هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[حل شده] مشکل MHeditor
سلام دوستان

شرمنده من دیشب پستم رو در جای نادرست زدم. ممنونم از مدیر محترم بخاطر راهنماییشون

من قبلا سعی کردم سی کی ادیتور نصب کنم اما درست کار نمی کرد و می دونم مشکل از قالب قبلی بود چون سعی داشتم روی همون قالب آپگرید انجام بشه. به هر حال ام اچ ادیتور رو نصب کردم و مشکلی نداشت. بخاطر بقیه مشکلات بالاخره پوسته رو تغییر دادم.

الان ادیتور مشکلی نداره اما هر بار با ادمین وارد میشم ادیتور همچنان حالت پیش فرض داره و عکس های داخل پست ها به شکل لینک دیده میشن. اضافه کنم که دسترسی های ادمین و من یکی هست اما وقتی با نام کاربری خودم وارد میشم هیچ مشکلی وجود نداره. کاربرها هم مشکلی ندارن. فقط ادمین هست که این مشکل رو داره.

در بخش تنظیمات هم همه موارد تیک مثبت خورده بودن. آیا توی دسترسی های ادمین ممکنه اشتباها موردی رو تغییر داده باشم؟

((شرمنده نمی دونستم مشکل از ادیتور هست یا دسترسی های ادمین و اسم تاپیک رو گذاشتم مشکل ادیتور))

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
سلام

دسترسی ارسال کنید تنظیماتو چک کنم ..

نتیجه نهایی اعلام میشه
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
 سپاس شده توسطnedaariania (۱۳۹۸/۵/۲۶، ۱۳:۰۹:۱۳ عصر) ، Pars (۱۳۹۸/۵/۲۶، ۱۵:۵۴:۵۱ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۸/۵/۲۶، ۱۸:۲۴:۳۰ عصر)
(۱۳۹۸/۵/۲۶، ۱۰:۳۵:۴۷ صبح)MISTER نوشته است: سلام

دسترسی ارسال کنید تنظیماتو چک کنم ..

نتیجه نهایی اعلام میشه

ارسال شد.
سپاسگزارم
سلام

از بخش ویرایش تنظیمات گزینه های

نمایش تصاویر داخل ارسال‌ها.

و

نمایش ویدئوهای داخل ارسال‌ها.

تیک بزنید.

-------------------------------------------------------------------

نمایش گزینه‌های مربوط به MyCode در صفحات ارسال پیام.

و

Use classic editor.

تیک بزنید.

در حال حاضر نیازی نیست کاری کنید،تنظیمات درسته اگه مشکلی پیش اومد همین روش رو برید.
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
 سپاس شده توسطnedaariania (۱۳۹۸/۵/۲۶، ۲۲:۰۷:۲۱ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۸/۵/۲۷، ۱۲:۱۵:۵۱ عصر)
واقعاً بی اندازه سپاسگزارم. خیلی لطف کردید [تصویر:  rose.gif][تصویر:  rose.gif][تصویر:  rose.gif]

ببخشید که هم کلید سپاس رو زدم هم پست زدم چون دکمه سپاس کافی نبود. متشکرم
از دکمه سپاس و اعتبار استفاده کنید.
 سپاس شده توسطnedaariania (۱۳۹۸/۵/۲۶، ۲۲:۱۲:۵۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۱۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۳۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۵۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان