به صورت مستقیم بزاره این دیگه چجورشه میاد پلاگین میزاره لینک دانلود میده به یک محل دیگه [تصویر:  abusive%20.gif]
که باید اونجا هم ثبت نام کنیم؟؟؟!!!
تازه ازون بگذریم من ثبت نام هم کردم ولی کد فعال سازی واسم نیومد بعدش هرچی هم ارسال دوباره کد فعال سازی زدم نفرستاد
هرکس میتونه لطفا کمک کنه ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۱:۲۹:۱۱ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲، ۱۴:۱۷:۱۸ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۷/۲۳، ۱۶:۰۴:۵۵ عصر) ، iman13 (۱۳۹۱/۱۰/۶، ۲۰:۲۰:۴۵ عصر)
به مدیرسایت پ.خ بزنید فعال کند
البته در همینجا
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۴، ۱۳:۵۱:۰۸ عصر) ، mparsa (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۱:۲۹:۲۱ صبح)
دوستان این که عکس و لینکش خرابه بابا یه توضیحی چیزی میدادید
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۱/۱۶، ۱۸:۳۰:۴۲ عصر)
مدیران خواهشن برای این پلاگین کاری بکنید
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۸، ۰۱:۱۸:۴۷ صبح)
از این لینک دریاف کنید

http://ugp.ir/index.php?page=Thread&postID=730#post730
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطmoohiol (۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۱۳:۴۱:۱۵ عصر) ، baloochs (۱۳۸۹/۱۱/۱، ۲۰:۳۷:۳۱ عصر) ، best4bestir (۱۳۸۹/۱۱/۸، ۱۳:۵۰:۱۴ عصر) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۰۲:۲۴:۱۰ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۱/۲۵، ۰۰:۱۵:۰۸ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۰۶:۴۳:۴۱ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۴/۴، ۰۱:۴۵:۵۱ صبح)
باسلام
منم خیلی دنبال این پلاگین بودم
تا آخر دست به کار شدم تو سایت های خارجی
تا اینکه اینو پیدا کردم
http://mods.mybb.com/download/quick-regi...ed-version
و نیازی به ثبت نام هم نداره فقط I Agree میزنی دانلود میشه
دوستان لطفا در انجمن من ثبت نام کنین این خیلی برام بیشتر ارزش داره تا اینکه اینجا سپاس رو بزنید این پلاگین هم روش نصبه ثبت نام 5 ثانیه میتوله اینم آدرس www.Persian-Talk.com
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۱/۲۵، ۰۰:۱۵:۰۶ صبح) ، arix (۱۳۹۰/۲/۷، ۰۰:۴۱:۲۷ صبح) ، Kurt (۱۳۹۰/۳/۳، ۲۱:۵۱:۳۵ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲، ۱۴:۱۸:۰۶ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۵/۲، ۱۵:۳۸:۰۵ عصر) ، scarce (۱۳۹۰/۵/۱۸، ۲۲:۵۲:۲۲ عصر) ، eemanmilad (۱۳۹۰/۷/۲، ۲۱:۰۵:۱۴ عصر) ، Hamed Zahedi (۱۳۹۰/۷/۵، ۰۱:۲۹:۰۲ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۷/۲۳، ۱۶:۰۷:۵۱ عصر) ، mmm1 (۱۳۹۰/۹/۱، ۱۲:۲۶:۲۱ عصر) ، ervin (۱۳۹۱/۳/۱۴، ۱۲:۵۷:۴۶ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۲/۹/۱۷، ۲۲:۰۴:۱۰ عصر) ، 토링501 (۱۳۹۳/۲/۳۰، ۱۸:۰۲:۲۳ عصر) ، r.harimi (۱۴۰۰/۳/۱۷، ۱۰:۴۰:۲۷ صبح)
دوست عزيز اين هم همون پلاگين هستش كه حميد جان نوشته
براي حمايت از ايشون دوستان از همون لينكي كه دادم دانلود كنن Heart

شما هم بهتره اينجا تبليغ نكنيد براي عضو گيري Sleepy
مي تونيد انجمنتون رو تو قسمت معرفي انجمن ها معرفي كنيد Sleepy
پل های ارتباطی : 
پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۹/۱۱/۱۱، ۱۵:۴۸:۲۲ عصر) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۱/۲۵، ۰۰:۱۶:۰۲ صبح)
این پلاگین مشکل بزرگی که داره با فعال کردنش قسمت عضویت بصورت عادی دچار مشکل میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲، ۱۴:۱۸:۲۴ عصر)
با Hamed جان اطلاع بديد نويسنده پلاگين ايشون هستن بهتر مي تونن رفعش كنن Wink
پل های ارتباطی : 
پاسخ
 سپاس شده توسط619hamid (۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۰۸:۴۶:۱۹ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان