هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای طراحی سایت
سلام خدمت همه دوستان عزیز سایت ما با دات نت نوشته شده است در طراحی سایت فعالیت می کنیم به نظر شما اگر سایت ساز خودمون رو متن باز منشتر کنیم با استقبال مواجه خواهد شد؟
اگر لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم.
portalsaz.com
پاسخ
تجربه چند ساله من توی اپن سورس نشون داده تا شما موردی رو نداشته باشید که کامل باشه و طرفدار کاملی رو به خودش جذب کنه موفقیت نخواهد داشت.

فکر کنم شما سی ام اس رو با زبان asp طراحی کردید و به فروش میرسونید قطعا باید بگم که کمتر کسی برای هاست های ویندوزی که اغلب گرون تر هستن هزینه میکنه و بیشتر میاد سراغ پی اچ پی و هاست لینوکس که هزینه های خیلی کمتری داره و ماژول های زیادی براشون هست.

فرض کنید یک گوشی با لوازم جانبی(قیمت 900) و قطعات کامل در بازار وجود داره و یک گوشی بدون این موارد هست(قیمت 800). قطعا شما اگر آینده نگر باشید به دنبال گوشی میرید که آیندش تامین شده باشه چون تفاوت قیمت فعلی اهمیت زیادی نداره برای سرمایه گذاری. یک سایت دار هم آینده نگر هست و داره روی سایتی که میسازه سرمایه گذاری میکنه.

از طرف دیگه فرض کنید شما و من گوشی رو با سخت افزار یکسان ساختیم.«اول من ساختم و شدم برند محبوب و بعد شما وارد بازار شدید و ساختید» قطعا بازاری برای شما نخواهد بود مگر اینکه نوآوری خاصی داخل اینها باشه.

در کل به نظر من شما میتونید محصولتون رو اپن سورس کنید اما فراموش نشه که شیوه ماژول نویسی و API های خوبی رو براش تعبیه ببینید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت چون سی ام اس های معروفی مثل وردپرس هست که دارای امکانات زیاد و دم دست و رایگانه.

موفق و سربلند باشید
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۰۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۵۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۴۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان