هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در صفحه ورود
سلام
وقت بخیر
بعد از نصب یه پلاگین متوجه شدم که باکس ورود با کلیک بر روی دکمه ورود نمیاد و بجاش به صفحه ی دیگه برای ورود منتقل میشه.
چه طور میتونم این مشکل رو رفع کنم؟؟
ممنون Heart
پاسخ
(۱۳۹۵/۳/۴، ۲۰:۱۰:۳۳ عصر)ashpazkhanoom نوشته است: سلام
وقت بخیر
بعد از نصب یه پلاگین متوجه شدم که باکس ورود با کلیک بر روی دکمه ورود نمیاد و بجاش به صفحه ی دیگه برای ورود منتقل میشه.
چه طور میتونم این مشکل رو رفع کنم؟؟
ممنون Heart

درود

چه پلاگینی نصب کردید ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۵، ۲۰:۴۲:۲۴ عصر)
پلاگین بانک برای سیستم امتیازات. در همین انجمن هم هست.
پاسخ
فکر کم کلا صفحات اینجوری از کار افتادن. مثل لیست  دوستان در صفحه اصلی. که وقتی روش کلیک میکنم اون صفحه باز نمیشه
فول بکاپ هم بازگردانی کردم اما درست نشد.
وقتی روی ویرایش هم کلیک میکنم یکدفعه خودش میره در ویرایش کامل!!
پلاگین وضعیت من و آخرین پلاگین هایی که نصب کردم رو غیر فعال و مجددا فعال کردم باز هم درست نشد.
پاسخ
الآن متوجه شدم که شکلک های بیشتر هم پنجره شون باز نمیشه و همینطور پاسخ های ارسالی از طریق پاسخ سریع ارسال نمیشن و روی لودینگ باقی میمونه
لطفا یکی کمک کنه
پاسخ
درود ..

این مشکل برای منم پیش اومدهوبود سر همین پلاگینا ..

پلاگینای خراب باعث اثر گذاری رو کد انجمن میشن ..

برای من اول رو تاریخ بود نم نم رو صفحات اثر کرد و باعث شد کلا انجمن رو ببندم حتی بک اپم برگردودم نشد ..!
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۳/۵، ۱۹:۵۲:۳۱ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۵، ۲۰:۴۲:۱۴ عصر)
تاجایی که میتوانید از نصب پلاگین خودداری کنید تا به این مشکلات بر خورد نکنید . به هر حال فایل جاوایی در پلاگین اخیر شما بوده است که باعث بهم ریختگی انجمن شده . از هدر اینکلود بک آپ بگیرید و آن را به حالت دیفالت برگردانید اگر درست شد ، در هدر اینکلود بدنبال کد مربوط به پلاگین بگردید و آن را غیر فعال کنید .  Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۳/۵، ۱۹:۳۲:۱۴ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۵، ۲۰:۴۲:۱۲ عصر)
سلام آقای میدوری
بازم ممنونم از کمک هاتون
قالب هدر اینکلود رو که بازگردانی به نسخه اصلی میکنم مشکلات رفع میشن. اما چه طور میتونم فایل مخرب رو پیدا کنم. خیل گشتم و امتحان کردم اما نتونستم پیداش کنم.
پاسخ
(۱۳۹۵/۳/۵، ۲۱:۰۷:۰۶ عصر)ashpazkhanoom نوشته است: سلام آقای میدوری
بازم ممنونم از کمک هاتون
قالب هدر اینکلود رو که بازگردانی به نسخه اصلی میکنم مشکلات رفع میشن. اما چه طور میتونم فایل مخرب رو پیدا کنم. خیل گشتم و امتحان کردم اما نتونستم پیداش کنم.

با دیفالت مقایسه کنید ، پیدا میشود.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۳/۷، ۱۳:۰۶:۴۹ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۷، ۱۳:۲۹:۵۸ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۷، ۱۳:۲۹:۵۸ عصر)
کد:
<script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.11.1/jquery.min.js"></script>
سپاس از جناب میدوری، همون طور که قبلتر و همیشه گفته میشد توی انجمن، اکثر اوقات تداخل جی کوئری ها و کدهای جاوا باعث این قبیل مشکلات میشه، (چند بار هم توی قالبتون تکرار شدن)
کد بعدی که ممکنه باعثش شده باشه (اما فکر نمیکنم مشکل از این باشه؛ این هست:
کد:
<script src="http://www.ashpazkhanoom.ir/jscripts/showreferral.js"></script>
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۵/۳/۷، ۱۳:۰۰:۴۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۳/۷، ۱۳:۰۶:۴۳ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۷، ۱۳:۳۰:۰۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان