هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین سپاس Thanks
به نقل از MKGUL :
برای اینکه بعد از تشکر کردن به صفحه جدید نره و صفحه رفرش نشه و به محض فشردن دکمه تشکر ، تشکر ثبت بشه به بخش :
کنترل پنل مدیریت »» قالب ها و پوسته ها »» قالب ها »» قالب های گروه بندی نشده رفته و در انتهای کدهای بخش Headerinclude کدهای زیر رو اضافه کنید
کد:
<script type="text/javascript" src="jscripts/thx.js"></script>
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۱/۲۳، ۲۳:۰۷:۱۴ عصر) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۱/۲۴، ۰۲:۲۰:۰۱ صبح)
(۱۳۸۹/۶/۱۵، ۱۵:۰۵:۱۰ عصر)Low Battery نوشته است: برای اینکه پلاگین را 2بار فعال و غیر فعال کردید درقسمت پست بیت تمپلتس متغیر تکراری پیدا و حذف کنیدSmile

سلام

میشه بگید قسمتی که بالا نوشتید رو باید چطور پیدا کنم
چون هرچی گشتم پیدا نکردم میشه بیشتر توضیح بدید

HuhHuhHuhHuhHuh
بوسته ها و قالب ها ؛ قالبها ؛ قالب مورد نظر ؛ post bit templates > Postbit متغير thx رو تكراريشو بيدا كن حذف كن؛
ببخشید کسی کمک کنه که فایل ها رو تو کجا باید آپ کنم ،، من فایلی به نام Plugin تو فایل انجمن نمیبینم ...

....
(۱۳۸۹/۱۱/۲۸، ۱۴:۲۴:۱۴ عصر)turboo نوشته است: ببخشید کسی کمک کنه که فایل ها رو تو کجا باید آپ کنم ،، من فایلی به نام Plugin تو فایل انجمن نمیبینم ...

تو روت اصلی فایل inc >> plugins هست !! Blush اگه متوجه نشدی یا پیدا نکردی بگو بگم !!Shy
برای من خوب کار میکنه Heart

فقط یه مشکل دارم ... نفر اول که از پست تشکر میکنه نشون میده .. ولی نفره دوم که تشکر میکنه نشون نمیده بایدیه نفر دیگه هم تشکر کنه که نفر دوم نشون بده بعد باید باز یه نفر دیگه تشکر کنه که نفر شوم تشکر کننده نشون بدهConfused مشکل کجاست
 سپاس شده توسطAge Of (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۱۶:۴۵:۴۴ عصر)
1. غیر فعالش کنید.
2.فایل جاوا اسکریپت رو یک بار دیگر آپلود کنید.
3.فعالش کنید.
 سپاس شده توسطGIGBA (۱۳۸۹/۱۲/۸، ۱۷:۳۲:۱۷ عصر)
این کار را کردم ولی نشدConfused

به عکس نگاه کنید اون که اخر تشکر کرده نشون نمیده باید یکی دیگه تشکر کنه تا نشون بدهUndecided

[تصویر:  i136400_2222222.png]
سلام من این پیام رو دریافت میکنم
/home/matara/public_html/inc/languages/persian/thx.lang.php does not exist

این فایل رو در قسمت persian آپلود کرده ام
پلاگین رو غیرفعال
تمامی فایل ها رو حذف
از اول فایل ها رو آپلود کنید
و بعد هم پلاگین رو فعال کنید
 سپاس شده توسطmathvaramin (۱۳۸۹/۱۲/۱۰، ۰۰:۱۷:۱۷ صبح) ، GIGBA (۱۳۸۹/۱۲/۱۳، ۰۰:۲۸:۴۷ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان