هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گارانتی لایف سرویسو کسی می شناسه؟
سلام دوستان عزیز و روزتون بخیر. سوالی دارم که اگر کسی اطلاعاتی در موردش داره خوشحال میشم در اختیارم بزارین. می خواستم بدونم کسی از گارانتی لایف سرویس اطلاعاتی داره؟ می خوام بدونم چه جور گارانتی هست و اعتبارش چه جوریه؟ ممنون میشم
پاسخ
(۱۳۹۶/۶/۲۳، ۱۰:۰۴:۲۸ صبح)Melody56 نوشته است: سلام دوستان عزیز و روزتون بخیر. سوالی دارم که اگر کسی اطلاعاتی در موردش داره خوشحال میشم در اختیارم بزارین. می خواستم بدونم کسی از گارانتی لایف سرویس اطلاعاتی داره؟ می خوام بدونم چه جور گارانتی هست و اعتبارش چه جوریه؟ ممنون
سلام، تا جایی که من میدونم معتبرترین گارانتیه بازار آی تی هستش و بقیه تقریبا حتی توان رقابت ندارن ینی تا این حد کارش درسته
پاسخ
(۱۳۹۶/۶/۲۳، ۱۰:۰۴:۲۸ صبح)Melody56 نوشته است: سلام دوستان عزیز و روزتون بخیر. سوالی دارم که اگر کسی اطلاعاتی در موردش داره خوشحال میشم در اختیارم بزارین. می خواستم بدونم کسی از گارانتی لایف سرویس اطلاعاتی داره؟ می خوام بدونم چه جور گارانتی هست و اعتبارش چه جوریه؟ ممنون میشم

-
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۰۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۲۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۰۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان