هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] آموزش تنظیمات شکلک ها
درود

1- نحوه نمایش شکلک ها

کنترل پنل مدیر کل > پیکربندی > Clickable Smilies and BB Code
||||
-گزینه Clickable MyCode Editor
برای روشن یا خاموش کردن تمامی امکانات ادیتور
||||
-گزینه Clickable Smilies Inserter
برای روشن یا خاموش بودن شکلک ها
||||
-گزینه No. of Smilies to show
برای تعداد شکلک ها
||||
-گزینه No. of Smilie Cols to Show
برای تعداد ستون شکلک ها

2- تغییر تصاویر شکلک ها:
برای افزودن شکلک به مسیر زیر مراجعه کنید:
کنترل پنل مدیر کل > پیکربندی > ستون کناری > شکلک ها

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطDarzin (۱۳۸۹/۵/۱۴، ۱۶:۱۸:۲۴ عصر) ، abdollah (۱۳۸۹/۵/۱۴، ۱۶:۳۰:۳۱ عصر) ، jafar1374 (۱۳۸۹/۵/۱۴، ۱۶:۵۱:۴۷ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۱۴، ۱۶:۵۷:۲۳ عصر) ، peymanpbl (۱۳۸۹/۵/۱۶، ۱۶:۰۹:۳۳ عصر) ، Mehryar (۱۳۸۹/۵/۲۷، ۰۰:۱۰:۵۵ صبح) ، orbitnic (۱۳۸۹/۵/۳۰، ۱۱:۵۰:۲۰ صبح) ، sajjad (۱۳۸۹/۶/۷، ۱۱:۵۳:۰۰ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۰۴:۳۰:۰۰ صبح) ، dvdposti (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۲۳:۴۰:۵۲ عصر) ، senator (۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۲۰:۱۸:۳۱ عصر) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۱۰:۱۷:۲۹ صبح) ، Masoudsh (۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۲۲:۴۵:۱۷ عصر) ، ghanari (۱۳۹۰/۱/۱۰، ۰۹:۱۷:۳۰ صبح) ، mr-mossi (۱۳۹۰/۲/۵، ۱۶:۵۲:۱۵ عصر) ، Ardeshir (۱۳۹۰/۴/۵، ۱۳:۵۲:۲۱ عصر) ، riches2011 (۱۳۹۰/۴/۱۴، ۱۹:۵۴:۱۲ عصر) ، mking (۱۳۹۰/۵/۲، ۱۰:۱۵:۴۴ صبح) ، xmppir (۱۳۹۰/۵/۱۲، ۲۱:۱۷:۱۱ عصر) ، الناز67 (۱۳۹۰/۵/۱۵، ۱۶:۵۲:۲۹ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۳:۱۱:۳۱ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۰۲:۴۵:۴۵ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۹/۴، ۰۶:۵۲:۵۲ صبح) ، heshi (۱۳۹۰/۹/۹، ۱۵:۰۳:۲۳ عصر) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۱۰:۰۱:۱۹ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۳:۳۶:۳۹ صبح) ، Toot (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۷:۳۴:۵۶ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۰:۱۳:۳۹ صبح) ، GH@$EM (۱۳۹۱/۳/۷، ۱۱:۱۳:۰۸ صبح) ، golforosh (۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۱:۰۰:۱۷ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۴/۲۷، ۰۳:۳۹:۰۶ صبح) ، benyamin 22 (۱۳۹۱/۵/۱۷، ۰۴:۰۸:۲۷ صبح) ، Iran511 (۱۳۹۱/۱۰/۲۸، ۱۲:۱۷:۴۸ عصر) ، sanecity (۱۳۹۱/۱۱/۲۷، ۰۲:۰۰:۳۱ صبح) ، quester (۱۳۹۲/۱/۲۴، ۱۲:۱۹:۴۹ عصر) ، mehran_hadadi (۱۳۹۲/۴/۲۸، ۰۵:۲۱:۴۶ صبح) ، vampire knight (۱۳۹۲/۷/۳، ۲۱:۰۷:۴۵ عصر) ، behnam22 (۱۳۹۲/۷/۲۲، ۱۱:۵۱:۴۷ صبح) ، MohamadReza (۱۳۹۳/۴/۲۶، ۲۱:۰۲:۲۹ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۱۹، ۱۷:۴۰:۴۵ عصر)
سلام
دوست عزيز براي اضافه كردن شكلك، از لينك سايتهاي آپلود كه تصوير رو داره ميشه استفاده كرد؟
مثلا من الان از لينكهايي كه تصوير در اون قرار داره استفاده مي كنم با اينكه مراحل رو درست انجام مي دهم و شكلك رو مياره و حتي در جعبه ي كنار پاسخ سريع در سمت راست شكلك رو مياره اما در پاسخ سريع وفتي ميزني شكلك نمياد.مشكل از چيه؟
ممنون ميشم راهنمايي كني.
پاسخ
 سپاس شده توسطreza_ (۱۳۹۰/۵/۲۴، ۱۵:۱۸:۱۹ عصر)
باید در هاست اپلودبشه پوشه ایمیج و درپوشه ایمیج داخل پوشه اسمایل
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۱۱، ۱۳:۳۳:۰۰ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۷/۳، ۱۹:۲۶:۵۰ عصر)
ممنونHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطLORD SaeeD (۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۱۸:۱۴:۲۷ عصر)
برای تشکر از
[تصویر:  postbit_thx.gif]
استفاده کنید
Shy
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۲۷، ۱۶:۵۳:۱۵ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۲:۵۵:۵۰ عصر)
درود
توی قسمت ارسال پاسخ شکلک ها میاد و با کلیک روی آن ها در متن درج میشه

در چت باکس 2 حالته:
1 - با اکسپلورر اصلا شکلک ها باز نمیشه
2 - با فایرفاکس باز میشه ولی روش کلیک می کنی درج نمیشه.

با نهایت تشکر.
من در دوردست ترین جای جهان ایستاده ام.
کنار تو.
(شاملو

انجمن کویر جرقویه علیا
پاسخ
سلام دوستان . من روی هاستم یه سری شکلک آپلود کردم ، اما حالا هرکاری میکنم توی لیست شکلک ها فقط مثلا مینویسه ":4:" نمیدونم چیکار کنم این متن به شکلک تبدیل بشه Blush کمک کنید ، ممنون Heart
پاسخ
دوست عزيز شما شكلك هارو به درستي تعريف نكردين
يكبار ديگه طبق اموش پيش بريد اگه نشد دسترسي هاست و ادمين بديد واستون تعريف كنم
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmohammad-ss (۱۳۸۹/۷/۵، ۲۲:۳۲:۵۴ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۴/۲۷، ۰۳:۳۹:۲۹ صبح)
sport_eng عزیز
من تقریبا انجمنم آماده شده.Big Grin
فقط دوتا مشکلم حل نشده.
یکیش مربوط به این قسمته.
توضیح مشکلم دوتا پاسخ بالاتره میشه کمکم کنید.
جند روزی مای بی بی ایران با من قهر کرده جواب سوالاتم را نمیدهConfused
من در دوردست ترین جای جهان ایستاده ام.
کنار تو.
(شاملو

انجمن کویر جرقویه علیا
پاسخ
لطفا دسترسی هاست و admin
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان