هاست لینوکس هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.12 MyBB منتشر شدامتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در مورد تلگرام چه میدانید + چند ترفند ناب
#1
یکی از نرم افزارهای محبوب پیام رسان در ایران نرم افزار تلگرام(Telegram) است. همانطور که می دانید در این نرم افزار شما می توانید کانال تلگرام درست کنید که امکان یک ارتباط یک طرفه یعنی تنها انتشار محتوا را برای شما میسر می سازد. اما اینکه بتوانید اعضا برای این کانال تلگرام جذب کرده و آن را افزایش دهید، یک چالش است که خود نیازمند تلاش و تکنیک های خاصی است. در ادامه درخصوص روش های افزایش بازدید از کانال تلگرام توضیح داده می شود.بطور کل شاید بتوان گفت که بهترین روش برای افزایش بازدید از کانال تلگرام استفاده از روش شبکه سازی است یعنی تعداد محدود اعضا خود بتوانند اعضای جدید را جذب کنند. البته این کار زمان بر است و ممکن است به زودی به نتیجه دلخواه تان نرسید.روش دیگر می تواند استفاده از برنامه ها/نرم افزارهایی باشد که برای شما گروه یابی می کنند. با جستجو در وبسایت هایی مانند کافه بازار می توانید نرم افزارهای گروه یاب تلگرام را جستجو کرده که این نرم افزارها لینک سوپرگروه های تلگرام را در اختیار شما قرار می دهد – سوپر گروه ها گروه های تلگرامی هستند که بیش از 200 عضو دارند و به همین جهت از گروه(group) به سوپر گروه(Supergroup) ارتقا یافته اند. البته این سوپر گروه ها را می توانید با جستجو در تلگرام یا اینترنت نیز بیابید(که البته کمی زمان بر است). بعد از اینکه این برنامه ها را نصب کرده یا از طریق جستجو  سوپر گروه ها را یافتید سعی کنید که در این سوپر گروه ها عضو شوید. توصیه می شود که عضو شدن شما در این سوپر گروه ها بصورت تدریجی باشد. در مرحله بعد سعی کنید پست هایی که در کانال تلگرامی خود منتشر می کنید را در این سوپر گروه ها منتشر کنید. با این کار تعداد زیادی عضو و کاربر تلگرام پست های شما را مشاهده کرده و یا عضو کانال تلگرام شما می شوند.روش سوم برای افزایش بازدید و اعضای کانال تلگرام می تواند خرید یا مراجعه به وبسایت ها و صاحبان نرم افزارهایی هستند که تعداد زیادی اعضا به کانال تلگرام شما وارد می کنند. البته اکثر این نرم افزارها یا وبسایت ها کاربران جعلی یا شماره های مجازی را در اختیار قرار می دهند ولی تعدادی از آنها نیز مدعی هستند که کاربران تلگرامی که در اختیار شما قرار می دهند، واقعی و ایرانی هستند.همچنین وبسایت هایی هستند که به معرفی کانال ها و گروه های تلگرامی می پردازند و مرجعی برای ثبت کانال ها و گروه های تلگرامی هستند. معمولا معرفی کانال ها و گروه های تلگرامی که به منظور افزایش بازدید از کانال تلگرام صورت می پذیرد به دو صورت رایگان و پولی انجام می شود.مقاله ی ترفند های بالا  تبلیغ رایگان کانال های تلگرام را مطالعه کنید. که در حالتیکه شما پولی بابت نمایش کانال می پردازید، کانال شما در فهرست کانال های تلگرام این وبسایت ها بهتر و بیشتر دیده می شود. نمونه ای از این وبسایت ها Telegramchanel و canal-telegram هستند.


همچنین شما می توانید از ربات های افزایش اعضا(ممبر) و بازدید کانال تلگرامی نیز استفاده کنید که شیوه کار آنها را می توانید با کمی جستجو در اینترنت مشاهده کنید. برای نمونه ربات bazdidgir با تبادل بازدید از کانال کار می کند بطوریکه شما با مشاهده پست های دیگر کانال ها سکه دریافت کرده و پس از دریافت مقدار معینی سکه(24 سکه برای 20 بازدید تلگرام) می توانید پست خود را در دیگر کانال ها منتشر کنید. شیوه کار با این ربات بسیار ساده است و توضیحات آن به زبان پارسی.ترفند اول:چگونه بازدید کانال تلگرام را بالا ببریم؟ آموزش جامع افزایش بازدید کانال تلگرام


یکی از نرم افزارهای محبوب پیام رسان در ایران نرم افزار تلگرام(Telegram) است. همانطور که می دانید در این نرم افزار شما می توانید کانال تلگرام درست کنید که امکان یک ارتباط یک طرفه یعنی تنها انتشار محتوا را برای شما میسر می سازد. اما اینکه بتوانید اعضا برای این کانال تلگرام جذب کرده و آن را افزایش دهید، یک چالش است که خود نیازمند تلاش و تکنیک های خاصی است. در ادامه درخصوص روش های افزایش بازدید از کانال تلگرام توضیح داده می شود.


بطور کل شاید بتوان گفت که بهترین روش برای افزایش بازدید از کانال تلگرام استفاده از روش شبکه سازی است یعنی تعداد محدود اعضا خود بتوانند اعضای جدید را جذب کنند. البته این کار زمان بر است و ممکن است به زودی به نتیجه دلخواه تان نرسید.


روش دیگر می تواند استفاده از برنامه ها/نرم افزارهایی باشد که برای شما گروه یابی می کنند. با جستجو در وبسایت هایی مانند کافه بازار می توانید نرم افزارهای گروه یاب تلگرام را جستجو کرده که این نرم افزارها لینک سوپرگروه های تلگرام را در اختیار شما قرار می دهد – سوپر گروه ها گروه های تلگرامی هستند که بیش از 200 عضو دارند و به همین جهت از گروه(group) به سوپر گروه(Supergroup) ارتقا یافته اند. البته این سوپر گروه ها را می توانید با جستجو در تلگرام یا اینترنت نیز بیابید(که البته کمی زمان بر است). بعد از اینکه این برنامه ها را نصب کرده یا از طریق جستجو سوپر گروه ها را یافتید سعی کنید که در این سوپر گروه ها عضو شوید.( من توصیه می کنم که مقاله ی افزایش بازدید کانال را نیز مطالعه کنید) توصیه می شود که عضو شدن شما در این سوپر گروه ها بصورت تدریجی باشد. در مرحله بعد سعی کنید پست هایی که در کانال تلگرامی خود منتشر می کنید را در این سوپر گروه ها منتشر کنید. با این کار تعداد زیادی عضو و کاربر تلگرام پست های شما را مشاهده کرده و یا عضو کانال تلگرام شما می شوند.


روش سوم برای افزایش بازدید و اعضای کانال تلگرام می تواند خرید یا مراجعه به وبسایت ها و صاحبان نرم افزارهایی هستند که تعداد زیادی اعضا به کانال تلگرام شما وارد می کنند. البته اکثر این نرم افزارها یا وبسایت ها کاربران جعلی یا شماره های مجازی را در اختیار قرار می دهند ولی تعدادی از آنها نیز مدعی هستند که کاربران تلگرامی که در اختیار شما قرار می دهند، واقعی و ایرانی هستند.


همچنین وبسایت هایی هستند که به معرفی کانال ها و گروه های تلگرامی می پردازند و مرجعی برای ثبت کانال ها و گروه های تلگرامی هستند. معمولا معرفی کانال ها و گروه های تلگرامی که به منظور افزایش بازدید از کانال تلگرام صورت می پذیرد به دو صورت رایگان و پولی انجام می شود. که در حالتیکه شما پولی بابت نمایش کانال می پردازید، کانال شما در فهرست کانال های تلگرام این وبسایت ها بهتر و بیشتر دیده می شود. نمونه ای از این وبسایت ها Telegramchanel و canal-telegram هستند.


همچنین شما می توانید از ربات های افزایش اعضا(ممبر) و بازدید کانال تلگرامی نیز استفاده کنید که شیوه کار آنها را می توانید با کمی جستجو در اینترنت مشاهده کنید. برای نمونه ربات bazdidgir با تبادل بازدید از کانال کار می کند بطوریکه شما با مشاهده پست های دیگر کانال ها سکه دریافت کرده و پس از دریافت مقدار معینی سکه(24 سکه برای 20 بازدید تلگرام) می توانید پست خود را در دیگر کانال ها منتشر کنید. شیوه کار با این ربات بسیار ساده است و توضیحات آن به زبان پارسی.


ترفند دوم: چگونه در تلگرام افراد را بدون داشتن شماره و با آیدی اد add کنیم؟


آیا تا کنون در تلگرام از یوزنیم (username) برای پیدا کردن کسی استفاده کرده اید؟ بسیاری از افراد این سوال را دارند که اصولا username در تلگرام به چه کار می آید؟ اگر می خواهید فردی را بدون رد و بدل کردن شماره در تلگرام اد (add) کنید، می توانید با استفاده از یوزرنیم این کار را انجام دهید. ( مقاله ی تبلیغات کلیکی را نیز مطالعه کنید)در این مطلب قصد داریم آموزش این موضوع بپردازیم که چگونه می توان با استفاده از آیدی و یوزرنیم در تلگرام اد کنیم. با ما همراه باشید.


با دانستن username یا آیدی یا نام کاربری و بدون داشتن شماره تلفن می توانید در تلگرام افراد را جستجو کنید و به لیست خود اضافه کنید.
روش انجام این کار بسیار آسان است:
روش اول: اد کردن افراد بدون شماره و با استفاده از username
• در ابتدا باید نام کاربری یا username فردی که مد نظرتان است را داشته باشید.
• وارد اپلیکیشن تلگرام شوید
• از قسمت بالای صفحه سمت راست، علامت جستجو را پیدا کنید و بر روی آن تپ کنید.
• حالا اگر username فردی که می خواهید را وارد کنید پس از چند لحظه عکس او ظاهر خواهد شد و می توانید او را اد کنید.
روش دوم: اضافه کردن افراد با استفاده از آیدی و یوزرنیم در سایت تلگرام
• مرورگر گوشی خود را باز کنید
• آدرس telegram.me/id را وارد کنید. توجه کنید که به جای id باید نام کاربری یا آیدی فرد مورد نظرتان را وارد کنید برای مثال:ali5446 telegram.me/ 
• اگر یوزرنیمی که وارد کرده اید درست باشد، صفحه ای باز خواهد شد که درون آن نوشته شده send message، بر روی این گزینه تپ کنید
• اکنون مشاهده می کنید که اپلیکیشن تلگرام خود به خود باز خواهد شد و صفحه ی چت با فرد مورد نظر بالا خواهد آمد
پاسخ
آگهی
طراحی سایت آموزش طراح سایت


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ترفند و روش های افزایش ممبر واقعی و اعضای ایرانی کانال تلگرام pouya76 0 390 1396/6/19، 08:38:37 صبح
آخرین ارسال: pouya76

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان