هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه تشخیص سئو کار حرفه ای با یه سئوکار آماتور چیه ؟
[تصویر:  5366100-seo-wallpapers.jpg]

بعد از چند مدت امروز میخوام مطلبی بنویسم تا دغدغه انتخاب یه سئوکار خوب با یه
 سئوکار آماتور رو تشخیص بدید و بتونید بهترین انتخاب رو داشته باشید.شاید بگید که چه تفاوتی داره سئو سایتتون رو چه شخصی با چه ابزاری و چه دانشی انجام بده ، ولی باید بدونید که خیلی مهمه تا سایتتون رو دست چه شخصی بدید تا براتون سئو کنه.
اگه بخوام بصورت واضح بیان کنم ، جدیدا من خیلی جاها مثه تلگرام خیلی از اشخاصی که اصلا علمی درباره سئو ندارند و کل سئو رو خرید بکلینک میدونن رو دیدم و واقعا خیلی تاسف بار شده که علم بی نهایت seo رو یک سری بی سواد تجزیه و تحلیل کنند و دربارش نظر بدند.
سئو یک علم بیشتر تجربی هست ، یعنی سئوکاری که تجربه ای نداشته باشه در زمینه سئو و سایت های قوی کار نکرده باشه هیچ علمی نمیتونه درباره seo داشته باشه.سئو رو نمیشه آموخت!مقالاتی که در اینترنت وجود دارند برخی تجزیه و تحلیل و نتیجه تست سایت ها و اشخاصی هست که در زمینه سئو فعالیت دارند و برخی نیز مواردی هست که خود گوگل اشاره کوچکی به مسئله ای کرده که این نکته یا الگوریتم رو بررسی و تجزیه و تحلیل کردند و به نتیجه مورد نظر رسیدند.

من در اینجا چند تا مورد براتون میگم تا بتونید تفاوت یک سئوکار حرفه ای با یک شخص معمولی رو درک کنید و بشناسید !

1. نمونه کار قوی
    مهم ترین روش تشخیص اینکه سئو کار مورد نظرتون به چه اندازه حرفه ای می باشد اینه که ازش نمونه کار بخواین.نمونه کار قوی حرف یک سئوکاره!سئو کار خوب با نمونه کار صحبت میکنه!توجه کنید که نمونه کار قوی نه هر نمونه کاری …
  2. سئو کار خوب تضمین نمیده
    این مهمه که بدونید یک سئوکار خوب هیچوقت تضمینی برای حفظ و یا افزایش رتبه شما و ثابت نگه داشتنش در گوگل نمیده !سئو علمی است غیرقطعی و متغیر.ضمن اینکه در طول زمان وزن فاکتورها تغییر میکنه. پس هیچوقت نمیشه تضمین برای رتبه خاصی داد .
  3. نحوه برخورد و صحبت کردن سئو کار
    سئوکار خوب هیچوقت تضمین نمیده،هیچوقت نمیگه من میارمش ،هیچوقت قیمت خیلی پایین نسبت به بقیه سئوکارا نمیده تا پروژه رو بگیره (چون سئو زحمت میخواد)،هیچوقت کار بقیه رو زیر سوال نمیبره،هیچوقت نمونه کار الکی به مشتری نمیده و هیچوقت مدت زمان کم نمیگه (دیده شده میگن نهایت یک هفته کلمه رقابتیو میارم صفحه اول ! )

این سه مورد رو در انتخاب یک seokar خوب رعایت کنید هیچوقت به مشکل نخواهید خورد و بهترین نتیجه رو از سئو سایتتون بدست میارید. 
منبع : سئوکار
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۵۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۱۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان