هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمین خوردن سایت
سلام
تقریبا سه سال پیش صاحب یکی  از بهترین وبسایتهای مای بی بی بودم به اسم همه چی کده که یه سایت جامع و بی نظیر بود و در هر زمینه ای فعالیت میکرد.هاستر قوی امریکایی دامین دات کام و سرعت بالای سئو و رنک بالای الکسا...
یکی از کاربران خوب مای بی بی هم بودم جوری که چندتا قالب رو ترجمه کردم 
پلاگین زدم و پشتبانی زیاد داشتم...
بعد از مدتها اومدم اینجا و میبینم چقدر دنیا کامپیوتر و سایت به لطف گوشی های هوشمند زمین خورده...
نرم افزار های محبوب اینستاگرام و واتس اپ و تلگرام باعث شدن تا سوشیالهای قدر دنیای نتورک نابود بشن مثل فیس بوک
و همین برنامه ی واتس اپ و تلگرام و... باعث شدن تا کسی دیگه حتی دکمه ی استارت کامپیوترش رو هم نزنه.
از خودم شروع میکنم که الان شاید یک هفته  هم بگذره و روشن نکنم.
شروع مجددم رو توی انجمن با ترجمه ی یه پلاگین شروع کردم ولی متاسفانه هیچ استقبالی نشد و فقط دو نفر تشکر کردن.
و بعد از چند روز از پست شدن پلاگین من فقط سه تا تایپیک اومد بالا 
و متوجه شدم که مای بی بی به خاطره ها پیوسته
بعضی از وبسایتهای بچه ها رو که چک کردن دیدم اخرین ارسالهاشون توی انجمن خودشون مال یک سال پیشه ولی انجمنشون رو بخاطر علاقشون نگه داشتن.
حتی رمق و میلی هم واسه مدیران سایت ها هم نمونده.
یادش بخیر ...
یه عالمه پست و مطلب میذاشتیم عضو دعوت میکردیم و تبلیغ میکردیم
اخر سر هیچی به هیچی
توقعی هم نیست وقتی سایت معروف و محبوب گوگل با 17 میلیون کاربر از پا در میاد انجمن 2000 تایی ما و شما که عددی نیست...
با همه ی این اوصاف خوشحالیم از بابت پیشرفت علم ولی اون موقع خیلی صمیمی تر بود این همه شاخ و **ف و پاف نداشتیم 
همه خوش و خرم دلمون به یه انجمن خوش بود 
خوشحال بودیم اوفففف بابا اینجا پاتوقه دختر پسراس بریزیم اذیت کنیم...
ولی الان...

امیدوارم حالا که علم اینجوری و با این سرعت داره میره جلو مارو هم با خودش ببره که عقب نمونیم.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۵/۳/۱۲، ۲۱:۱۷:۴۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۳/۱۲، ۲۲:۳۵:۳۳ عصر) ، mohamadnasre (۱۳۹۵/۳/۱۲، ۲۲:۴۵:۵۲ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۵/۳/۱۲، ۲۳:۱۹:۴۶ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۴:۰۰:۵۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۵/۳/۱۷، ۰۲:۱۷:۴۰ صبح) ، number-one (۱۳۹۵/۳/۱۹، ۰۴:۱۴:۰۳ صبح) ، Pishro (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۲۰:۵۸:۵۳ عصر) ، unipaper (۱۳۹۶/۲/۲۴، ۰۱:۴۸:۵۵ صبح)
سپاس از رضای عزیز،
80 درصد حرفتو قبول دارم و درسته. به هرحال یک نوع هشدار به تازه کار هایی هست که تازه وارد دنیای وب شدن.
عصر، عصر تکنولوژی و فناوری های روز هست که آدما راحت تر کارکنن برای همین همه از گوشی های هوشمندشون استفاده میکنن و در آینده هم از گجت هایی که رونمایی شده و خواهد شد.

انجمن های تفریحی قطعا کم بازدید میشن، سایت های تفریحی و بخصوص شبکه های اجتماعی تحت وب هم تعطیل میشن به سرعت،
اما واقعیت اینه که هیچوقت تالارهای گفتگو تخصصی که مباحث مبادلات و پرسش و پاسخ و رفع اشکال بسته نمیشن، حتی به فکر راه اندازی چنین چیزی برای گوشی های اندرویدی بودیم اما دیدیم سایت هایی که تخصصی عمل میکنن دسته بندی های زیادی اگر نداشته باشند قطعا مطالب زیادی خواهند داشت که روی این گوشی ها نمیشه پیادشون کرد، اگر آموزشی باشه قطعا طولانیه و به همین دلیل کسی که به کارش مجبور باشه بعد از مدتی بخاطر خستگی بیخیالش میشه.(خستگی ذهن نسبت به دید) آخرین نتیجه ای که تیم من گرفت اینه که روی همون وب باشه و با دسکتاپ بهش دسترسی داشته باشن.

(اما خدایی باغبانی یا پرورش کفتر و کفتر شناسی انجمن تخصصی نمیخواد که، چیزایی مثل برنامه نویسی رو منظورم بود، اونا رو میتونن توی همون گروه های شبکه اجتماعی به اشتراک بذارن که قطعا به نفعشون هم هست.)

الانم اگر دیده میشه خیلیا بیخیال مای بی بی شدن به این دلیله که اکثرا انجمن تفریحی داشتن و الان یکی از بزرگتریناش که خودم حدود 4 سال پیش عضوش بودم(شایدم بیشتر) خالی از سکنه شده و کوچ کرده به گروه های تلگرامی.(مطالب کوتاه و نسبتا نو هرچند که دید کم باشه خستگی ذهن ایجاد نمیکنن بلکه بیشتر حریص برای بیشتر موندن میکنن)

امیدوارم علم بچه ها و جوونای ایرانی جوری پیشرفت کنه که برای پیشرفت خودشون و علمشون باشه، نه برای معروف شدن یا کسب و کار کوتاه مدت. اگر کارها و خدمت شیرین سربازی بعد از کار و درسم(هیچم شیرین نیست) بذارن به زودی پشتیبانی یک زبان یا فریم ورک نسبتا جدید رو راه اندازی میکنم، خیلیا میتونن ازش استفاده کنن و کارهای کوچکی رو حداقل شروع کنن. چیزیه که بین زبان برنامه نویسی توی ایران مظلوم مونده و کمتر کسی میشناسش.

به امید فردایی روشن ترHeart
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۳/۱۲، ۲۲:۳۷:۳۶ عصر) ، mohamadnasre (۱۳۹۵/۳/۱۲، ۲۲:۴۵:۴۷ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۵/۳/۱۲، ۲۳:۲۰:۴۴ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۴:۰۳:۱۴ عصر) ، reza.t.gh (۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۶:۲۵:۲۸ عصر) ، Pishro (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۲۰:۵۸:۵۶ عصر)
سلام
تشکر از شما
خود من خیلی تلاش کردم و میکنم که انجمن را سرپا نگه دارم و تا حدودی هم موفق بودم.
باید شما از طریق شبکه های اجتماعی بتونید پیوند خوبی برقرار کنید.
من خودم یک موضوع باز کردم و در حدود 3 روز با اینکه رنک سایتم از حدود 1500 به 6000 رسیده ولی 14 هزار بازدید خورد و بیش از 460 پاسخ به موضوع
بر عکس شما به نظر من هنوز خیلی ها هستند ولی باید راهش را پیدا کرد.
موضوع بازشده جهت اطلاع دوستان(سند)
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=28677
امیدوارم تلگرام بسته بشه چون هیچکدام از شبکه ها به اندازه تلگرام انجمن ها را زمین نزد.یه جورایی سالتو بود در کشتی و ضربه فنی
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۲:۵۳:۱۱ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۴:۰۳:۵۲ عصر) ، reza.t.gh (۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۶:۲۹:۱۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۳/۱۴، ۰۸:۵۶:۴۵ صبح) ، Pishro (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۲۰:۵۸:۵۷ عصر)
با سلام.
با حرفتون کاملا موافقم.هر کسی که دنیا میاد بهش یک گوشی میدن و یک تلگرام یا لاین یا ....
و این بازی چیه که همه لیولی میان جلو.اسمش نمیدونم چیه.کلش بود؟چی بود؟
خوب وقتی که داره رو به این سمت میره,کمتر کسی به سمت اینترنت و یادگیری و پیشرفت میاد.مگر مقاله ای باشه که برن گوگل.وگرنه دیگه تعطیل
واقعا مشکلی هستش که ببخشید,بلانسبت همگی,خودمم هم میگم,فرهنگ سازی و اینکه از بس جلوی مارو توی خیلی تفریحات سالم و خوب گرفتن,سیم کارت مفت دادن.گوشی چینی 50 هزار تومنی.که پول کمی هستش.البته برای من خیلی زیاده :Big Grin چون یک هزار تومن ندارم.
بعدش دیگه باید توقع داشته باشیم که یکی بیاد برای پیشرفت تیم بزنه یا اینکه کلا توی سایت ها بگردن و .......
ماشالله بلانسبت همگی انقدر مهندس اینترنت و پورتال زیاد شده که بلانسبت بازم میان پورتال هارو کپی میکنن به نام خودشون.بعد میفروشن و بعد دیگه تموم.
این دیگه ته اینترنت خیلی ها هستش و داره بازم بدتر میشه.
واقعا خوشحالم که بازم شما اومدین.
وظیفه ما کمک رسانی هستش.اگر نتونستیم.میبندیم.تونستیم انجام میدیم.
هیچ حمایتی هم هیچ کس نمیکنن.به خدا دیدم یعنی,یک هزار تومن مثلا به من کسی کمک نکرد.یا یک کار بزرگ بکنی,بعد تهدید شی.
یک نفر نیست یک vps که 20ت در ماه هستش رو واسه دو سه ماه همایت کنه که یکم از چاله در بیایم.
و ..
دیگه خراب شده و داره بدتر میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۲:۵۳:۱۰ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۴:۰۵:۲۶ عصر) ، reza.t.gh (۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۶:۲۹:۲۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۳/۱۴، ۰۸:۵۶:۵۰ صبح) ، Pishro (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۲۰:۵۸:۵۹ عصر)
(۱۳۹۵/۳/۱۲، ۲۱:۳۱:۴۰ عصر)firstboy000 نوشته است: سپاس از رضای عزیز،
80 درصد حرفتو قبول دارم و درسته. به هرحال یک نوع هشدار به تازه کار هایی هست که تازه وارد دنیای وب شدن.
عصر، عصر تکنولوژی و فناوری های روز هست که آدما راحت تر کارکنن برای همین همه از گوشی های هوشمندشون استفاده میکنن و در آینده هم از گجت هایی که رونمایی شده و خواهد شد.

انجمن های تفریحی قطعا کم بازدید میشن، سایت های تفریحی و بخصوص شبکه های اجتماعی تحت وب هم تعطیل میشن به سرعت،
اما واقعیت اینه که هیچوقت تالارهای گفتگو تخصصی که مباحث مبادلات و پرسش و پاسخ و رفع اشکال بسته نمیشن، حتی به فکر راه اندازی چنین چیزی برای گوشی های اندرویدی بودیم اما دیدیم سایت هایی که تخصصی عمل میکنن دسته بندی های زیادی اگر نداشته باشند قطعا مطالب زیادی خواهند داشت که روی این گوشی ها نمیشه پیادشون کرد، اگر آموزشی باشه قطعا طولانیه و به همین دلیل کسی که به کارش مجبور باشه بعد از مدتی بخاطر خستگی بیخیالش میشه.(خستگی ذهن نسبت به دید) آخرین نتیجه ای که تیم من گرفت اینه که روی همون وب باشه و با دسکتاپ بهش دسترسی داشته باشن.

(اما خدایی باغبانی یا پرورش کفتر و کفتر شناسی انجمن تخصصی نمیخواد که، چیزایی مثل برنامه نویسی رو منظورم بود، اونا رو میتونن توی همون گروه های شبکه اجتماعی به اشتراک بذارن که قطعا به نفعشون هم هست.)

الانم اگر دیده میشه خیلیا بیخیال مای بی بی شدن به این دلیله که اکثرا انجمن تفریحی داشتن و الان یکی از بزرگتریناش که خودم حدود 4 سال پیش عضوش بودم(شایدم بیشتر) خالی از سکنه شده و کوچ کرده به گروه های تلگرامی.(مطالب کوتاه و نسبتا نو هرچند که دید کم باشه خستگی ذهن ایجاد نمیکنن بلکه بیشتر حریص برای بیشتر موندن میکنن)

امیدوارم علم بچه ها و جوونای ایرانی جوری پیشرفت کنه که برای پیشرفت خودشون و علمشون باشه، نه برای معروف شدن یا کسب و کار کوتاه مدت. اگر کارها و خدمت شیرین سربازی بعد از کار و درسم(هیچم شیرین نیست) بذارن به زودی پشتیبانی یک زبان یا فریم ورک نسبتا جدید رو راه اندازی میکنم، خیلیا میتونن ازش استفاده کنن و کارهای کوچکی رو حداقل شروع کنن. چیزیه که بین زبان برنامه نویسی توی ایران مظلوم مونده و کمتر کسی میشناسش.

به امید فردایی روشن ترHeart

حرفتون کاملا درسته  بخصوص درمورد انجمن تخصصی کفترSmile)))
ولی دوست من شبکه های اجتماعی به هیچ عنوان این اجازه رو دیگه به سایت ها نمیدن و در اینده ی نزدیک همین انجمن های تخصصی هم  از کار میوفتن و توی همون شبکه ها شروع به کار میکنن.کسی بدش نمیاد بجای روشن کردن لبتاپ و سرچ توی یه انجمن بره توی یه گروه و سوالش رو مطرح کنه و همون لحظه جواب بگیره.متاسفانه دیگه انجمن ها اینده ی روشنی ندارن...
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد محمدی (۱۳۹۵/۳/۱۴، ۰۱:۵۳:۱۸ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۵/۳/۱۴، ۰۸:۵۷:۰۰ صبح) ، Pishro (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۲۰:۵۹:۰۱ عصر)
(۱۳۹۵/۳/۱۲، ۲۳:۲۴:۳۴ عصر)iranshahrsaz نوشته است: سلام
تشکر از شما
خود من خیلی تلاش کردم و میکنم که انجمن را سرپا نگه دارم و تا حدودی هم موفق بودم.
باید شما از طریق شبکه های اجتماعی بتونید پیوند خوبی برقرار کنید.
من خودم یک موضوع باز کردم و در حدود 3 روز با اینکه رنک سایتم از حدود 1500 به 6000 رسیده ولی 14 هزار بازدید خورد و بیش از 460 پاسخ به موضوع
بر عکس شما به نظر من هنوز خیلی ها هستند ولی باید راهش را پیدا کرد.
موضوع بازشده جهت اطلاع دوستان(سند)
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=28677
امیدوارم تلگرام بسته بشه چون هیچکدام از شبکه ها به اندازه تلگرام انجمن ها را زمین نزد.یه جورایی سالتو بود در کشتی و ضربه فنی

به نظرتون چقدر از این موضوعات رو میتونید ارسال کنید؟وقتی روزی میرسه که فرد بجای اینکه توی انجمن شما این مطلب رو بخونه توی همون گروه تلگرامش یا هرجای دیگه این مطلب براش قدیمی شده...
مثال واضح بزنیم همین سایت ورزش سه خودمون روز افتتاحش توی یک ماه اول رنکش تک رقمی شد.از وقتی تلگرامش رو باز کرد دیگه هیچ کس سایت رو شاید نشناسه...
تلگرام هم که نبود ما شاهد فیسبوک بودیم که چقدر ضربه زد به سایتهای انجمن دار و کلوپ ها اینترنتی.دیگه کسی حتی وبلاگ نویسی هم نمیکنه چه برسه به انجمن...
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد محمدی (۱۳۹۵/۳/۱۴، ۰۱:۵۳:۱۴ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۵/۳/۱۴، ۰۸:۵۷:۰۵ صبح) ، Pishro (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۲۰:۵۹:۰۳ عصر)
(۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۲:۲۱:۲۱ عصر)IeDb نوشته است: با سلام.
با حرفتون کاملا موافقم.هر کسی که دنیا میاد بهش یک گوشی میدن و یک تلگرام یا لاین یا ....
و این بازی چیه که همه لیولی میان جلو.اسمش نمیدونم چیه.کلش بود؟چی بود؟
خوب وقتی که داره رو به این سمت میره,کمتر کسی به سمت اینترنت و یادگیری و پیشرفت میاد.مگر مقاله ای باشه که برن گوگل.وگرنه دیگه تعطیل
واقعا مشکلی هستش که ببخشید,بلانسبت همگی,خودمم هم میگم,فرهنگ سازی و اینکه از بس جلوی مارو توی خیلی تفریحات سالم و خوب گرفتن,سیم کارت مفت دادن.گوشی چینی 50 هزار تومنی.که پول کمی هستش.البته برای من خیلی زیاده :Big Grin چون یک هزار تومن ندارم.
بعدش دیگه باید توقع داشته باشیم که یکی بیاد برای پیشرفت تیم بزنه یا اینکه کلا توی سایت ها بگردن و .......
ماشالله بلانسبت همگی انقدر مهندس اینترنت و پورتال زیاد شده که بلانسبت بازم میان پورتال هارو کپی میکنن به نام خودشون.بعد میفروشن و بعد دیگه تموم.
این دیگه ته اینترنت خیلی ها هستش و داره بازم بدتر میشه.
واقعا خوشحالم که بازم شما اومدین.
وظیفه ما کمک رسانی هستش.اگر نتونستیم.میبندیم.تونستیم انجام میدیم.
هیچ حمایتی هم هیچ کس نمیکنن.به خدا دیدم یعنی,یک هزار تومن مثلا به من کسی کمک نکرد.یا یک کار بزرگ بکنی,بعد تهدید شی.
یک نفر نیست یک vps که 20ت در ماه هستش رو واسه دو سه ماه همایت کنه که یکم از چاله در بیایم.
و ..
دیگه خراب شده و داره بدتر میشه.

افرین به نکته ی خوبی اشاره شد هرچند ادامه ی این نکته بحث رو سیاسی میکنه ولی حضور ما توی همین انجمنها هم بر اثر بیکاری و  بی تفریحی بود.درسته حداقل اطلاعاتمون زیاد میشد ولی خوب همون موقع هم سرگرمی نداشتیم که مجبور بودیم بیایم یه انجمن عضو شیم و فعالیت کنیم.
دنیای وحشی و بی رحم ارتباطات تکنولوزی و شبکه های اجتماعی باعث شد تایپیک پلاگینی که من میزنم فقط سه یا چهارتا بازدید داشته باشه در صورتی که این اگه سال پیش بود هزارتا باگ و مشکل ازش میکشیدن بیرون.
خدا فقط به دادمون برسه
پاسخ
 سپاس شده توسطIeDb (۱۳۹۵/۳/۱۳، ۲۱:۴۶:۳۱ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۵/۳/۱۴، ۰۱:۵۳:۱۰ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۵/۳/۱۴، ۰۸:۵۷:۱۴ صبح) ، Pishro (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۲۰:۵۹:۰۴ عصر)
سلام،
راجب این مسایل چندباری بحث شده! اما نکته قابل توجه اینجاست اکثر کاربرانی که از تلگرام و ... شبکه ها یا حتی گوشی های هوشمند استفاده میکنند حتی با تنظیمات ابتدایی آن آشنایی ندارن! 

و جالب تر اینکه روز به روز دارن به آسیب هاش بیشتر پی میبرن و کم کم داره مثل ف ی س ب و ک و ... شبکه های پر بازدید (قدیم) افت میکنه! خب برای پیشرفت انجمن ها اینجا توسعه دهندگان هستند که میتونن خیلی کارها کنن که این مورد رو در نسخه ی 2 مای بی بی مقداری مشاهده میکنیم (برقراری ارتباط بهتر در تایپیک ها ، پیام های گروهی یا میتینگ، ریسپانسیو بودن و .......) 

به نظر شخصی من همانطور که دوستان ذکر کردن اگر انجمن تخصصی باشه بازدید و ... کم میشه ولی از رده خارج نمیشه! مثال: کانل باشگاه خبرنگاران رو ببینید چقدر هوشمندانه شما رو به سایت میکشه! تیتر های جذاب و یک خط متن مابقی رو برای مطالعه باید در سایت ببینید! این یعنی استفاده از شبکه اجتماعی برای بهبود ارتباط با کاربر و ارتقاء رتبه سایت و ...
باید بتونیم از این شبکه ها استفاده کنیم! نمیدونم چرا انجمن های پربازدید و ... با برنامه نویس ها نظیر آقی شیرعلی در تماس نیستن! (برای یکپارچه سازی انجمن با تلگرام و  ساخت ربات ارسال مطالب ساید در شبکه های اجتماعی و ..... ) ایشون و دیگر دوستان کد نویس واقعاً کارشون عالیه(تبلیغ نیست آنچه عیان است چ حاجت به بیانش!)

من حیث المجموع اگر بتونیم روی این موجی که بلند شده حرکت کنیم و برای اطرافیانمون فرهنگ سازی درست انجام بدیم احتمال داره موفق شیم در غیر اینصورت ممکنه کلا از صحنه (سایت و انجمن داری) پاک شیم! 
برای جلوگیری از این محو شدن هم باید زحمت کشید! باید ارتباط موثر و مفید با شبکه ها برقرار کرد! 
اگر اینطور ک شما میگید باشه پس شبکه های پربازدید تلوزیون هم نباید صفحه در شبکه های اجتماعی داشته باشن چون بازدیدکنندگانشون کم میشه! نه اونا از طریق این صفحات کاربران رو گسیل میدن سمت شبکه های خودشون و ... راهش رو یاد دارن! 
نمیشه نقش شبکه های اجتماعی رو در کاهش رنک سایت ها و انجمن ها نادیده گرفت اما اینو هم در نظر بگیرید که هر شبکه اجتماعی هم برای خود یک بازه زمانی داشت مثل فیس و توییت و .... اینا هم مثل اون ها ... (هرچیزی یک دورانی داره) در بلاد ما یکم افراطش بیشتره ! 
به امید روز های خوب برای دوستان و مای بی بی ایران ...
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد محمدی (۱۳۹۵/۳/۱۴، ۰۱:۵۳:۰۶ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۵/۳/۱۴، ۰۸:۵۷:۱۸ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۵/۳/۱۴، ۱۲:۰۵:۰۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۳/۱۴، ۱۲:۲۱:۰۲ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۱۵، ۱۳:۰۶:۵۱ عصر) ، number-one (۱۳۹۵/۳/۱۹، ۰۴:۱۹:۱۷ صبح) ، Pishro (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۲۰:۵۹:۰۷ عصر)
(۱۳۹۵/۳/۱۴، ۰۰:۳۴:۰۶ صبح)HOssE!N-B نوشته است: سلام،
راجب این مسایل چندباری بحث شده! اما نکته قابل توجه اینجاست اکثر کاربرانی که از تلگرام و ... شبکه ها یا حتی گوشی های هوشمند استفاده میکنند حتی با تنظیمات ابتدایی آن آشنایی ندارن! 

و جالب تر اینکه روز به روز دارن به آسیب هاش بیشتر پی میبرن و کم کم داره مثل ف ی س ب و ک و ... شبکه های پر بازدید (قدیم) افت میکنه! خب برای پیشرفت انجمن ها اینجا توسعه دهندگان هستند که میتونن خیلی کارها کنن که این مورد رو در نسخه ی 2 مای بی بی مقداری مشاهده میکنیم (برقراری ارتباط بهتر در تایپیک ها ، پیام های گروهی یا میتینگ، ریسپانسیو بودن و .......) 

به نظر شخصی من همانطور که دوستان ذکر کردن اگر انجمن تخصصی باشه بازدید و ... کم میشه ولی از رده خارج نمیشه! مثال: کانل باشگاه خبرنگاران رو ببینید چقدر هوشمندانه شما رو به سایت میکشه! تیتر های جذاب و یک خط متن مابقی رو برای مطالعه باید در سایت ببینید! این یعنی استفاده از شبکه اجتماعی برای بهبود ارتباط با کاربر و ارتقاء رتبه سایت و ...
باید بتونیم از این شبکه ها استفاده کنیم! نمیدونم چرا انجمن های پربازدید و ... با برنامه نویس ها نظیر آقی شیرعلی در تماس نیستن! (برای یکپارچه سازی انجمن با تلگرام و  ساخت ربات ارسال مطالب ساید در شبکه های اجتماعی و ..... ) ایشون و دیگر دوستان کد نویس واقعاً کارشون عالیه(تبلیغ نیست آنچه عیان است چ حاجت به بیانش!)

من حیث المجموع اگر بتونیم روی این موجی که بلند شده حرکت کنیم و برای اطرافیانمون فرهنگ سازی درست انجام بدیم احتمال داره موفق شیم در غیر اینصورت ممکنه کلا از صحنه (سایت و انجمن داری) پاک شیم! 
برای جلوگیری از این محو شدن هم باید زحمت کشید! باید ارتباط موثر و مفید با شبکه ها برقرار کرد! 
اگر اینطور ک شما میگید باشه پس شبکه های پربازدید تلوزیون هم نباید صفحه در شبکه های اجتماعی داشته باشن چون بازدیدکنندگانشون کم میشه! نه اونا از طریق این صفحات کاربران رو گسیل میدن سمت شبکه های خودشون و ... راهش رو یاد دارن! 
نمیشه نقش شبکه های اجتماعی رو در کاهش رنک سایت ها و انجمن ها نادیده گرفت اما اینو هم در نظر بگیرید که هر شبکه اجتماعی هم برای خود یک بازه زمانی داشت مثل فیس و توییت و .... اینا هم مثل اون ها ... (هرچیزی یک دورانی داره) در بلاد ما یکم افراطش بیشتره ! 
به امید روز های خوب برای دوستان و مای بی بی ایران ...

موافقم به نظر من هم تلگرام افت میکنه ولی ما نباید صحنه را خالی کنیم
الان ویو کانال های تلگرام اگر در لیست مثلا 400 هزار بود در شبانه الان شده 100 هزار و این یعنی شروع افت 
من مطمئنم!که تلگرام افت خواهد کرد ولی ما نباید عقب نشینی کنیم
بهترین راه حل هم در حال حاضر هم لینک دادن به سایت در گروهها و کانال ها هست
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۳/۱۴، ۱۳:۵۳:۴۷ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۵/۳/۱۵، ۰۳:۱۸:۱۵ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۳/۱۵، ۱۰:۵۳:۲۲ صبح) ، Pishro (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۲۰:۵۹:۰۸ عصر)
بنده هم که تقریبا 4 ساله در مای بی بی بودم و تقریبا همه پشتیبانی ها رو به خوبی میشناسم.
نظرات همه دوستان هم خوندم.
بله متاسفانه در یکی دو سال اخیر این شبکه های اجتماعی مخصوصا تلگرام و اینستاگرام جلو پیشرفت خیلی از انجمن ها رو گرفته.
خود من که دوتا انجمن مای بی بی و یک پشتیبانی دیسکاز دارم.تقریبا غیرفعال هستند مگر اینکه خودم پست جدیدی بزارم.
ولی خب چاره چیه؟
به جای اینکه منتظر باشیم شبکه های اجتماعی ضربه بخورن بعد فعالیت رو شروع کنیم بهتر نیست که ما هم اونجا فعال بشیم و انجمن رو تبلیغ کنیم؟
الان کانال بنده در کمتر از 5 ماه 700 عضو گرفته که اکثرا هم از کاربرای تلگرام اومدن نه از سایت ولی بعدش با سایت هم آشنا شدن و در سایت هم عضو شدن.
البته یه نکته دیگه هست که در ایران تاثیر شبکه های اجتماعی بیشتر هست تا سایر کشور ها. فیسبوک کماکان مثل سابق طرفدار داره(به جز کاربران ایرانی البته)
دوستان یادتون باشه مهمترین چیزی که یک سایت باید داشته باشه تولید محتوا هست.
سایتی که کپی میکنه یا مطالب به دردنخوری مثل جوک و طنز و عشق و... میزاره قطعا شکست خواهد خورد.
ّبا آرزوی موفقیت برای دوستان و پشتیبانی مای بی بی
امیدوارم روزی برسه که مثل سابق هر روز پلاگین و قالب جدید ساخته بشه.
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد محمدی (۱۳۹۵/۳/۱۵، ۰۳:۱۷:۴۲ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۵/۳/۱۵، ۰۹:۵۵:۴۸ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۳/۱۵، ۱۰:۵۴:۲۰ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۵/۳/۱۹، ۲۲:۵۵:۲۹ عصر) ، imanclassic (۱۳۹۶/۲/۱۰، ۱۰:۰۰:۳۵ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان