هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در گزارش
سلام ..
سیستم گزارش توی انجمن من خوب کار میکرد ..
من اومدم از توی پنل مدیریت دلایل گزارش هارو پاک کردم و دلایل گزارش جدید با عنوان دلخواهم رو نوشتم .. و وقتی اومدم  روی دکمه گزارش زدم دیدم دلایل گزارش قبلی هست و یکی از دلایل رو انتخاب میکنم و گزارش میدم میگه دلیل نامعتبر است..

ولی وقتی میرم تو پنل مدیریت بخش دلایل گزارش میبینم تغییراتی که دادم (همون دلایلی ک حذف کردم بودم و جدید اضافه کرده بودم) هست اما توی انجمن توی پروفایل یا مطالب گزارش میدی  دلایل پیشفرض هست و وقتی از همون پیشفرض هم استفادا میکنی میگ نامعتبره ‌‌

همین پشتیبانی هم چنین مشکلی داره ..

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
آپپپپپپپپ
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
تمام قالب های ریپورت قالبتون که در گروه Report Templates قرار دارند رو، به حالت اولیه بازگردانی کنید.

درصورت عمل نکردن، پلاگین هاتون رو غیرفعال کنید و تست کنید
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
ما قالب ریپورت رو دست نزدیم ک .. گزینه بازگشت به حالت اولیه هم براش نمیاد .‌
+با پلاگینا تداخل نداره .. چون با همین پلاگینا کار میکرد وقتی من دلایل رو حذف کردم و تغییر دادم اینجوری شد .. واس همین پشتیبانیم اینجوریه ..

+فایل زبانی یا چیزی نداره من تو هاست اپلود کنم تا این دلایل گزارش به حالت اولیه برگرده؟
دسترسی های مدیریت پ خ بشه
ارسال شد ..
مشکل این چیه؟
چک شد، مشکل از پلاگین ها هست. وقتی پلاگین ها فعال هستند، دلایل گزارش اولیه ی انجمن رو نشون میده، و وقتی غیر فعال میشن دلایل گزارش جدید رو نشون میده.

از پروفایل من میتونه باشه چون یبار گزارش شده، برای رفع مشکل این پلاگین با دلایل اولیه، پلاگین رو غیرفعال و حذف کنید، بعد از فایل زیر استفاده کنید. (در رابطه با دلایل اضافی و سفارشی ندیدم اقدامی کنن و فکر نکنم که عمل کنه.) 

آخرین راهکار، عمل کرد بصورت دستی: قالب مورد نظر، قالب های دسته بندی نشده، سپس قالب myprofile_comments_report_reasons را ویرایش کنید. و بجای

کد php:
<option value="rules">{$lang->report_reason_rules}</option>
<
option value="bad">{$lang->report_reason_bad}</option>
<
option value="spam">{$lang->report_reason_spam}</option>
<
option value="other">{$lang->report_reason_other}</option
(مربوط به نسخه قدیم هست، و با پچ کردن فایل داده شده باید یکم تغییر کنه که بجای Value عدد قرار میگیره.)

باید آپشن هارو خودتون ایجاد کنید. از جدول mybb_reportreasons از دیتابیستون rid گزارش مورد نظر رو بردارید و  بجای مقدار value قرار بدید، و متن دلیل هم خودتون بنویسید، مثلا:

کد php:
<option value="5">انجمن نامناسب</option

اگر عمل نکرد با اینکار، نتیجه میشه که شما راهی جز ریکاور کردن بکاپ جدولش، و صبوری تا بروزرسانی پلاگین ندارید.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   inc.zip (اندازه: 17.28 KB / تعداد دفعات دریافت: 0)
ینی من پلاگین پروفایل من رو غیرفعال کنم حل میشه؟
(۱۳۹۶/۳/۲۶، ۱۲:۳۸:۵۰ عصر)MISTER نوشته است: ینی من پلاگین پروفایل من رو غیرفعال کنم حل میشه؟

گفتم میتونه باشه، چون به صورت موردی عمل نکردم به دلیل اینکه ممکن بود شما تغییراتی داده باشید توی قالبتون که اون بپره.
درود
بله مشکل در پلاگین پروفایل من است ..
با غیرفعال کردنش این مشکل حل شد ..
اما نسخه جدید این پلاگین اومده ..

+جدا ازین مطلب درباره مشکل موزیک من در پروفایل،همه چی میزونه ولی باز پلیر نمیاد ..(چون مطلب رو بسته بودید دگ گفتم همینجا بگم)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان