هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسپانیا با کمک داور قهرمان جهان شد
(۱۳۸۹/۴/۲۱، ۰۱:۳۷:۴۵ صبح)Pars نوشته است: درود

اسپانیا با کمک داور قهرمان جهان شد.

صحنه گل درست بعد از این اتفاق افتاد که هلند روی یک ضربه کاشته صاحب کرنر کاملا مشخص شد اما داور آن را نگرفت و همان موجب گل اسپانیا شد.

در این بازی چندین کرنر به نفع هلند گرفته نشد.
در موقعیت تک به تک روبن، پویول روی او خطا کرد اما خطایی گرفته نشد تا این بازیکن اخراج نشود.
البته یک پنالتی هم به نفع اسپانیا باید اعلام می شد اما اگر پویول اخراج می شد بازی به این شکل رقم می خورد؟!!
صحنه های به نفع اسپانیا در این بازی کاملا حق فیفا را تعیین نتایج ایفا کرد.

در درجه اول قهرمانی اسپانیا را به فیفا و 3 اسپانیایی مسئول کمیته داری فیفا تبریک می گوییم.

بعد از شیلی، پرتغال، پاراگوئه، آلمان، انگلیس و آرژانتین که به داوری به نفع اسپانیا اعتراض داشته اند این بار نوبت کیست؟

چرا در کمیته داوری فیفا باید رییس و دو نائب رییس اسپانیایی باشند تا تمام بازی های این تیم تحت شعاع داروی قرار بگیرید؟

آیا جام جهانی کثیف خواهد ماند؟
اسپانيا بهترين بازي را كرد حرفي توش نيست

اگه مثلا فرانسه با اون تيمش تو 2006 تا فينال اومد بايد ميگفتيم پلاتيني رييس يوفا بوده به همين خاطر تا فينال اومده
اينا چيزي جز بهانه نيست
داور هم ديشب خيلي مراعات هلند را كرد ولي هلندي ها يكسره خطا ميكردند
تيمي كه بهترين امار پاس صحيح را داره حقش اينه كه بگيم به خاطر اشتباه داوري قهرمان شد

اسپانيا قهرمان شد
خقش بود قهرمان بشه
تعداد خطاهایی که تیم هلند روی اسپانیا کرد همه چیز رو مشخص کرد که داور به نفع کی میگیره!
با کف استوک رفتن تو شکم بازیکن کارت زرد داد در صورتی که این خطا بی شک قرمز داشت!
با کف استوک رفتن تو زانوی بازیکن بازم کارت زرد!
تو محوطه جریمه روی ژاوی خطا شد و بهش پشت پا زدن و خطا نگرفت!
اون خطایی که شما میگین پویول کرد، پیشنهاد میکنم دوباره فیلم بازی رو ببینین اصلا پویول به بازیکن نرسید که بخواد روش خطا کنه!!!
تو سیاه نمایی و تخریب شما دست همه رو از پشت بستین!
اگر قرار بود این بازی با تبانی و کمک داور تموم بشه، اون پنالتی که روی ژاوی شد گرفته میشد، یا تو 90 دقیقه اونقدر خطای فاحش بود که بتونن یکیش رو پنالتی بگیرن و اسپانیا ببره!
بازی دیشب یه بازی هجومی از دو تیم بود و هر دو تیم هرچی در توان داشتن گزاشتن وسط ولی این در حالیه که بازی رده بندی تیم آلمان به گفته کارشناسان خیلی ضعیف تر از آلمان قبلی بازی کرد و تیم اروگوئه به کم تجربگی بازیکنانش باخت، هرچند مهاجم اروگوئه بهترین بازیکن جام شد و حقش بود!
اگر احساس میکینن با سیاه نمایی و تخریب تیم ها میتونین آلمان رو قهرمان کنین، خب به تلاشتون ادامه بدین، شاید موفق شدین!!!
راستی اون کرنری که کمک داور نگرفت، تو زمان قانونی بازی بود نه در وقت اضافه! Tongue
فکر کنم زمان های بازی رو قاطی کردین! Big Grin
یکبار دیگه بازی رو نگاه کنین خودتون متوجه سوتیی که دادین میشین! Tongue
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۱۲:۲۴:۰۸ عصر)
(۱۳۸۹/۴/۲۱، ۱۱:۰۳:۰۳ صبح)MAMADREZA نوشته است: اسپانيا بهترين بازي را كرد حرفي توش نيست
اگه مثلا فرانسه با اون تيمش تو 2006 تا فينال اومد بايد ميگفتيم پلاتيني رييس يوفا بوده به همين خاطر تا فينال اومده
اينا چيزي جز بهانه نيست
داور هم ديشب خيلي مراعات هلند را كرد ولي هلندي ها يكسره خطا ميكردند
تيمي كه بهترين امار پاس صحيح را داره حقش اينه كه بگيم به خاطر اشتباه داوري قهرمان شد
اسپانيا قهرمان شد
خقش بود قهرمان بشه
پلاتینی رییس یوفا است و این ها اصلا نه ربطی با هم دارد و نه میونه خوبی.
البته تیمی که ضعیف ترین خط حمله و کمترین موقعیت گل رو میسازه حقش قهرمانیه؟
یک سوال: بازی زیبا به تعداد پاس هست یا موقعیت گل؟
به نظر در یک بازی 1000 پاس داده شود قشنگ تر است یا 20 موقعیت گل؟ تماشاگر ها برای پاس هیجان زده می شوند یا موقعیت گل؟ پس شما برای پاسی که اسپانیا می داده به هیجان می آمده اید؟ و از خود واکنش نشان می دادید؟ واکنس به پاس غیر طبیعی نیست؟

بله تیمی که کمترین موقعیت گل را می سازد و ضعیف ترین خط حمله را دارد شایسته قهرمانی است. (برد های معروف 1-0 مورینیو)
تیمی که گل آفساید به پرتغال می زند و گل پاراگوئه و تک به تک اوزیل را آفساید می گیرند شایسته قهرمانی است.
تیمی که گلش به هلند بعد از گرفته نشدن فاحش کرنر برای هلند (بعد ضربه استگاهی) زده می شود شایسته قهرمانی است.
در حالی که معمولا بهترین بازیکن از تیم قهرمان انتخاب می شود و تیم قهرمان بهترین بازیکن جام را ندارد شایسته قهرمانی است.
و اینکه شیلی، پرتغال، پاراگوئه، آلمان، انگلیس و آرژانتین به داوری به نفع اسپانیا اعتراض کرده اند. (حتما دروغ است)

میشه بگید کدوم این ها که نوشتم غلط هست؟

در ضمن آلمان امسال هم کسی نگفته که شایسته قهرمانی بود چرا هی قاطی می کنید به عنوان این موضوع دقت کردید؟

کمی در اینترنت در مورد اعتراضات هم مطالعه کنید.
برای منابع فارسی کافیست این نمونه ها را جستجو کنید:
- اسپانيا در سايه اشتباهات داوري به نيمه نهايي رسيد
- اسپانیا به اشتباه داوری برد!
- رييس سابق اتحاديه انگليس: اسپانيا به داوران جام جهاني رشوه داده است
- مارادونا: صعود اسپانيا پشيزی نمی‌ارزد!
- فن مارویک: داور تحت تاثیر رسانه‌های اسپانیا سوت زد
- اولی هوينس اميدوارم که فيفا اعمال نفوذ خود را در فيفا کم کند تا فوتبال جذاب تر شود.
- می دانید جلالی قبل از جام گفت که امسال تیمی قهرمان می شود که تا به حال نشده است و نصیر زاده گفت فیفا هر که را بخواهد قهرمان می کند.

البته منابع انگلیسی فراوان تر است.

من فقط اخبار را می خوانم و چیزی از خودم نمی گویم.
من هم چشم و هم شعور دارم. هم گل به پرتغالو دیدم هم گل پاراگوئه و همین طور می دانم که کمیته 3 نفر اسپانیایی فیفا از 96% قضاوت ها راضی است و البته باید باشد همه چیز طبق خواسته آن ها پیش رفته است و هم بسیاری دیگر.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۱۲:۲۶:۰۰ عصر)
جناب علیرضاHeart
خدمت شما عرض کنم الان همه کارشناسان میگن اسپانیا فوتبال زیبا یا همون توتال فوتبال(اسمشو اخر نفهمیدم به انگلیسی) را به اجرا میزاره که از دهه 70 به بعد دیگه کمتر تیمی به اجرا گذاشتهTongueTongue
در ضمن هماهنگی تیمی بهتره یا هی موقعیت حمله افریدن

بالاخره با قهرمانی و برد هر تیم شایعاتی هم پشت سرش هست

با جناب مملی موافقم

چرا 7-8 پنالتی که به نفع اسپانیا گرفته نشد رو نمیگید
چرا پنالتی دیشب کهگرفته نشد را نمیگید
چرا مراعات داور با هلند را نمیگید
هلند باید بیشتر از این اخراجی میداد که شانس اوردRolleyes
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۱۲:۴۴:۴۸ عصر)
(یک پوزش من به دلیل یک اشتباه خواستم از ارسال شما نقل قول بگیرم، به اشتباه ویرایش را زده بودم)

من در ارسال اول گفتم که یک پنالتی برای اسپانیا گرفته نشد.
من خودم گفتم که فیفا میگه 8 پنالتی برای اسپانیا گرفته نشد (البته این پنالتی ها در بازی هندوراس و سوییس بوده) نه در بازی هایی که با داوری مسلم پیروز شده (پرتغال و پاراگوئه)
در آخر بازی دیشب هم دیدید که پرچم ایالتی (بارسلون) رو به دوش بستند نه پرچم اسپانیا رو، اتحاد عجیب در بازیکانان اسپانیا!

ببینید دوست من اشتباهات داوری را که مطرح شده بود تمام مطرح کردم (هم پنالتی دیشب هم اون 8 پنالتی). من یک طرفه قضاوت نمی کنم.
اما وقتی دنیا صداش در میاد یعنی واقعا چیزی نیست؟

وقتی گل آفساید به پرتغال و گل سالم پاراگوئه و اسپانیایی بوده کمیته داوری فیفا و بسیاری دیگر را شایعه می دانید و تمام بحث های مطرح شده در منابع خبری را رد می کنید، من این تاپیک را می بندم تا در دانسته خود بمانید.
چون مسلمنا بحث هایی که بی طرفانه نباشد ارزش ندارد.

و البته من به عنوان یک طرفدار فوتبال مطمئنم اسپانیا با رفتن ژاوی و اینیستا مانند اوروگوئه خاموش می شود.
و همان قدر که مطمئنم الان همه جا حرف از اسپانیا و بازیکنان و سبک بازی این تیم (و برد های 1-0)می شود همان قدر مطمئنم اسپانیا کمترین طرفدار متعصب را در ایران دارد. (حداقل بین برزیل، آلمان، آرژانتین و ایتالیا)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۱۳:۰۴:۵۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۵۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۳۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان