هاست لینوکس هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.12 MyBB منتشر شدامتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای روزهای عید چه گلی سفارش دهیم؟
#1
هر جه به فصل بهار نزدیک می شویم تحرک بیشتر می شود ، صدای پرندگان بیشتر به گوش می رسد ، مردم ایران زمین شادتر می شوند و در مجموع همه در حال آماده شدن و استقبال از سال نو هستند. در این روزها سفارش گل در میان مردم بیشتر می شود.
[تصویر:  gasedak-300x242.jpg]
عید در فرهنگ و تاریخ ما پارسی زبان ها جایگاه ویژه ای دارد و همواره و در هر سال سعی می کنیم بهترین سال نو خود را رقم بزنیم.
در این مقاله با معرفی چند گیاه زیبا و نشاط آور به استقبال بهار می رویم و امیدورایم بتوانیم نشاط و زیبایی را به خانه شما بیاوریم.
گل های عید نوروز:

1-گل حسن یوسف از گیاهان زیبایی است که می توانید آن را داخل آپارتمان نگهداری کنید و از زیبایی اش لذت ببرید. وقتی برای خرید این گیاه زیبا به بازار بروید، حتما انواع متفاوتی از آن را خواهید دید ؛ گیاهانی که شکل ها و رنگ های مختلفی دارند و در نگاه اول شاید چنین به نظر برسد که آنها گیاهانی متفاوت هستند. در حالی که حسن یوسف یک گیاه است که طرح ها و رنگ های مختلفی دارد.

2-گل بنفشه آفریقایی یکی از زیباترین گیاهان گلدار است که در آپارتمان هم می توانید از آن نگهداری کنید و از زیبایی گل هایش لذت ببرید. این گیاه زیبا ، گل های رنگارنگی دارد و می توانید انواع سفید ، صورتی و بنفش آن را در بازار پیدا کنید. باسفارش گل بنفشه آفریقایی می توانید نشاط و طراوت را به منزل خود بیاورید.

3-گل کروتون یکی از زیباترین گیاهان آپارتمانی است که با برگ های رنگارنگ و زیبایش، طراوت خاصی به محیط می بخشد. این گیاه برگ هایی بیضی شکل دارد که زمینه آنها سبز است و روی شان با رنگ های دیگری مثل قگذرواژه، زرد، صورتی، قهوه ای، نارنجی و… تزئین شده است.
البته کروتون از نظر طرح و رنگ انواع مختلفی دارد که شاید در نگاه اول فکر کنید گیاهان متفاوتی هستند که فقط کمی به یکدیگر شبیه اند. در هر صورت ، برگ های کروتون مخلوطی از رنگ های سبز، سفید، قگذرواژه، نارنجی، سیاه، قهوه ای و صورتی است و شاید به دلیل همین ترکیب رنگ ها باشد که به نور مناسب هم نیاز دارد. یعنی باید گیاه را در محیطی روشن قرار دهید که نور متوسطی به آن بتابد.

منبع: سفارش گل
پاسخ
آگهی
طراحی سایت آموزش طراح سایت


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان