هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین پکیج آموزشی PHP موجود در بازار کدام است؟
سلام به همگی داستان :
من می خوام با استفاده از یکی از پکیج های آموزشی PHP موجود در بازار یادگیری PHP رو شروع کنم. البته با HTML هم آشنایی دارم. آیا شما محصول خاصی از شرکت خاصی مدنظرتون هست؟
ممنون
ثبت آگهی رایگان
پاسخ
به نظر من صرف هزینه برای پکیج های رسمی(دارای مجوز و اورجینال موجود در بازار که زبان فارسی هستن قطعا) درست نیست.
بهترین کار اینه که زبان انگلیسیتونو تقویت کنید یه کمی و بشینید و فیلم های آموزشی انگلیسی سایت هایی مثل یودمی، توت پلاس، لیندا و... رو ببینید. کیفیت بهتر و مناسب تری دارن، برخی از اینها رو هم بعضی جاها فارسی کردن و برای دانلود گذاشتن اما چیزی که میگن بیشتر گیجتون میکنه.
برای آموزش های لیندا زیر نویس هم موجوده میتونید اول بگردید زیرنویس برای پی اچ پی رو پیدا کنید و بعد دنبال همون آموزشش برید.

1- فراموش نشه که آشنایی نسبی با ساختار وب مهمه
2- پیش زمینه داشتن در امر برنامه نویسی مهمه
اگر یکی از این دوتا رو نداشته باشید تقریبا میتونم بهتون بگم که دنبال ویدئو نرید. پی دی اف فارسی بخونید بهتره.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۵/۲۴، ۱۰:۲۲:۵۷ صبح) ، babak1110 (۱۳۹۵/۵/۲۴، ۱۲:۵۵:۰۱ عصر) ، Pars (۱۳۹۵/۵/۲۴، ۱۵:۳۱:۵۶ عصر) ، imanclassic (۱۳۹۵/۵/۳۱، ۱۴:۳۸:۳۷ عصر)
منم با این نظر موافقم
بهترین کار اینه که زبان انگلیسیتونو تقویت کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۴۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۵۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان