هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین سپاس Thanks
این پلاگین برای نسخه 1.6.8 هم کار میکنه?
نسخه 3.9.1 رو نصب کنید. با نسخه 1.6.8 هماهنگ هست
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
میشه همین نسخه ای که میگید رو لینک بدید
(۱۳۹۱/۶/۲، ۲۲:۰۷:۱۹ عصر)ironline نوشته است: میشه همین نسخه ای که میگید رو لینک بدید
صفحه اول همین تایپیکBig Grin
http://community.mybbiran.com/thread-2197.html
دوستان من تمام صفحات و اشکالات رو خوندم و همه کارا رو انجام دادم ولی بازم سپاس نمیاد تو صفحه ام...اصلا تو سورس صفحه کدی به نام کد سپاس وجود نداره ولی تو قالب های کنترل پنل هست....نمیدونم چشه؟
لطفا راهنمایی کنیدSad
دوستان عزیزی که از ورژن Mybb 1.6.8 استفاده میکنند برای اینکه این پلاگین تو صفحه تون ظاهر بشه و کار کنه باید فایل tnx.php پلاگین رو از لینک اصلی و اینگلیسی شده بگیرید و بعد php های زبان فارسیشو بذارین اینجوری کار میده...مشکل من اینجوری حل شد...برا منم هیچی نمیومدHeartBig GrinWink
 سپاس شده توسطmaryam.sanii (۱۳۹۱/۷/۲، ۱۵:۲۵:۴۸ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۱۶:۲۹:۳۶ عصر)funset نوشته است: همونجایی که باید شکلک نشون بده کلیک راست کن و view image رو بزن ببین آدرس عکست چیه
اگه درست آپلود شده باشه که نشون میده وگرنه باید در همون آدرس عکست رو آپلود کنی

درود بر شما funset عزیز ، بعد از 2 ساعت مطالعه و خواندن 36 ص مطلب ، نظر تو مشکل را برام خل کرد . پوشه miblu2 را در مسیر forum درست کرده و عکس ها را در آن آپلود کردم . و گرنه فقط اسم سپاس میومد . با این که بعد از یک رفرش خود عکس هم ظاهر می شد .
توضیح دادم که به درد بقیه بخوره . بازم ممنون ازت .
[تصویر:  13582431361.gif]
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۱/۶/۳۱، ۲۱:۲۴:۱۲ عصر)
ببخشید من دقیق نفهمیدم برای ورژن 1.6.8 اشکالش نیمدن در صفحه رو چه جوری باید حل کرد؟ شاید منم که 1.6.9 ام مشکلم همین باشه چون تا حالا چندین پلاگین سپاس نصب کردم و توی صفحه ظاهر نمیشه !
درود
متاسفانه شما انجمن ندارید که دکمه تشکر داشته باشد
طبق پروفایلتونWink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پلاگین ورژن جدیدش رو نصب کردم الآن وقتی دکمه سپاس رو می زنی پیغام میده

وقتی صفحه رو رفرش می کنی سپاس زده شده

چیکار کنم؟
[تصویر:  ahvkmt43whphpkwf5g3.gif]

پرش به انجمن: