هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل لینک انجمن ها
با درود،

بنده یک قالب را به فارسی ترجمه و راستچین کردم و روی انجمنم چند افزونه نصب کردم، اما حالا در لیست انجمن ها وقتی روی یکی از انجمن ها و یا دسته بندی ها کلیک میکنم به صفحه دیگری منتقل نمیشوم. یعنی اصلا متن ها قابل انتخاب نیستند و مانند لینک به نظر نمی آیند.
مشاهده بفرمایید:
http://community.elme-mavara.ir/
روی یکی از انجمن ها کلیک کنید مثلا قوانین و اطلاعیه ها. با اینکه در سورس صفحه لینک وجود دارد، در عمل انجمن ها قابل مشاهده نیستند.
کد:
<strong><a href="forum-4.html">قوانین و اطلاعیه ها</a></strong>
پاسخ
(۱۳۹۵/۴/۲۷، ۱۹:۴۳:۲۶ عصر)Elme Mavara نوشته است: با درود،

بنده یک قالب را به پارسی ترجمه و راستچین کردم و روی انجمنم چند افزونه نصب کردم، اما حالا در لیست انجمن ها وقتی روی یکی از انجمن ها و یا دسته بندی ها کلیک میکنم به صفحه دیگری منتقل نمیشوم. یعنی اصلا متن ها قابل انتخاب نیستند و مانند لینک به نظر نمی آیند.
مشاهده بفرمایید:
روی یکی از انجمن ها کلیک کنید مثلا قوانین و اطلاعیه ها. با اینکه در سورس صفحه لینک وجود دارد، در عمل انجمن ها قابل مشاهده نیستند.
کد:
با درود
فایل ignite.css را باز کنید و کدهای زیر را حذف کنید.
کد:
* {
   -ms-filter: progid: DXImageTransform.Microsoft.Alpha(Opacity=95);
   filter: alpha(opacity=95);
   -moz-opacity: .95;
   -khtml-opacity: .95;
   opacity: .95
}
با این کدها پرده ای روی صفحه کشیده اید که صفحه هم مات شده است و همه چیز را پنهان کرده اید .
پاسخ
 سپاس شده توسطElme Mavara (۱۳۹۵/۴/۲۸، ۱۳:۰۲:۳۲ عصر)
(۱۳۹۵/۴/۲۷، ۲۱:۰۶:۴۱ عصر)میدوری نوشته است:
(۱۳۹۵/۴/۲۷، ۱۹:۴۳:۲۶ عصر)Elme Mavara نوشته است: با درود،

بنده یک قالب را به پارسی ترجمه و راستچین کردم و روی انجمنم چند افزونه نصب کردم، اما حالا در لیست انجمن ها وقتی روی یکی از انجمن ها و یا دسته بندی ها کلیک میکنم به صفحه دیگری منتقل نمیشوم. یعنی اصلا متن ها قابل انتخاب نیستند و مانند لینک به نظر نمی آیند.
مشاهده بفرمایید:
کد:
با درود
فایل ignite.css را باز کنید و کدهای زیر را حذف کنید.
کد:
* {
   -ms-filter: progid: DXImageTransform.Microsoft.Alpha(Opacity=95);
   filter: alpha(opacity=95);
   -moz-opacity: .95;
   -khtml-opacity: .95;
   opacity: .95
}
با این کدها پرده ای روی صفحه کشیده اید که صفحه هم مات شده است و همه چیز را پنهان کرده اید .

دمت گرم داداش مشکلم رو حل کردی.
نگاه کن من به این خاطر Opacity زدم که اون تصویر پس زمینه هم نمایش داده شه، وقتی کد Opacity رو کامنت کردم لینک ها درست میشن اما کادر قسمت انجمن ها روی تصویر پس زمینه قرار میگیره و اون نمایش داده نمیشه. چکار کنم که هم لینکا کار کنن هم پس زمینه رو بشه دید؟
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۵/۴/۲۸، ۲۱:۳۴:۴۰ عصر)
(۱۳۹۵/۴/۲۸، ۱۳:۰۴:۱۵ عصر)Elme Mavara نوشته است: دمت گرم داداش مشکلم رو حل کردی.
نگاه کن من به این خاطر Opacity زدم که اون تصویر پس زمینه هم نمایش داده شه، وقتی کد Opacity رو کامنت کردم لینک ها درست میشن اما کادر قسمت انجمن ها روی تصویر پس زمینه قرار میگیره و اون نمایش داده نمیشه. چکار کنم که هم لینکا کار کنن هم پس زمینه رو بشه دید؟

در استایل های global و در خط نخست Opacity را اضافه کنید مانند نمونه ی زیر :
کد:
body{background:#161616;opacity:0.9;color:#464646;text-align.......................:
مقدار Opacity را کم و زیاد کنید تا بدلخواهتان برسید. Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۰۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۵۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۲۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان