هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گشایش دوباره مای بی بی ایران
درود

مای بی بی ایران بعد از چند روز مشکلات سرور و مسایل ناخواسته پیش آمده دوباره باز شد.

در این مدت ایمیل ها و پیام های فراوانی از طرف کاربر ها دریافت کردم که شامل نگرانی آن ها درباره این سایت بود.

در همین جا از تمامی این دوستان قدردانی می کنم و قول می دهم تا زمانی که در توانمان باشد نمی گذاریم این سایت بسته باشد.

با توجه به اینکه تغییر سرور انجام شده است، لطفا اگر مشکلی در سایت می بینید گزارش دهید.

پیروز باشید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۳:۲۹:۰۱ عصر) ، archenemy (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۳:۳۰:۵۰ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۳:۳۳:۱۷ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۳:۳۵:۱۹ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۳:۳۶:۲۰ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۳:۴۶:۲۲ عصر) ، amir.01 (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۵:۰۳:۳۲ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۵:۰۶:۲۶ عصر) ، peymanpbl (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۵:۲۴:۵۰ عصر) ، cmstalk (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۵:۵۰:۰۸ عصر) ، IACbook (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۵:۵۱:۴۰ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۷:۴۳:۳۲ عصر) ، dionysius (۱۳۸۹/۷/۱۹، ۱۹:۲۴:۲۷ عصر)
درود دوباره
پیوست های دو روز آخر هم بازیابی شد.
منتظر گزارشات شما هستم.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۴:۲۴:۱۲ عصر) ، peymanpbl (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۵:۲۵:۱۶ عصر)
دستت در نكنه

هميشه گوفتم و مي گم فقط mybbiran
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۵:۱۶:۰۷ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۷:۴۳:۴۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۴۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان