هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با اخطار ها در پست بیت
Smile 
با سلام و سپاس

چطور میشه برای تکه کد زیر شرط تعریف کرد به حالتی که اگر اطلاعاتی درون متغیر بود رو نمایش بده و در غیر اینصورت مخفی بشه ؟؟
این کد مربوط میشه به اخطار ها توی پست بیت!

کد:
<table>
<tr>
    <td class="postbit_field", style="width:402px;display:table !important;">{$post['profilefield']}{$post['warninglevel']}</td>
</table>

الآن همینطور هست بله درست ولی تو پست بیت وقتی حتی یه مهمان بخواد تاپیک ها رو ببینه یه کادر خالی بجای اخطار جا مونده!
البته کاربری که وارد میشه اخطار های خودش رو میبینه و نشون داده میشه ولی برای بقیه فقط یه کادر خالی قرار داده شده.

این مشکل با کد :

display:table;

تو مرورگر موزیلا برطرف شده اما تو مرورگر های دیگه من جمله گوگل کروم این مشکل هست .

این شد که گفتم درخواست کمک ارسال کنم و شاید یه بنده خدایی زحمت کشید یه کد php که با If کار کنه برام نوشت.

ممنونم از همه مای بی بی های عزیز

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آقا جان خوب چرا دیگه منو محروم نمیکنید ؟؟؟
یا نکنه محروم شدم خبر ندارم؟؟
والا هیچ جا بدتر از این ندیدم  یک سال یه سوال بپرسی اون وقت حتی یکی نباشه بگه ... به چند من!!

فقط بلدید بگید پول بده آدم میگه سلام میگید پول بده اون وقت...

واقعا متاسفم واقعا  Angry
1- حتما دوستان راه حلی که میخواستید رو بلد نبودن
2- 
نقل‌قول:
فقط بلدید بگید پول بده آدم میگه سلام میگید پول بده اون وقت...

فکر نکنم اینطور بوده باشه، اما به هر حال وظیفه ای در قبال رایگان پشتیبانی کردن ندارند و اگر رایگان پشتیبانی کنند لطف کردند.
3-
نقل‌قول: به دلیل ضعیف بودن انجمن پشتیبانی و مدیران انجمن از mybb خدافظی کرده و به اسکریپت های بهتر مهاجرت کردیم
ماهم براتون آرزوی موفقیت داریم. با پشتیبانی های رایگان سیستم های دیگه پیروز و سربلند باشید. حق یار و نگهدارتان
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۵/۲۹، ۱۲:۰۳:۱۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۳۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۱۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۰۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان