هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین تالار گفتمان تخصصی سیستم های مدیریت محتوای فارسی
با سلام و احترام فراوان خدمت همه دوستان و مشترکین عزیز ,

پس از هفته ها تلاش و زحمت و برنامه ریزی های متعدد , در کنار فعالیت برای انتشار شماره سوم ماهنامه مدیریت محتوای فارسی , این بار سی ام اس کلوب : اولین تالار گفتمان تخصصی سیستم های مدیریت محتوای فارسی را راه اندازی کردیم .

هدف از ایجاد این تالار تخصصی , گرد هم آوری افکار متخصص در کنار افراد مبتدی و متوسط در استفاده از سیستم های مدیریت محتوا و همچنین افزایش مقالات آموزشی و ... جهت پیشرفت استفاده کنندگان از مدیریت محتوای فارسی می باشد که امیدواریم بتوانیم بخشی دیگر از کمبودها را با این تالار پوشش دهیم .

این تالار در حال حاضر با دو آدرس اینترنتی در دسترس می باشد : http://www.CmsCloob.iR ~ http://www.CmsCloob.Com

همچنین , دوستانی که میتوانند ما را در بخش مدیریت کلوب ها همیاری کنند میتوانند با پست الکترونیک : Info [ a t ] cmscloob [ d o t ] ir تماصل حاصل نمایند .

همواره منتظر حمایت ها و همیاری شما عزیزان هستیم Heart

در پایان از علیرضا عزیز که بخش فنی این فروم رو بر عهده گرفتندبسیار ممنونم .

موفق و موید باشید

ارادتمند / حسین همت یار طباطبایی
cmstalk از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۵:۵۳:۰۰ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۶:۰۲:۴۲ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۲:۲۷:۰۵ عصر)
ببخشید اگه اسپم هست

اگه میشه ارسال ایمیل فعال سازی رو بردارید

ممنونSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطcmstalk (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۰۱:۰۱:۳۵ صبح)
برداشته شد . مممنون از تذکرتون Heart
cmstalk از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۰۵:۳۶:۵۹ صبح)
انجمن بسیار خوبی دارید! امیدوارم موفق باشید.Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۲:۵۳:۵۹ عصر)
با سلام
من هم به نوبه خودم تبریک میگم .هرچند فروم ما زودتر شروع به کار کرد ولی امیدوارم همکاری خوبی انجام بشهWink
پاسخ
(۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۹:۱۸:۱۸ عصر)tarrahan نوشته است: با سلام
من هم به نوبه خودم تبریک میگم .هرچند فروم ما زودتر شروع به کار کرد ولی امیدوارم همکاری خوبی انجام بشهWink
درود
البته تا جایی که اطلاع دارم، زمانی که CMSTalk اطلاعیه داد داره انجمن می زنه شما نبودی!
درسته شما زود تر افتتاح کردید اما با توجه به اطلاعیه میشه گفت اولین انجمن CMSCloob می باشد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۳۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۴۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برای اولین بار چهار سیستم تبلیغاتی و کسب درامدی (صاحبان سایت و وبلاگ و کاربران ) ارزو68 0 1,113 ۱۳۹۶/۵/۹، ۱۹:۳۴:۰۹ عصر
آخرین ارسال: ارزو68
  اولین سیستم رای گیری برترین وبسایت های ایران ahmadhashemian 0 1,456 ۱۳۹۵/۷/۲۷، ۰۱:۰۹:۱۵ صبح
آخرین ارسال: ahmadhashemian
Rainbow فروش تالار گفتمان ایرانیان ofpersia 0 962 ۱۳۹۴/۸/۱۰، ۲۲:۰۵:۳۶ عصر
آخرین ارسال: ofpersia
  تالار گفتمان گنج یابان محمد محمدی 4 3,701 ۱۳۹۳/۹/۶، ۱۱:۲۸:۲۰ صبح
آخرین ارسال: محمد محمدی
  وستلند - اولین بازی آنلاین فارسی در سبک وسترن m.mhj1992 0 1,786 ۱۳۹۱/۸/۲۵، ۲۰:۱۴:۵۰ عصر
آخرین ارسال: m.mhj1992
  افتتاح رسمی انجمن های تخصصی پی سی دانش جامع ترین تالار گفتمان فارسی p30danesh 5 4,697 ۱۳۹۱/۵/۱۴، ۲۲:۰۵:۲۴ عصر
آخرین ارسال: p30danesh
  تالار گفتمان ارشدی ها www.go-arshad.com aeolus 2 3,470 ۱۳۹۱/۴/۲۷، ۰۶:۱۲:۱۰ صبح
آخرین ارسال: aeolus
  تالار گفتمان ایرانیان مالزی Hamed 0 2,197 ۱۳۹۱/۲/۳۰، ۰۷:۱۹:۱۸ صبح
آخرین ارسال: Hamed
  آغاز بکار تالار گفتمان تخصصی روان شناسی: 91/01/15 shadanak 7 4,062 ۱۳۹۱/۱/۱۵، ۱۱:۱۴:۳۶ صبح
آخرین ارسال: shadanak
Smile شبکه اجتماعی و تالار گفتمان مرکز شادی HappyCenter scarce 4 4,274 ۱۳۹۰/۵/۱۷، ۱۱:۳۹:۳۳ صبح
آخرین ارسال: MSTF

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان