هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نفوذ فیفا در تغییر نتایج
(۱۳۸۹/۴/۱۹، ۱۰:۳۴:۳۱ صبح)Pars نوشته است: (یک پوزش من به دلیل یک اشتباه خواستم از ارسال شما نقل قول بگیرم، به اشتباه ویرایش را زده بودم)

من در ارسال اول گفتم که یک پنالتی برای اسپانیا گرفته نشد.
من خودم گفتم که فیفا میگه 8 پنالتی برای اسپانیا گرفته نشد (البته این پنالتی ها در بازی هندوراس و سوییس بوده) نه در بازی هایی که با داوری مسلم پیروز شده (پرتغال و پاراگوئه)
در آخر بازی دیشب هم دیدید که پرچم ایالتی (بارسلون) رو به دوش بستند نه پرچم اسپانیا رو، اتحاد عجیب در بازیکانان اسپانیا!

ببینید دوست من اشتباهات داوری را که مطرح شده بود تمام مطرح کردم (هم پنالتی دیشب هم اون 8 پنالتی). من یک طرفه قضاوت نمی کنم.
اما وقتی دنیا صداش در میاد یعنی واقعا چیزی نیست؟

وقتی گل آفساید به پرتغال و گل سالم پاراگوئه و اسپانیایی بوده کمیته داوری فیفا و بسیاری دیگر را شایعه می دانید و تمام بحث های مطرح شده در منابع خبری را رد می کنید، من این تاپیک را می بندم تا در دانسته خود بمانید.
چون مسلمنا بحث هایی که بی طرفانه نباشد ارزش ندارد.

و البته من به عنوان یک طرفدار فوتبال مطمئنم اسپانیا با رفتن ژاوی و اینیستا مانند اوروگوئه خاموش می شود.
و همان قدر که مطمئنم الان همه جا حرف از اسپانیا و بازیکنان و سبک بازی این تیم (و برد های 1-0)می شود همان قدر مطمئنم اسپانیا کمترین طرفدار متعصب را در ایران دارد. (حداقل بین برزیل، آلمان، آرژانتین و ایتالیا)
ببخشید علیرضا جان این بحثو کش دادم

خب دقت کرده باشید بازیکنان اسپانیا سرود کشورشان را نمیخونند به دلیل اختلافات ئاخلی ولی تو خود بازی باهم متحد هستن

درسته من خودم طرفدار سر سخت ارژانتینم ولی از اسپانیا هم خوشم میاد و موافقم طرفدار متعصب هم زیاد نداره

خب بالاخره تموم شد رفت
دیگه بحثم سرش زیاد فایده نداره

بازم ببخشید کشش دادم
پاسخ
(۱۳۸۹/۴/۲۱، ۱۳:۲۰:۲۱ عصر)MAMADREZA نوشته است: ببخشید علیرضا جان این بحثو کش دادم

خب دقت کرده باشید بازیکنان اسپانیا سرود کشورشان را نمیخونند به دلیل اختلافات ئاخلی ولی تو خود بازی باهم متحد هستن

درسته من خودم طرفدار سر سخت ارژانتینم ولی از اسپانیا هم خوشم میاد و موافقم طرفدار متعصب هم زیاد نداره

خب بالاخره تموم شد رفت
دیگه بحثم سرش زیاد فایده نداره

بازم ببخشید کشش دادم
درود
خواهش می کنم.
واقعا اگر داور به اسپانیا کمک نمی کرد و خودش قهرمان می شد به نظر من هم شایسته ترین تیم بود چون این تیم 4 سال هست که کنار هم بازی می کنند و این هماهنگی بازیکنان چیز بسیار خوبی است و در سایر تیم ها کمتر دیده می شد.

فقط یک چیزم به طرفدارای اسپانیا بگم که جام جهانی 98 همه طرفدار برزیل بودند (از جمله خودم) و فرانسه قهرمان شد و دیدیم همه طرفدار فرانسه شدند (حزب باد ها) و تا مدت ها سر زبان ها بود.
آیا در حال حاضر کسی را طرفدار فرانسه پیدا می کنید؟
من فکر نمی کنم اسپانیا بتونه خودشو در اوج نگه داره چون سابقه تاریخیش اینو میگه.
ولی در کل خوبه که طرفدارای فوتبال به چند تیم محدود نمی شوند و این شور و هیجان فوتبالو بیشتر می کنه.
این رو هم میگم تنها دو کشور هستند که بیشترین متعصب ترین طرفداران رو در جهان دارند. آلمان و انگلیس. (طرفدارای متعصب برزیل و آرژانتین اکثرا بومی هستند)
البته طرفدارای انگلیس در ایران خیلی محدود تر است.

من خودم 10 سال است که طرفدار سرسخت آلمان هستم. از یورو 2000 که مرحله گروهی حذف شدیم تا الان که سوم شدیم.
درسته این جام قهرمان نشدیم اما با 99 بازی در جام جهانی (بیشترین بازی در بین تیم ها) پایدار ترین تیم جام جهانی شدیم.
البته به قولی مجموع امتیازات آلمان هم بیشتر از برزیل هست و در واقع آلمان پر افتخار ترین تیم جام جهانی است ولی چون در ایران فقط قهرمانی را حساب می کنند این حرفو بزنی اعدامت می کنند.

اون تاپیکم بستم چون یکی از کاربر ها پ.خ. داده بود که این مسایل باعث شده به سوالات رسیدگی نشود.

موفق باشید. Heart

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۱۸:۲۵:۲۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۲۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان