هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور به راحتی پلاگینهای قدیمی رو کامل پاک کنم؟
سلام

چطوری میتونم به روشی به جز اینکه دونه دونه بشینم تک تک فایلهای پلاگینهای قدیمی / بلا استفاده رو دستی پاک کنم، پلاگینهایی که نمیخوام رو کلا به همراه فایلهاش از سایت پاک کنم. 

مثلا برخی پلاگینها هستند که 100 تا فایل تو فولدرهای مختلف دارند، بخوایم اینا رو تک تک پیدا کنیم و پاک کنیم، پاک کردنش به کنار، از کجا میخوایم بفهمیم اینا مال کدوم پلاگینند، یعنی باید پلاگین رو که نصب کردیم از اول پیدا کنیم (اگه اصلا باشه) بعد دونه دونه ببینیم چه فایلهایی رو کجا ریخته و پاکشون کنیم؟؟ Confused
پاسخ
غیرفعال و حذف کردن از پنل مدیریت کفایت میکنه.

بهتره که همه فایل ها حذف بشن تا مشکل امنیتی احتمالی احیانا ایجاد نشه، اما اگر این مسئله برای شما مهم نیست میتونید تنها فایل پلاگین از پوشه inc/plugins رو پاک کنید، فراموش نشه که قبلش از پنل غیرفعال و حذف کرده باشید.

برای پیدا کردن فایل پلاگین هم نیاز به گشتن تمام پوشه ها نیست، بسته پلاگین رو باز کنید، به ترتیب همون مسیر رو طی کنید و فایل رو پیدا و حذف کنید.
برای مثال فایل زبانش در inc/language/persian/admin/somename.php
یا فایل در شاخه اول و اصلی  در بسته وجود داره به نام x این فایل رو توی شاخه اول و اصلی انجمنتون پیدا کنید و حذف کنید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmahachita (۱۳۹۵/۴/۳۱، ۱۷:۱۹:۴۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۰۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۲۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان