هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین شناسايي کاربران داراي چندين حساب کاربري - Multiple Registrations Detector
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: پلاگین شناسايي کاربران داراي چندين حساب کاربري - Multiple Registrations Detector
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.1
[تصویر:  user.png] نویسنده: Pirata Nervo
[تصویر:  d.png] معرفی: 10th August 2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 10th August 2010
[تصویر:  user.png] ترجمه: Kevin

[تصویر:  info.png] عملکرد: نمایش کاربرانی که دارای چندین حساب کاربری در انجمن هستند .

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی پلاگین از کنترل پنل مدیریت
سپس ابزار تعمیر و نگهدار --> گزینه های سمت راست --> "شناسایی کاربران دارای چندین حساب کاربری".

[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Multiple Registrations Detector 1.1.zip (اندازه: 55.97 KB / تعداد دفعات دریافت: 2,440)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/multiple-regis...s-detector

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۳:۴۸:۳۱ عصر) ، peymanpbl (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۴:۱۲:۵۲ عصر) ، c_r_fel (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۵:۳۵:۲۶ عصر) ، hamed.gh (۱۳۸۹/۵/۲۸، ۱۴:۰۲:۱۶ عصر) ، pouya1364 (۱۳۸۹/۶/۲۰، ۱۲:۵۳:۱۰ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۷/۱، ۰۳:۳۰:۱۶ صبح) ، swastika (۱۳۸۹/۷/۲۹، ۱۳:۳۹:۴۵ عصر) ، mojtaba88 (۱۳۸۹/۸/۷، ۱۵:۳۷:۱۸ عصر) ، bahram (۱۳۸۹/۱۰/۷، ۱۵:۴۵:۴۸ عصر) ، hcrespo119 (۱۳۸۹/۱۰/۲۵، ۲۲:۵۶:۲۶ عصر) ، stetar (۱۳۸۹/۱۱/۳، ۰۸:۴۹:۵۷ صبح) ، zesht (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۰۲:۱۳:۵۶ صبح) ، persianvip (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۰۴:۱۵:۲۴ صبح) ، zamoel (۱۳۸۹/۱۱/۱۲، ۲۱:۴۷:۲۵ عصر) ، moj20020 (۱۳۸۹/۱۱/۲۳، ۰۱:۰۹:۲۲ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۶:۴۳:۲۴ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۷:۰۱:۵۱ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۴، ۰۰:۱۳:۰۶ صبح) ، elmi1413 (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۱۹:۰۳:۱۷ عصر) ، baloochs (۱۳۹۰/۱/۲۸، ۰۰:۱۲:۰۶ صبح) ، ahora7 (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۰۰:۱۲:۰۴ صبح) ، lightmoon (۱۳۹۰/۲/۲۰، ۱۹:۴۱:۰۸ عصر) ، lovelorn (۱۳۹۰/۳/۱۹، ۱۴:۰۷:۱۳ عصر) ، shinoda (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۰۳:۲۸:۱۲ صبح) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۵:۴۰:۲۴ عصر) ، ali.zenith (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۲۱:۵۷:۵۷ عصر) ، mirnejati (۱۳۹۰/۵/۳، ۱۶:۵۳:۲۹ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۵/۳، ۱۹:۰۴:۰۵ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۲۱:۰۴:۲۲ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۶/۳، ۱۵:۴۶:۱۷ عصر) ، tick (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۲۳:۲۱:۴۷ عصر) ، BrewMaster (۱۳۹۰/۸/۳۰، ۱۴:۳۱:۲۶ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲، ۰۳:۴۹:۲۲ صبح) ، mohsenazizi (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۰۸:۰۱:۳۹ صبح) ، quester (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۰۷:۲۶:۲۳ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۱/۱۴، ۰۲:۰۹:۱۸ صبح) ، kohansal (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۰۷:۲۶:۰۷ صبح) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۷:۱۷:۴۷ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۴:۴۰:۱۱ عصر) ، Milad_First (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۰۲:۱۰:۵۸ صبح) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۰۸:۱۹:۱۶ صبح) ، Royaei (۱۳۹۱/۳/۱۱، ۰۶:۴۲:۴۶ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۳۱، ۰۲:۲۳:۲۶ صبح) ، behzad00 (۱۳۹۱/۳/۳۱، ۱۵:۲۱:۰۹ عصر) ، hadi_yousefii (۱۳۹۱/۵/۲۸، ۱۹:۳۲:۲۷ عصر) ، Ghost (۱۳۹۱/۱۱/۱۴، ۰۰:۴۳:۵۲ صبح) ، memarjoon (۱۳۹۱/۱۲/۲۵، ۱۶:۴۶:۰۵ عصر) ، Sina Verkan (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۴:۲۸:۳۶ عصر) ، istgah51 (۱۳۹۲/۵/۱۹، ۰۲:۳۷:۰۸ صبح) ، alpha (۱۳۹۲/۵/۲۳، ۲۲:۳۷:۵۶ عصر) ، aminaa (۱۳۹۳/۲/۱۶، ۱۷:۵۶:۲۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۹، ۱۳:۴۵:۲۴ عصر)
ببخشید من فرومم کلا 800 900 تا عضو داره بعد این پلاگین توی هردو حالتش نزدیک 200 کاربر به من خروجی داد!!! مگه ممکنه این تعداد کاربر داشته باشم که دو و سه بار عضو شده باشن؟
پاسخ
آی پی هارو بخونین متوجه میشین . ضمنا بعضی از رباطها چندین بار ثبت نام میشن .
به اینم توجه کنین که آی پی های ایران استاتیک نیستن و تشابه آی پی در بازه های زمانی محتمله .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطmemare-ahvaz (۱۳۹۱/۲/۲۲، ۰۴:۳۸:۵۲ صبح)
آقا من وقتی روش کلیک میکنم که باز بشه این پیغام رو میده :

شما اجازه دسترسی به این بخش از کنترل پنل مدیریت را ندارید.

مگه میشه مدیر کل اجازه دسترسی به اون قسمت رو نداشته باشه ؟ :دی

لطفا یکی راهنمایی کنه ممنون
پاسخ
این پلاگین اصلا درست نیست.
من نصب کردم منو با چندتا کاربر دیگه که فعالیت زیادی دارن یکی کرد!!!شایدم تو خواب پا میشم میرم با نام کاربری اونا پست میدمTongue
پاسخ
دوستان واساتيد گرامي ، سلام و عرض ادب

من قبلا اين پلاگين را روي سيستمم نصب کرده بودم و در قسمت تعمير ونگهداري هم ابزار آن موجود بود و به خوبي کار ميکرد . اما الان چند روز است که اين ابزار از قسمت تعمير و نگهداري ناپديد شده !
من پلاگين را غير فعال و دوباره فعال کردم اما بازم بر نگشت . در سي پنل هم رفتم و پلاگين را حذف کرده و دوباره نصب کرده وفعال کردم اما بازم ابزار آن در قسمت تعمير ونگهداري نيامد !

لطفا راهنمايي بفرماييد که ممکن است ايراد از چي باشه . با تشکر
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۲۱، ۱۹:۰۹:۱۵ عصر)soshiant نوشته است: دوستان واساتيد گرامي ، سلام و عرض ادب

من قبلا اين پلاگين را روي سيستمم نصب کرده بودم و در قسمت تعمير ونگهداري هم ابزار آن موجود بود و به خوبي کار ميکرد . اما الان چند روز است که اين ابزار از قسمت تعمير و نگهداري ناپديد شده !
من پلاگين را غير فعال و دوباره فعال کردم اما بازم بر نگشت . در سي پنل هم رفتم و پلاگين را حذف کرده و دوباره نصب کرده وفعال کردم اما بازم ابزار آن در قسمت تعمير ونگهداري نيامد !

لطفا راهنمايي بفرماييد که ممکن است ايراد از چي باشه . با تشکر

لطفا يکي راهنمايي کنه Sad
پاسخ
دوستان من این پلاگین رو نصب کردم اما بعضی از ای پی ها رو مثل هم نشون میده که کابراش اصلا ربطی به هم ندارن و 2 نفر مجزا رو نشون میده که یک ای پی دارن چجوریه این قضیه ؟
پاسخ
بخاطر اینه که تو ایران هر بار که کانکت میشی یا مودم رو خاموش و روشن میکنی یه آی پی جدید به شما اختصاص میده . و امکانش هست تو یه بازه ی زمانی ، کسی با آی پی قبلی شخص دیگه ای کانکت بشه . در واقع آی پی ها استاتیک نیست .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۶، ۲۳:۲۶:۵۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۹، ۱۳:۱۹:۱۱ عصر)
برای من بعد از نصب و فعال سازی نمیاد تو اونجا که شما گفتین.چراHuh
Anim-Star
محلی برای بحث و گفت و گو در مورد انیمه ها (کارتون های ژاپنی) و مانگا و اینجور چیزا
دانلود,نقد و بررسی,زیرنویس فارسی و... معروف ترین و محبوب ترین و بهترین انیمه ها و مانگاها را،میتوانید به رایگان در انیم استار بیابید
پس سریع تر به خانواده ی انیم استار بپیوندید
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۹، ۱۳:۱۸:۵۳ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۴۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۲۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۰۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان