هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین نوار اخبار متحرک A clear news bar
سلا من پلاگین رو دانلود کردم ولی آخرین ارسالی ها را نمی آورد اما بعدش درستش کردم شما این پلاگین رو دانلود کنین , و بعدش این فایل را دانلود کنین.

حالا فایلها را در قسمت inc/plugin آپلود کرده(تو هاست) و از طریق کنترل پنل مدیریت پلاگین رو فعال کنین.
بعد به قسمت پیکربندی> تنظیمات> portal setting در کادر اول محتویات فایل ورد را کلا وارد کنید و بعدش حالشو ببرید.
پاسخ
 سپاس شده توسطbehzad00 (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۴:۳۴:۳۶ صبح) ، hamidxx (۱۳۹۱/۴/۱۱، ۰۵:۱۳:۱۷ صبح) ، rusteem (۱۳۹۱/۵/۴، ۱۵:۴۸:۴۶ عصر)
ولی من این تغییرات رو انجام دادم خبری نشد . اون فایل word را بایستی کجا آپلود می کردم ؟؟
[تصویر:  13582431361.gif]
پاسخ
دوست عزیز فایل ورد رو نباید آپلود کنید
برید به قسمت پیکربندی> تنظیمات> portal setting در کادر اول محتویات فایل ورد را کلا کپی /پیست کنید .
پاسخ
با سلام راهی هستش که اخرین ارسالها را بصورا عمومی بیاره یعنی زیر هم دیگه و بصورت ریلی؟
پاسخ
دوست عزیز اگر نمونه انجمن من مدنظرتون هست کافیه همین کلمه "آخرین" رو سرچ کنید به نتایجی همچون این میرسید
myavarahmadi سابق
پاسخ
با سلام

می‌شه بگید دقیقا باید کجا آپلود کرد تویcpanel ؟

بنده نمی‌دونم باید از کجا آپلود کنم این پلاگین رو...

توی پیکر بندی چیزی به نام آپلود نبود.
پاسخ
دردو ببین عزیزم شما باید اول اموزش نصب و اپلود کردن پلاگین بخونید که با کمی جست و جو تو سایت میتونید یافت کنید
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
با سلام خدمت تمامی دوستان
می دونم این تاپیک یکمی قدیمی شده ولی گفتم این مطلب رو عنوان کنم بهتر هستش ....

توی بعضی از انجمن ها با فعال کردن پلاگین در انجمن نمایش داده نمیشه و این به خاطر تغییراتی هستش که در قالب ها داده میشه ....
به طور پیش فرض در تعاریف این پلاگین مسیر قرارگیری اون بعد از دستور <navigation> هستش
در بعضی از قالب ها ممکن هستش دستور فوق نباشد و یا دستور دیگری استفاده شده باشد به همین خاطر موقع فعال سازی پلاگین در بعضی از قالب ها نمایش داده نمیشه...

راه حل:
در مسیر قالب انجمن خودتون در header باید گزینه <navigation> باشد و همچنین در مسیر قالب انجمن در nav هم باید
کد:
<div class="navigation">
باشد

اگر در مسیر nav در خط اول دستوری دیگری به جز دستور بالا بود
مثلاً در قالب یکی از کاربران دستور زیر بود
کد:
<fieldset class="breadcrumb">
کافی هست فایل پلاگین aclearnewsbar.php را با یک ویرایشگر باز کنید و در اون دنبال خط
کد:
<div class="navigation">
بگردید و این خط را مثل اولین خط دستوری nav در قالب انجمن خودتون رو قرار بدید

برای اینکه کاربران بتونن بهتر متوجه بشن مثالی رو در فایل aclearnewsbar.php میاورم:
در خطوط 118 این فایل این دستورات هستش:
کد php:
$page=preg_replace('#<div class="navigation">(.*)</div>#Usi','<div class="navigation"> $1</div><br /> 
حال در مسیر قالب انجمن در مسیر قالب های Navigation Templates زیر مجموعه آن nav را برای ویرایش باز می کنید. مشاهده می کنید در خط اول خط دستوری دیگری هستش...
از خط اول کپی گرفته و در فایل aclearnewsbar.php به جای خط دستوری بالا می دهیم به طوری که خط دستوری 118 ما به شکل زیر می شود:
کد php:
$page=preg_replace('#<fieldset class="breadcrumb">(.*)</fieldset>#Usi','<fieldset class="breadcrumb">$1</fieldset><br /> 
حالا فایل aclearnewsbar.php را مجدداً در مسیر پوشه پلاگین انجمن خود آپلود نمایید...
موفق و موید باشید
انجمن اپن کارت فارسی opencart.openfa.com
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۸/۱۵، ۲۳:۱۸:۲۷ عصر) ، taahod (۱۳۹۲/۱۲/۱۰، ۱۳:۲۴:۵۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۵۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۵۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۴۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان