هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین Hello World!
درود به اساتید بزرگ سایت

آقا من یه سوال داشتم کار پلاگین Hello World! چیه من فعالش کردم یک پیغام انگلیسی میاد بالایه صفحه من که نفهمیدم کار این پلاگین چیه اساتید بزرگ اگر توضیح بدن ممنون میشم
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
پاسخ
این پلاگین در بالای همه ی پست های ارسال شده در انجمن متن دلخواه مدیر را نمایش میدهد مثلا شما می توانید به جای
|Hello World!| نام انجمنتان را قرار دهید.
پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۲۱:۴۴:۲۲ عصر) ، Ahmad (۱۳۸۹/۴/۲۲، ۱۳:۳۹:۲۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۱۰/۷، ۱۷:۱۷:۳۰ عصر)
(۱۳۸۹/۴/۲۱، ۲۰:۲۶:۵۹ عصر)Kevin نوشته است: این پلاگین در بالای همه ی پست های ارسال شده در انجمن متن دلخواه مدیر را نمایش میدهد مثلا شما می توانید به جای
|Hello World!| نام انجمنتان را قرار دهید.

سلام
بنده فعالش كردم وتوقسمت تنظيمات خيلي دنبالش گشتم كه بتونم متنشو عوض كنم اما پيدا نكردم لطفا راهنمايي كنيد كه چكار بايد بكنم
پاسخ
 سپاس شده توسطدسیرونا (۱۳۸۹/۷/۳۰، ۰۴:۰۰:۳۷ صبح)
راست میگه ! من هم تمام تنظیمات رو گشتم اما چیزی نیافتم !Huh
[تصویر:  sigpic688_3.gif]
محفلی متفاوت برای تمامی پارسی زبانان در
تمامی شاخه های هنر
تمامی سطوح هنری
تمامی سنین
پاسخ
برید تو پوشه inc بعدش پلاگین Hello World را پیدا و ادیتش کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطدسیرونا (۱۳۸۹/۷/۳۰، ۰۷:۴۳:۳۸ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۷/۳۰، ۱۵:۲۲:۰۴ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۴، ۱۹:۵۸:۳۳ عصر) ، mohammadreza477 (۱۳۹۲/۱۱/۱۰، ۰۳:۰۹:۰۹ صبح) ، MISTER (۱۳۹۵/۱/۳، ۱۱:۳۶:۴۴ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۵/۱۰/۷، ۱۷:۱۷:۵۴ عصر)
(۱۳۸۹/۷/۳۰، ۰۷:۳۷:۲۸ صبح)MT1374 نوشته است: برید تو پوشه inc بعدش پلاگین Hello World را پیدا و ادیتش کنید

سلام
تشكر بابت جوابتون
همين كارو كردم ويه متن فارسي تايپ كردم اما ساپورتش نميكنه
پاسخ
ولی ظاهرن این پلاگین برای خودش بخش مدیریت داره چون اگر به بخش زبانش در فایل ها مراجعه کنید قسمت های ترجمه شده ای مثل افزودن پیام و ... داره ک نشون میده باید بک کنترل پنلی داشته باشه!
پاسخ
تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید .. تکرار کنید اخطار دریافت میکنید..

آخرین ارسال برای 6 سال پیش است ..!
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۱۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۲۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین Hello World farshid142 4 3,333 ۱۳۹۵/۱/۳، ۲۲:۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: iEagle

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان