هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل در پلاگين آخرين ارسالي
سلام دوستان
مشكل اينه كه وقتي روي يكي از موضوعات موجود در آخرين ارسالي كليك ميكنم به جاي اينكه صفحه همون موضوع رو بياره، صفحه رو به يه صفحه ديگه انتقال ميده.

وقتي روش كليك ميكنم اول ميره به اين آدرس:
http://xlphp.net/notify/1.php

بعد ميره به اين آدرس:
http://custom404error.com/?keywords=bosl...genotfound
(صفحه جستجوي گوگل رو نشون ميده)

براي نمايش زنده به سايت زير مراجعه كنيد تا بهتر متوجه منظورم بشين:

www.par3.mee.ir
پاسخ
(۱۳۸۹/۴/۱۸، ۱۹:۲۷:۱۹ عصر)badpad نوشته است:  . 
پاسخ
من فکر کنم پلاگین با نحوه ریدایرکت شدن آدرس های شما سازگار نست. به نوار آدرس بالا دقت کنیدHuh
پاسخ
حالا چيكار بايد بكنم؟
راهي هست كه درست بشه؟
پاسخ
100% مشکل از هاست رایگان است که با این پلاگین سازگاری ندارد. (با قسمت ریدایرکت پلاگین)
پاسخ
(۱۳۸۹/۴/۲۰، ۱۰:۲۸:۴۵ صبح)Kevin نوشته است: 100% مشکل از هاست رایگان است که با این پلاگین سازگاری ندارد. (با قسمت ریدایرکت پلاگین)

عزيز من، درست راهنمايي كنين!
هاست رايگان مگه چه مشكلي داره؟
خيلي خوب كار ميكنه!

مشكل تو googleSeo-Recent post بوده!
برطرف شده!
بازم ممنون كه حداقل جواب منو دادين!
مرسي
پاسخ
بله مشکل از هاست رایگان است ! که به جای 404 Notfound لینک را به یک سایت دیگر ریدایرکت میکند و ما را گمراه می کند!
حالا فهمیدید چرا مشکل از هاست رایگان است؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۲۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۲۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست پلاگين آخرين اخبار مانند همين سايت orbitnic 12 5,539 ۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۴:۴۰:۲۶ صبح
آخرین ارسال: !Omid StaR!
  در خواست پلاگين آخرين ارسالهاي انجمن zero-online 1 1,704 ۱۳۹۰/۸/۱۶، ۱۲:۵۰:۵۷ عصر
آخرین ارسال: yaser0421
  درخواست پلاگين آخرين ارسال ها البته اين ورژني كه تو عكس گذاشتم darya1012 11 6,462 ۱۳۹۰/۱/۱۶، ۰۲:۴۰:۱۱ صبح
آخرین ارسال: sepanta-gsm
  درخواست كد قرار دادن آخرين ارسالي ها در وبلاگ Mt edition 6 8,575 ۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۵:۴۶:۵۵ عصر
آخرین ارسال: Mt edition

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان